Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ALLAHIM HABİBİN MUHAMMED HÜRMETİNE ONUN EHLİBEYTİ VE ASHABI HÜRMETİNE KENDİLERİNDEN RAZI OLDUĞUN TERTEMİZ YAKINLARI VE YOLUNDA OLANLAR HÜRMETİNE ŞU ANDA SANA EL AÇIP YALVARIYORUZ BİLEREK BİLMEYEREK İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLAR İÇİN BİZİ AFFET BİZLERİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRME YARABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI KABUL
ETSİN HAYIRLISIYLA..

DUAYA KATILAN KATILMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINDAN FERAHA ÇIKAR YA RABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

EYY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL BUYURDUĞUN DUALARA DAHİL EYLE YARABBİM BİZLERE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARA KARŞI DAYANACAK SABIR GÜÇ VER YARABBİM.BİZLERİ NASİBİZİMİZ OLMAYAN İŞLERİN PEŞİNDEN KOŞTURTMA YARABBİM.ÜLKEMİZİ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KORU YARABBİM AMİN

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım Allah hepinizin mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Canım senin dediğin gibi olsun dün siteye giremedim kız kardeşimle sabahtan akşama jkadar hastanedeydik akşamda misafğir vardı geç gittiler bugünde maalesef ancak fırsatım oldu mesajların hepsini okuyamadım henüz:(
Bu aralar sık sık giremiyorum rahatsızlıktan ve birde Allah kısmet ederse 20 şubatta erkek kardeşimin düğünü var:)Darısı bütün bekarların başına Allah herkese hayırlı eş hayırlı yuvalar hayırlı salih evlar-tlar nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Aminn...

biz o gün okuduk senin niyetine leylacım Allah kabul etsin..İnş tez zamanda selamete erdirsin..
düğününüz de hayırlı olsun inş:)
selametle...

leyla-1

Altın Üye
Aminn...

biz o gün okuduk senin niyetine leylacım Allah kabul etsin..İnş tez zamanda selamete erdirsin..
düğününüz de hayırlı olsun inş:)
selametle...

AMİN AMİN AMİN.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANIM ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Bende dualarimi yaptim allah kabul etsin..yanliz 23 de yapilacak dua bugunmuydu ben yaptim cuma akşami diye yaziyor ama bu akşam diye tahmin ettim cünkü dün böyle bir yazi görmedim 22.30 girdigimde okudum namaz kilip toplu duami ettim ama yinede bilgilendiriseniz sevinirim yarin akşam içinmi yoksa bu akşam içinmi gecerli 23.00 yapilacak dua..

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ..

Rabbim dualarımızı kabul eylesin...çok şükür cuma gecemizi az da olsa değerlendirdik tek yürek;)

yarın için dersimizi de vereyim inş

cuma sebebiyle bol bol salavat

bol bol İhlas suresi

veee en güzel isimlere devam

Ya Bari (herşeyi değişik biçim ve surette yaratan)

Ya Musavvir (her şeye şekil veren)

Ya Ğaffar (günahları bağışlayan)

sabah namazı : 1.grup
öğle namazı : 2.grup
ilkindi namazı : 3.grup
akşam namazı : 4.grup
yatsı namazı : 5. Grup

Hadi bakalım kolay gele ;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bende dualarimi yaptim allah kabul etsin..yanliz 23 de yapilacak dua bugunmuydu ben yaptim cuma akşami diye yaziyor ama bu akşam diye tahmin ettim cünkü dün böyle bir yazi görmedim 22.30 girdigimde okudum namaz kilip toplu duami ettim ama yinede bilgilendiriseniz sevinirim yarin akşam içinmi yoksa bu akşam içinmi gecerli 23.00 yapilacak dua..

doğru zamanda dua etmişsin kardeşim cume gecesi yani bugün ;)

Rabbim kabul etsin

selametle..:)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN AMİN AMİN.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANIM ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

aminn leylacım Allah razı olsun...Rabbim dualarını kabul eylesin

hayırlı geceler..:)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ..

Rabbim dualarımızı kabul eylesin...çok şükür cuma gecemizi az da olsa değerlendirdik tek yürek;)

yarın için dersimizi de vereyim inş

bol bol İhlas suresi

ALLAH razı olsun şimdiden tüm dualarımız kabul olsun inşallah selametle kalın ...gecenız mubarek olsun:a16:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun şimdiden tüm dualarımız kabul olsun inşallah selametle kalın ...gecenız mubarek olsun:a16:

hayırlı geceler:)

gençislamiyetçi (yanlış anlaşılmaya sebep vermeyim:)) kardeşlerim hastayım diye dersten kurtulacağınızı sanmayın:a32:

hastayım demem zordayım demem yaparım yoklamayı :a21:

20 Ocak çarşamba
Mavci
Berat05
Cemaldurra
Sıla1
Zühre
Bulent tunalı
Nisan 21
Ilgın gümüş
Mir erhan
Deniz yıldızı
Ferrah feza
Su eda
Gurbette
Kördüğüm
Ceylantur
Kardelen1711
Kurana sevdalı
Incinur
Yusuf
Nur u secde
Gevher

21Ocak Perşembe
Mavci
Zühre
Su eda
Ferrahhfeza
Bulent tunalı
Nisan21
Sıla1
Kördüğüm
Ilgın gümüş
Mir Erhan
Gevher
Ayşe rana
Kardelen1711
Kurana sevdalı
Leyle1
Nur u secde
Sevda hafız
Berat05
Deniz yıldızı

yarın sömestr tatili yapıyorum desem ....

..... inanmayın :a21: müslümanın tatili mi olurmuş canım..ama sabredin benden kurtulmanıza az kaldı ;)

berat05

Yönetici
esselamünaleyküm

esselamünaleyküm

Bu mübarek gün hürmetine-cümle gruplarımızın ve kardeşlerimizin dualarını Rabbim kabul eyler açılan elleri geri çevirmez inşallah

Hayır ve bereket dolu cumalar diliyorum

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamüaleykum...Hayırlı Cumalar...

Esselamüaleykum...Hayırlı Cumalar...

Bu mübarek gün hürmetine-cümle gruplarımızın ve kardeşlerimizin dualarını Rabbim kabul eyler açılan elleri geri çevirmez inşallah

Hayır ve bereket dolu cumalar diliyorum

Aminnnn...Aminnnn...Aminnnn...
Allahım!
Sen tüm kardeşlerimizin yaptığı duaları kabul eyle inşallah...
Aminnnn....

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Günaydın! Herkese hayırlı cumalar... Bugün karne günümüz bende okula gideceğim, bakalım minik kuşumun karnesi nasıl olacak? ALLAH hepimizin evlatlarını başarılı etsin, doğru yoldan ayırmasın. Bugün de inşallah dualarımızı yapacağız... RABBİM bizleri duaları kabul olunanlardan eylesin... Aminnn...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

berat05

Yönetici
vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

Aminnnn...Aminnnn...Aminnnn...

Allahım!
Sen tüm kardeşlerimizin yaptığı duaları kabul eyle inşallah...

Aminnnn....

Günaydın! Herkese hayırlı cumalar... Bugün karne günümüz bende okula gideceğim, bakalım minik kuşumun karnesi nasıl olacak? ALLAH hepimizin evlatlarını başarılı etsin, doğru yoldan ayırmasın. Bugün de inşallah dualarımızı yapacağız... RABBİM bizleri duaları kabul olunanlardan eylesin... Aminnn...

ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Maaşallah Barekallah
Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah...
Dualarımızı temiz ağızdan yapılmış dualar gibi kabul eylesin inşallah
selam ve dua ile

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün Kehf suresini okuyalım isterseniz. Hz.Peygamber (S.A.V); cuma günü bu duayı okuyanın, bulunduğu yerle Mekke arasının nurla aydınlanacağını bildirerek, uzaklık mesafesine göre artan feyzini haber vermiştir. Kehf suresini cuma günü okuyanın yerden göğe kadar fışkıran nurla kıyamet günü yolu aydınlatacağı ve iki cuma arasındaki küçük günahlarının mağfiret olunacağını bildirmiştir.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm,

Dua kampanyamız devam ediyor, her vakit namazı sonrası dua ve niyazlarımızı Rabbimize iletiyoruz...

Allah kabul etsin, Allah'a emanet olun...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam...

maşallah bu mubarek günde aktifiz.. Allah daim etsin inş..

Rabbim dualarımızı kabul eylesin...hayırlı cumalar olsun herkese:)

bol bol İhlas suresi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt