Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

GEVHER

Yönetici
Bismillahirrahmanirrahim...

Yüceler yücesi Rabbimiz...

Sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

Faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan;
Acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan;
Gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan;
Kötü arkadaştan ve kötü komşudan Sana sığınırız...

Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri bizlere ver;
Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden bizleri muhafaza et.
Her işimizin sonunu güzel eyle;
Dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

Bizi Senin dostlarına dost, Senin düşmanlarına düşman olanlardan eyle;
Bizi Sabreden ve şükredenler kullarından eyle!
İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Bizlere Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver!
Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!

Bedenlerimize sıhhat ver!
Ruhlarımıza güzellik ver!
Küfürden, fakirlik ve kabir azabından, zulmetmekten ve zulme uğramaktan sana sığınırım.

Kusurlarımızı ört, korkulardan emin kıl !
Ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasıp et ve Cennetini ihsan eyle!

Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!
Yâ Rabbî! Kıldığımız namazları kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimizi hayr eyle.
Son nefesimizde Kelime-i tevhîd söylememizi nasîb eyle.

İslamiyet.gen.tr Ailesi olarak bizlere huzur ve afiyet ihsan eyle ;
Senin rızan doğrultusunda Tebliğ vazifemizi en güzel şekilde yerien getirmeyi nasip et.

Senin rızan yolunda yaşanacak nice güzel bayramları tüm İslam alemine nasip eyle...

Amin..

GEVHER

Yönetici

Lâ ilâhe illâ ente yâ Hannân yâ Mennân Ya Bedies semâvati vel ardı Zel Celâl-i vel ikrâm.

'' Senden başka ilah yoktur Ya Hannan(rahmeti bol) , Ya mennan(nimeti bol) , Ya semâvat ve arzın örneksiz yaratıcısı, Ya Zelcelâli Velikram... ''

Rabbim...
Bugün , Müslümanlara iki bayramı bir arada yaşamayı nasip ettin.
Bu bayramlar vesilesiyle ''İslamiyet.gen.tr Ailesi''ne hayırlar ve güzellikler bahşet.

Amin...

Cuma Bayramımız mübarek olsun inşaAllah.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm güzel kardeşlerim...tekrar burda olmak çok güzel.Rabbimin izniyle oğlumu dünyaya getirdim hamd olsun...Rabbim herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...oğlumun adı yusuf ...salih bir kul olması için dualarınızı bekliyorum..sizlerde her daim dualarımdasınız.Allaha emanet olun.

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm güzel kardeşlerim...tekrar burda olmak çok güzel.Rabbimin izniyle oğlumu dünyaya getirdim hamd olsun...Rabbim herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...oğlumun adı yusuf ...salih bir kul olması için dualarınızı bekliyorum..sizlerde her daim dualarımdasınız.Allaha emanet olun.

Ve aleykümselam Nur-u Secde kardeşimiz...

Bu güzel haberinizle bayram sevincimiz bir kat daha arttı.
Rabbim , kendisine layık bir KUL , anne-babasına layık hayırlı bir evlat olarak yetişmesini nasip etsin.
İncinur'umuzun da gözü aydın olsun inşaAllah , artık bir abla oldu..

Hayırlı akşamlar olsun.

leyla-1

Altın Üye

Yüceler yücesi Rabbimiz...

Sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

Faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan;
Acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan;
Gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan;
Kötü arkadaştan ve kötü komşudan Sana sığınırız...

Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri bizlere ver;
Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden bizleri muhafaza et.
Her işimizin sonunu güzel eyle;
Dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

Bizi Senin dostlarına dost, Senin düşmanlarına düşman olanlardan eyle;
Bizi Sabreden ve şükredenler kullarından eyle!
İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Bizlere Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver!
Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!

Bedenlerimize sıhhat ver!
Ruhlarımıza güzellik ver!
Küfürden, fakirlik ve kabir azabından, zulmetmekten ve zulme uğramaktan sana sığınırım.

Kusurlarımızı ört, korkulardan emin kıl !
Ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasıp et ve Cennetini ihsan eyle!

Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!
Yâ Rabbî! Kıldığımız namazları kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimizi hayr eyle.
Son nefesimizde Kelime-i tevhîd söylememizi nasîb eyle.

İslamiyet.gen.tr Ailesi olarak bizlere huzur ve afiyet ihsan eyle ;
Senin rızan doğrultusunda Tebliğ vazifemizi en güzel şekilde yerien getirmeyi nasip et.

Senin rızan yolunda yaşanacak nice güzel bayramları tüm İslam alemine nasip eyle...

Amin..

Lâ ilâhe illâ ente yâ Hannân yâ Mennân Ya Bedies semâvati vel ardı Zel Celâl-i vel ikrâm.

'' Senden başka ilah yoktur Ya Hannan(rahmeti bol) , Ya mennan(nimeti bol) , Ya semâvat ve arzın örneksiz yaratıcısı, Ya Zelcelâli Velikram... ''

Rabbim...
Bugün , Müslümanlara iki bayramı bir arada yaşamayı nasip ettin.
Bu bayramlar vesilesiyle ''İslamiyet.gen.tr Ailesi''ne hayırlar ve güzellikler bahşet.

Amin...

Cuma Bayramımız mübarek olsun inşaAllah.

AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

leyla-1

Altın Üye
Amin
Aleyküm Selam canım benim Allah hayırlı uğurlu etsin Allah analı babalı büyütsün salih hayırlı evlat olarak yetiştirmek nasip etsin Rabbim.
Allah yar ve yardımcımız olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
İncinur'umuzun da gözü aydın olsun inşaAllah , artık abla oldu..Allah kısmet ederse nisandan 4.kez teyze mayıs ayında da ilk defa hala olacağım inşallah.Allah hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim.
Allah bu güzel duyguyu hepimize yaşatmak nasip etsin Rabbim inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Ve aleyküm selam ablacm.. Çok sevindim.
Rabbim hayırlısıyla büyütmenizi nasip eylesin.
Hayırlı evlat olmasını nasip etsin..
İsmi de çok güzelmiş. Adı gibi yaşasın inşaallah..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

AMİNNN...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]selamün aleyküm güzel kardeşlerim...tekrar burda olmak çok güzel.rabbimin izniyle oğlumu dünyaya getirdim hamd olsun...rabbim herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...oğlumun adı yusuf ...salih bir kul olması için dualarınızı bekliyorum..sizlerde her daim dualarımdasınız.allaha emanet olun.[/ı]

gözünüz aydın olsun canım kardeşim.çok güzel bir isim vermişsiniz.allah analı babalı büyütsün.selametle kalın.

Dualarım sizinle olsun.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım kardeşlerim.RABBİM bu güzel aileyi kötülüklerden korusun rahmet kapılarını hep açık tutsun bizim için inşallah.ALLAHA emanet olun

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım kardeşlerim.RABBİM bu güzel aileyi kötülüklerden korusun rahmet kapılarını hep açık tutsun bizim için inşallah.ALLAHA emanet olun

Ve Aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü
Amin inşaallah güzel kardeşim Rabbim razı olsun..
Allaha emanet olunuz..selametle..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü
Amin inşaallah güzel kardeşim Rabbim razı olsun..
Allaha emanet olunuz..selametle..

benim güzeller güzeli iyi yürekli gülsengül kardeşim:)RABBİM inşallah burdaki tüm kardeşlerimden razı olsun.ALLAHA emanet olun

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH bizleri hep korusun kollsın inşallah günahlarımızı affetsin güzel ailem.ALLAHA emanet olun

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

ben daha yeni gördüm.ALLAHIM bu negüzel bir haber ailemizin bir meleği daha oldu.mis kokulu bir meleğimzi var artık.RABBİM o güzel yavruyu hep koruyup kollasın.hep melek yüzünü güldürsün inşallah.çok sevindim gerçekten çok sevindim.RABBİM ailenizi meleğimiz hep korusun.ALLAHA emanet ol nuru secde kardeşim

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

AMİNNN...

igze

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bnde aranıza katılmak isterim eger mümkün olucaksa birinci guruba.. DUA İLE..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı

HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM.DUALARIM HEP SİZİNLE.ALLAHA EMAET OLUN.SELAMETLE KALIN.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Ey her seye kadir olan Rabb-i Rahimim!

Ey ezel ve ebed sultânı Yüce Hâlıkım!

Senin dergâhından daha büyük bir dergâh yok ki oraya varayım...

Senin huzurundan daha yüce huzur yok ki oraya durayım...

Ve Senin kapından daha yüce kapı yok ki onun çalaym...

Çaresizim bîtabım âciz ve perişanim.

Yâ Erhâmerrahimin! Sana sığındım Sana güvendim sabır ve tevekkülle Sana yöneldim. Beni şaşırtma. Beni yanlış yol ve hareketlere sapmaktan muhafaza eyle. Şerden uzak hayra yakın eyle ALLAH'IM!

Rabbim dualarımız kabul eyle..Amin.

leyla-1

Altın Üye
AMİN AMİN AMİN.
ALLAH BU MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ GÖZÜ HÜRMETİNE ALLAH BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt