Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm selam ve Rahmetullah-Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

Ve Aleyküm selam ve Rahmetullah-Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

“ Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm ”
'' Güç ve kuvvet ancak şânı yüce Allah'tandır ''

Salavat :

'' Allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin bi'adedi ilmike ''
'' Ey Allahım ! Efendimiz Hz Muhammed'e ( SallAllahu aleyhi ve sellem) ve efendimiz HzMuhammedin (SallAllahu aleyhi ve sellem) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle ''

RABBİM BU GÜZEL mübarek HAFTA HÜRMETİNE dualarımızı kabul eylesin inşallah

canı gönülden Amin...Amin..Amin..

Rabbim bütün kardeşlerimizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Her daim Dualarda Tek yürek olmamız duasıyla
Selam ve baki dualarımlaB)​

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı

Salavat :

.
'' Allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin bi'adedi ilmike ''
'' Ey Allahım ! Efendimiz Hz Muhammed'e ( SallAllahu aleyhi ve sellem) ve efendimiz HzMuhammedin (SallAllahu aleyhi ve sellem) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle ''

Amiiiiiiiiin inşaallah.
Rabbım dualarımızı kabul,ibadetlerimizi makbul eylesin inşaallah

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleyküm dostlar..
Son zamanlarda piskolojikman dengem çok bozuldu..
piskolojik bozukluga bağlı unutkanlık,dikkatsizlik,kilo kaybım var..herşeyi kafaya takan bir yapım var..ve sonucunda bunalım derecesine geldim..
bu duruma çok üzülüyorum ..
lütfen dua edin bana.. tüm kalbimle dualarınıza talibim..
tek sıgınagım dualarım yüce rabbime..
kurtulmak istiyorum bu durumdan inşaAllah..
Allah c.c. cümlenizden razı olsun

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

Esselamunaleyküm dostlar..
piskolojik bozukluga bağlı unutkanlık,dikkatsizlik,kilo kaybım var..herşeyi kafaya takan bir yapım var..ve sonucunda bunalım derecesine geldim..
bu duruma çok üzülüyorum ..
lütfen dua edin bana.. tüm kalbimle dualarınıza talibim..
tek sıgınagım dualarım yüce rabbime..
kurtulmak istiyorum bu durumdan inşaAllah..
Allah celle celalühu cümlenizden razı olsun

Allah celle Cellaühu tüm sıkıntılarınızı gidersin, feraha ulaştırsın inşallah kardeşim...
İnşirah Suresini okudum...
Siz de okuyun inşallah...
Allah Celle Cellaühu yar ve yardımcınız olsun...
Selam ve DUA ile...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı

Salavat :

Ve Aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berakatühü
Amin inşaALLAh değerli kardeşim Rabbim razı olsun..
Bend eçok şükür 10 gün arada sonra dualrıma başladım tekrar..Allahım cümle din kardeşlerimizn dualrını kabul eylesin..
Allaha emnaet olunuz
selam ve dua ile...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
bende dualarımı okuyorum.rabbime muhabbet ve nuruna emanet olun.selametle kalın.

Z

ZÜHRE_

Salavat :

[/QUOT
AMİN AMİN AMİN ALLAH RAZI OLSUN BU GÜNKÜ DUAMI YAPTIM VE SONRAKİLERİ DE YAPACAĞIM İNŞAALLAH

didem65

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum rabbim inş. hepimizin dualarını kabul eder beni de günahlarımdan dolayı bağışlarr

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Rabim cümlenizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Dualarınıza canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Nazar canım kardeşim Rabbim yüreğine inşirah suresinin ferahlığını versin
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin
inşallah
Selametle kalın
selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz
B)​

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

cumahg2.jpg

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm ”

Salavat :

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Rabim cümlenizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Dualarınıza canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Nazar canım kardeşim Rabbim yüreğine inşirah suresinin ferahlığını versin
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin
inşallah
Selametle kalın
selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz
B)​

ve Aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berakatühü
Amin inşaALLAH canım bneim Rabbim razı olsun emeğine sağlık..
Allaha emanet ol
selam ve dua ile...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer Allah'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan Allah'ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!
Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle… dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.
Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm cümle kardeşlerime

Esselamu aleyküm cümle kardeşlerime

[sıze=2]“ lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm ”
'' güç ve kuvvet ancak şânı yüce allah'tandır ''[/sıze]

salavat :

'' allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammedin bi'adedi ilmike ''
'' ey allahım ! Efendimiz hz muhammed'e ( sallallahu aleyhi ve sellem) ve efendimiz hzmuhammedin (sallallahu aleyhi ve sellem) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle ''

[sıze=4]rabbim bu güzel mübarek hafta hürmetine dualarımızı kabul eylesin inşallah[/sıze]

canı gönülden amin...amin..amin..

Rabbim bütün kardeşlerimizden razı ve hoşnut olsun inşallah
her daim dualarda tek yürek olmamız duasıyla

selam ve baki dualarımlab)

amiiiiiiiiin inşaallah.
Rabbım dualarımızı kabul,ibadetlerimizi makbul eylesin inşaallah

esselamunaleyküm dostlar..
Piskolojik bozukluga bağlı unutkanlık,dikkatsizlik,kilo kaybım var..herşeyi kafaya takan bir yapım var..ve sonucunda bunalım derecesine geldim..
Bu duruma çok üzülüyorum ..
Lütfen dua edin bana.. Tüm kalbimle dualarınıza talibim..
Tek sıgınagım dualarım yüce rabbime..
Kurtulmak istiyorum bu durumdan inşaallah..
Allah c.c. Cümlenizden razı olsun

ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatühü
amin inşaallah değerli kardeşim rabbim razı olsun..
Bend eçok şükür 10 gün arada sonra dualrıma başladım tekrar..allahım cümle din kardeşlerimizn dualrını kabul eylesin..
Allaha emnaet olunuz
selam ve dua ile...

[sıze=2]“ lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm ”
'' güç ve kuvvet ancak şânı yüce allah'tandır ''[/sıze]

salavat :

'' allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammedin bi'adedi ilmike ''
'' ey allahım ! Efendimiz hz muhammed'e ( sallallahu aleyhi ve sellem) ve efendimiz hzmuhammedin (sallallahu aleyhi ve sellem) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle ''

[sıze=4]rabbim bu güzel mübarek hafta hürmetine dualarımızı kabul eylesin inşallah[/sıze]
[/quot

amin amin amin allah razı olsun bu günkü duamı yaptım ve sonrakileri de yapacağım inşaallah

Allah Celle Celaluhu cümlemizden razı olur inşallah
Yapılan dualarımız kabul ibadetlerimizi makbul eylesin
Cümle kardeşlerimizin her ne sıkıntısı var ise derman versin
inşallah

Biz RABBİMİZ'den sadece hayırlı olanı diliyoruz
O' nun gücü herşeye yeter
AMİN

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer Allah'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!
Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle… dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.
Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

Allah Celle Celaluhu cümlemizden razı olur inşallah
Yapılan dualarımız kabul ibadetlerimizi makbul eylesin
Cümle kardeşlerimizin her ne sıkıntısı var ise derman versin
inşallah

Biz RABBİMİZ'den sadece hayırlı olanı diliyoruz
O' nun gücü herşeye yeter
AMİN
canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Rabbim cümlenizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Rabbim herdaim dualarda tek yürek olmamızı nasib etsin
baki selam ve dua ile
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz..
B)[/CENTER]

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ya Rabbi!
Ya Rabbi!

Kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

AMİNNN...

AMİNNN...

Amin inşaALLAH..
Rabbim bu güzel duaların kabulünü nasip eylesin..Yüreğinize ve emeğinize sağlık..
Rabbim herşeyin hakkımızda hayırlısını nasip eylesin..Amin..
Rabbim razı olsun bütün dua eden kardeşlerimizden..
Allaha emnaet olunuz
selam ve dua ile...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
22.Nisan. 2010 - Perşembe : 6.Gün

Sabah Namazı : 5 .Grup
Öğle Namazı : 1. Grup
İkindi Namazı : 2. Grup
Akşam Namazı : 3. Grup
Yatsı Namazı : 4. Grup
Rabbım bütün dualarımızı kabul eylesin inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt