Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (3 Kullanıcı)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarımız yapılıyor ALLAH' ın izniyle...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah
Rabbim sizlerden razı ve hoşnut olsun..
Sitemizin yeni hali Maşallah Barekallah çok güzel olmuş..:a15:
Rabbim emeklerinizin ecrini fazlasıyla versin..
Sitemize ve siz değerli aile tekrar kavuştuğum için çok mutluyum:a12:
Rabbime sonsuz şükürler olsun
Nisan 21 ablacığım uzun süredir yoktun
İnşallah iyisindir ablacığım
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz..​

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Amin
Ve Aleyküm Selam Allah hepinizden binlerce kez razı olsun kardeşlerimin hepinizin emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesil etsin inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

GEVHER

Yönetici
23.Mart.2010-Salı : 4.gün

Öğle Namazı : 1. Grup

Gevher

_Yusuf_

Deniz yıdızı .......... '' Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah ''

Kördüğüm :..........''sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için ''

Gülsengül

Su-Eda :...........''Rahman c.c. gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin.Günahlarımızı af tövbelerimizi kabul etsin Cümlemize hidayet nasib etsin.. ve bütün kardeşlerimi ailemle birlikte benim ahlakımızı Kuran Ahlakı eylesin..Rahman c.c. razı olduğu kul olabilmemizi nasib etsin..
Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasib etsin..
Bizleri maddi ve manevi borçlarımızı ödeyebilmemizi,sıkıntılarımızdan feraha ulaşmamızı her daim hayr içersinde yaşamamızı Rabbimizin c.c. hoşnut olduğu şekilde yaşamamızı nasib etsin.''

Allies ......'' Nişanlımla Allah-u Teala nın razı ve hosnut oldugu hayırlı evliliğimizi gerceklestirmek ve dünya hayatını eşimle birlikte Rabbim'in sevgisi icin yasamak. O'nun hayır gördüklerini yapıp,kötülerden sakınmak.Kalbimizde O'nun ve SAV efendimizin askının daim olması ve cennetine elele birlikte gidebilmek. ibadetlerimizi birlikte eda edebilmek. ''

Gurbette : .........'' Allah'ım beni, ailemi ve bütün müminleri hakkıyla islamı yasayan salih kullarının arasında dahil eyle ve bizi Rahmetinle cennetine koy. ''

_henza_

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Leyla1 kardeşimizin dayısı için yasin okuyacağımı yazmıştım, henüz okumadım bugün okuyacağım inşallah... Konuyu aradım ama bulamadım Leyla1 kardeşimizin dayısının ismi ne idi acaba bileniniz var mı?

Selam Aleyküm canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüğze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
dua köşesinde konumuz başlığını değiştirdim hatim ve Yasin için geriye 12 Yasin kaldı Allah kabul etsin mekanı cennet olsun inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
Amin
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...

AMİNNN...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selmaünaleyküm kardeşlerim
Rabbim cümlemizin dualrını kabul ve katında makbul eylesin inşaALLAH..
Dualarımı düzenli olarak yapmaya gayret gösteriyorum elimden geldiğince..
Her ne kadar buraya yazamasamda..
Rabbim yardımcımız olsun her daim..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Estağfirullah kardeşim,belkide biz sizlerin sayenizde geçeriz sıratı.
Rabbbıma sonsuz şükürler olsun böle ulvi bir göreve hizmetkar eylemiş bizi,layıkıyla yapabilirsek ne mutlu kardeşim.
İki gündür ben sitemize girememiştim,ama bir girdim,tam girdim.
Elhamdülillah ne kadar güzel olmuş,emeği geçen kardeşlerimden Rabbım razı olsun.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
23.Mart.2010-Salı : 4.gün

sabah namazı : 5.grup
öğle namazı : 1.grup
ikindi namazı : 2.grup
akşam namazı : 3.grup
yatsı namazı : 4.grup

'''''Bana dua edin ,duanıza icabet edeyim'''buyuruyor Rabbimiz.
Duadır kalpleri birleştiren
Duadır mü'minleri kaynaştıra
Duadır katı kalpleri yumuşatan
Duadır cana aaaan katan.

Dualarda buluşmak üzere kardeşlerim.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
namazlarımı kılıyorum sabah namazlarına kalmaıyorum pek ama kalkamadığım zamanlarda kaza yapmayı öğrendim bu sayede dalarımıda ediyorum.şu aralar sınavlara asıldım çok az bi zaman kaldı ve ben yeni başlıyorum çalışmalara onlara asıldım.bide siteye giremiyorum hata veriyor.gelip bildirip yazamıyorum ama inşALLAH görevlerimi yapıyorum.iyi akşamalr

berat05

Yönetici
EsselamunaleykümveRahmetullahiveBerakatuhu

Rabbim cümle kardeşlerimizin tüm dualarını hayırlısı ile kabul eylesin inşallah

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berakatühü
Rabbim cümle kardeşlerimizin dualarını kabul eylesin inşaALLAH..
Allahım yardımcımız olsun. Her daim hakkımızda hayırlısını versin her şeyin..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Allah Celle Celalühu bütün kardeşlerimizden razı ve hoşnut olsun inşallah
Hayırlı bereketli GünlerB)
Selametle kalınız
Selam ve Baki Dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz
B)
4444copy5fjoz9.jpg

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam :))

ve aleyküm selam :))

es-selamü aleyküm islamiyet gen tr. cemeati.. özlemişiz yaw :)
dualarımı site sistem dışı olsa da ettim inşaallah..Allah kabul etsin;)

Estağfirullah kardeşim,belkide biz sizlerin sayenizde geçeriz sıratı.
Rabbbıma sonsuz şükürler olsun böle ulvi bir göreve hizmetkar eylemiş bizi,layıkıyla yapabilirsek ne mutlu kardeşim.
İki gündür ben sitemize girememiştim,ama bir girdim,tam girdim.
Elhamdülillah ne kadar güzel olmuş,emeği geçen kardeşlerimden Rabbım razı olsun.

estağfirullah değerli abicim... neyse hangimiz geçerse onun yakasını bırakmayacağız :)

bu arada abi sizin görevi uzatalım isterseniz 3 gün açık var:)

şaka yapıyorum tabi onca işinizin arasında bir de böyle görev yükledik..Alah cc razı olsun..yar ve yardımcınız olsun abicim;)

hayırlı günler ola

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin inşallah...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...Ve Rahmetullahi...Ve Berakâtühu..

Ve Aleykumselam...Ve Rahmetullahi...Ve Berakâtühu..

es-selamü aleyküm islamiyet gen tr. cemeati.. özlemişiz yaw :)
dualarımı site sistem dışı olsa da ettim inşaallah..Allah kabul etsin;)

estağfirullah değerli abicim... neyse hangimiz geçerse onun yakasını bırakmayacağız :)

bu arada abi sizin görevi uzatalım isterseniz 3 gün açık var:)

şaka yapıyorum tabi onca işinizin arasında bir de böyle görev yükledik..Alah cc razı olsun..yar ve yardımcınız olsun abicim;)

hayırlı günler ola

Şaka değil...
Kardeşimiz görevini az yapmasın...
Ona haksızlık olmasın inşallah...:a03:
1 Hafta uzatalım...:a12:

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn...
"

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Şaka değil...
Kardeşimiz görevini az yapmasın...
Ona haksızlık olmasın inşallah...:a03:
1 Hafta uzatalım...:a12:

:a01: abicim değil bir hafta bir ayda uzasa kaçarı yok o koltuğa oturacaksın inşaallah :)

duanıza en içten amiin..

hayırlı akşamlar ola;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt