Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

yihhuuu :a15::a04: sonunda başardıkkk:a04:

abicim ne demek uygun görmek bizim için onur olacak:a12: senden sonrada ver eli Kurana sevdalı ooo sayfa süperr;)

pazartesi başlarsınız ya da isterseniz bugünden alabilirsiniz koltuğu..uygun mudur):a12:

Değerli kardeşim...
Bu hafta yani bu CUMA dan haftaya CUMA ya kadar...Bir başka kardeşimiz devam ettirsin inşallah...
Haftaya CUMA ya bana devretsin inşallah...
Uygunsa...:a03:

berat05

Yönetici
vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Mavci abimizi sıkıştırmayalım derim...

Önümüzdeki haftaya başka bir kardeşimizi seçseniz daha iyi olur

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
sanki ısrar çok...:)

Yürekten destekçiyiz..:a15:Değerli abimize olan saygı ve sevgimizden isteğimiz:a12:

ama canı gönülden inanıyorumki abimiz gönülden istiyor bu nedenle müsait olunca kaptan olucak..Rabbim yüreğinizdeki niyete göre size çok güzel mükafatlar vesin değerli abimiz..

yok canım ısrar:a32:eyvallah eda kardeşim..sonunda abimizi ikna ettik:a15:

Değerli kardeşim...

Bu hafta yani bu CUMA dan haftaya CUMA ya kadar...Bir başka kardeşimiz devam ettirsin inşallah...
Haftaya CUMA ya bana devretsin inşallah...

Uygunsa...:a03:

tamam abicim mesajı sonradan gördüm siz kabul ettiniz yaa tamamdır artık haftaya olsun, bir hafta geç olsun, mavci abimiz olsun;):a15:

abii Allah cc razı olsun kırmadınız bizi biraz zor kullandık ama:a03: affola eda kardeşimizin de dediği gibi sevdiğimizden ;)

hayırlı akşamlar ola:)

siz ben kumandayı ele alıyorum deyin ve geçin koltuğa o kadar;):a12:

mavci

Yönetici
yok canım ısrar:a32:eyvallah eda kardeşim..sonunda abimizi ikna ettik:a15:

tamam abicim mesajı sonradan gördüm siz kabul ettiniz yaa tamamdır artık haftaya olsun, bir hafta geç olsun, mavci abimiz olsun;):a15:

abii Allah cc razı olsun kırmadınız bizi biraz zor kullandık ama:a03: affola eda kardeşimizin de dediği gibi sevdiğimizden ;)

hayırlı akşamlar ola:)

siz ben kumandayı ele alıyorum deyin ve geçin koltuğa o kadar;):a12:

Allah Celle Celalühu cümlemizden razı olsun...
Nasibüke yûsubike, velev kâne taht-el cebel...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Mavci abimizi sıkıştırmayalım derim...

Önümüzdeki haftaya başka bir kardeşimizi seçseniz daha iyi olur

ve aleyküm selam kaptan;)

yok yaw sıkıştırma falan:a32:

sadece teklif ettik abimiz de kırmadı sağolsun:a32:

abimiz haftaya geçecek inşaallah;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Celle Celalühu cümlemizden razı olsun...

Nasibüke yûsubike, velev kâne taht-el cebel...

Amin..Allah cc cümlemizden razı olsun abicim;)

biz tedbiri aldık artık tevekkül ettik inşaallah rehberliğiniz sayfaya nasip olacak:a12:

mavci

Yönetici

Amin..Allah celle celalühu cümlemizden razı olsun abicim;)

biz tedbiri aldık artık tevekkül ettik inşaallah rehberliğiniz sayfaya nasip olacak:a12:

Tamamdır kardeşim...
Lütfen yazım kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım...

Kuralı bildiğiniz halde yanlış kısaltma kullandığınızdan 3 Hadis-i Şerif yazmakla cezalandırıldınız...:a24:
Bir daha olmasın inşallah...:a12:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Tamamdır kardeşim...

Lütfen yazım kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım...

Kuralı bildiğiniz halde yanlış kısaltma kullandığınızdan 3 Hadis-i Şerif yazmakla cezalandırıldınız...:a24:

Bir daha olmasın inşallah...:a12:

:a03:

eyvah eyvah ama abi :a36:kem küm desem de faydası yok biliyorum..ben hep kısa yazıyordum ama emir büyük yerden:a35:

bundan sonra daha dikkatli olacağım inşaallah..özellikle sizin çevrenizde :)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Resulullah (sav) buyurdular ki: "Ey ademoğlu! Eğer fazla malını Allah yolunda harcarsan bu senin için daha hayırlıdır. Kendine saklarsan senin için zararlıdır. Kefaf (yeterli miktar) sebebiyle levm edilmezsin. (Harcamaya), bakımları üzerinde olanlardan başla. Üstteki el (yani veren), alttaki elden (yani alandan) daha hayırlıdır."(Müslim)

Dün geçti gitti. Dün gibi, dünün sözü de geçti. Bugün yepyeni bir söz söylemek gerek. Hz.Mevlana

19.Mart. 2010 - Cuma :

Sabah Namazı : 1 .Grup
Öğle Namazı : 2. Grup
İkindi Namazı : 3. Grup
Akşam Namazı : 4. Grup
Yatsı Namazı : 5. Grup

KUR'ANA SEVDALI abimiz uygunsanız bu hafta siz geçin koltuğa:a12:

olmaz ise ;arkadaşlar kaptan olmak isteyen varsa geçebilir:a12:​

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Amin Amin Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Bu aralar mazur görün sık sık siteye giremiyorum ama dualarım sizlerle Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Bu aralar mazur görün sık sık siteye giremiyorum ama dualarım sizlerle Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

amin..amin..amin..

Allah kabul etsin Leyla kardeşim:a12:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Resulullah (sav) buyurdular ki: "Ey ademoğlu! Eğer fazla malını Allah yolunda harcarsan bu senin için daha hayırlıdır. Kendine saklarsan senin için zararlıdır. Kefaf (yeterli miktar) sebebiyle levm edilmezsin. (Harcamaya), bakımları üzerinde olanlardan başla. Üstteki el (yani veren), alttaki elden (yani alandan) daha hayırlıdır."(Müslim)

Dün geçti gitti. Dün gibi, dünün sözü de geçti. Bugün yepyeni bir söz söylemek gerek. Hz.Mevlana

19.Mart. 2010 - Cuma :

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı

19.Mart. 2010 - Cuma :

Selamün aleyküm kardeşim.
Hayırlı geceler olsun inşaallah.
İnanın benim vaktimde yok,hemde bu meleti fazla kullanamıyorum.
Yani açıkçası siz beni layık görüyorsunuz ama canım kardeşim,ben beceremem,hakedemem kardeş.
Hem kaptanlıkta yapamam,Allah korusun gemiyi batırırım ben:a15:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim.
Hayırlı geceler olsun inşaallah.
İnanın benim vaktimde yok,hemde bu meleti fazla kullanamıyorum.
Yani açıkçası siz beni layık görüyorsunuz ama canım kardeşim,ben beceremem,hakedemem kardeş.
Hem kaptanlıkta yapamam,Allah korusun gemiyi batırırım ben:a15:

aleyküm selam abicim..

abii zaten meletlik iş yok..siz bize ne görev verirseniz biz emre uyarız inşaallah...mesela ben bu hafta bir değişiklik yaptım hadis ekledim siz de bir nasihat olur ya da herhangi bişey ilave edersiniz ki eminim sizden öğreneceğimiz çok şey var;)

her gün siteye giriş yapıyorsunuz zaten o girişlerde listeyi güncellersiniz hepsi bu:a12:ama illa da yapamam vaktim yok diyorsanız ona da razıyız ne yapalım :(

bu arada batacaksak sizin gemide batalım, Nuh a.s. oğlu gibi gemiden çıkıp batmaktansa ;)

tekrar bi düşünün (iş görüşmesi gibi oldu :) )

hayırlı geceler

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abicim..

abii zaten meletlik iş yok..siz bize ne görev verirseniz biz emre uyarız inşaallah...mesela ben bu hafta bir değişiklik yaptım hadis ekledim siz de bir nasihat olur ya da herhangi bişey ilave edersiniz ki eminim sizden öğreneceğimiz çok şey var;)

her gün siteye giriş yapıyorsunuz zaten o girişlerde listeyi güncellersiniz hepsi bu:a12:ama illa da yapamam vaktim yok diyorsanız ona da razıyız ne yapalım :(

bu arada batacaksak sizin gemide batalım, Nuh a.s. oğlu gibi gemiden çıkıp batmaktansa ;)

tekrar bi düşünün (iş görüşmesi gibi oldu :) )

hayırlı geceler

Ya maşaallah o kadar tatlı tatlı bi görev verişin varki,reddetmek mümkün değil.
Canım kardeşim!nasıl güncellenir?nasıl sıraya sokulur millet?inan hiç bilmiyorum:a15:halbuki askerde çavuştum,bir komutla herkes sıraya giriyordu.Sahi siz askerliğinizi yaptınızmı?:a15:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Ya maşaallah o kadar tatlı tatlı bi görev verişin varki,reddetmek mümkün değil.
Canım kardeşim!nasıl güncellenir?nasıl sıraya sokulur millet?inan hiç bilmiyorum:a15:halbuki askerde çavuştum,bir komutla herkes sıraya giriyordu.Sahi siz askerliğinizi yaptınızmı?:a15:

yanii kabul ediyorsunuz :a15:

benim acemi birlik bu sayfada oldu burdan kumandan olduk:)

çavuşum ilk sayfada gevher kardeşimizin hazırladığı liste var (yine güncelleyip size yardımcı olacaktır)..her gün ilk sayfadan listeyi kopyalar güncellersiniz;)

millet sıraya pek gelmiyor bugünlerde zaten milletin ceza için sıraya çekilme zamanı geldi:a18:

abicim biz de yardımcı oluruz yeter ki siz he deyin..emredin kumandanım:a12:

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
yanii kabul ediyorsunuz :a15:

benim acemi birlik bu sayfada oldu burdan kumandan olduk:)

çavuşum ilk sayfada gevher kardeşimizin hazırladığı liste var (yine güncelleyip size yardımcı olacaktır)..her gün ilk sayfadan listeyi kopyalar güncellersiniz;)

millet sıraya pek gelmiyor bugünlerde zaten milletin ceza için sıraya çekilme zamanı geldi:a18:

abicim biz de yardımcı oluruz yeter ki siz he deyin..emredin kumandanım:a12:

Bilmiyorum kardeşim ya.
Emaneti ehline vermek lazım,ya beceremezsem?

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmiyorum kardeşim ya.
Emaneti ehline vermek lazım,ya beceremezsem?

siz beceremem diye endişe ediyorsanız direkt koltuktasınız abicim:a15:

ben de dahil bütün kardeşlerimiz yardımcı olur;)

siz kur'anla dolu ağzınızla bize istediğiniz bir görev hadis, ayet, nasihat, aklınıza ne gelirse emredin biz de uyalım inşaallah:a35:

yok bunlar da olmazsa bir selam verin o da yeter :a12:

bakın yarınki listemiz ben tarihinde oynama yaptım;)

20.Mart.2010- Cumartesi : 1.gün

sabah namazı : 5.grup
öğle namazı : 1.grup
ikindi namazı : 2.grup
akşam namazı : 3.grup
yatsı namazı : 4.grup

buyrun listeyi emredin vazifeyi:a35: abicim bundan sonra sizin emrinizdeyiz;) biz de yardımcı oluruz o konuda sıkıntı yok:a12:

hayrılı olsun diyorum:a15:

bu arada GEVHER kardeşimiz için de bir kayıp ilanı vermek gerekecek ceza listesinin başını çekecek yoksa:a18:

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

hayırlı sabahlar ... günlük dualarımız allah tealanın izni ile tamamdır ...

allah celle celaluhu dualarımızı kabul eder inşallah ... allaha emanet olunuz ...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Bir Umut kardeşim Rabbim sizden razı ve hoşnut olsun..
Gönülden desteğinizle kıymetlihadis ve sözlerle bizimleydiniz :a12:
Rabbim emeklerinizin ecrini fazlasıyla versin inşallah
Hakkınızı helal edin yüreği güzel kardeşim..
Kurana Sevdalı değerli abimiz bu haftaki göreviniz hayırlı olsun..:a15:
Rabbim emeklerinizin ecrini fazlasıyla versin inşallah
Ne güzel öğrencileriniz çoğaldı..Bizlerde katıldık aralarına:a12:
hayırlı ödevlerinizden istifade edebilmemiz duasıyla
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz
B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt