Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
5.Mart. 2010 - Cuma :

Sabah Namazı : 2 .Grup
Öğle Namazı : 3. Grup
İkindi Namazı : 4. Grup
Akşam Namazı : 5. Grup
Yatsı Namazı : 1. Grup

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
5.Grup :

Nur-u Secde : Nur-u Secde kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. Kardeşimizin babasına ve kızı İncinur'a en güzel şekilde şifa ver.''

Sevda Hafız : ...... '' ALLAHIM sevda hafız kardeşimin korkularından emin eyle kuracagı yuvayı mubarek eyle eşiyle islamı en güzel sekılde yasamayı sen nasib eyle sözleriyle kalemleriyle islama ve insanlıga hizmet edecek hayırlı hayalı edebli evlatlar nasib eyle evini islama hizmet eden insanlarla doldur taşır ve nişanlısına 5 vakit namaz kılmayı nasıb eyle.. ''

Mir - Erhan : ........'' yeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah... ''

Rüyam3 : ........ "ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"
Gülşahh ( Okul ve staj nedeniyle haftasonları yoklama verecek )
Nazar57........... '' Evlilik yolunda ilerlediğim şu günlerde Rabbim sarpasaran ev meselesini kalpler kırılmadan halletmemizi nasip eylesin inşaAllah.Rahman Ve Rahim olan Allahım, Nişanlımın kalbini benden benim kalbimi ondan çevirmesin ..
Yüce Rab Bizi ona yakın tutacak bir evlilik nasip etsin,ondan alıkoymayacak evlilikle hediyelendirsin inşaAllah.
Tüm müslüman kardeşlerimize hidayet ve sağlık versin Yüce Rabbim..''

İncinur : .........'' ALLLAHIM ÜMMETİ MUHAMMEDİ ISLA ET.ALLAHIM ÜMMETİ MUHAMMEDİ AFFET.ÜMMETİ MUHAMMEDE HİDAYET VER.BURDAKİ ABİLERE ABLALARA.İŞ İSTEYENE İŞ, EŞ İSTEYENE EŞ,HAYIRLISINI VER ALLAHIM.KENDİM İÇİNDE SADECE HAFIZ OLMAMI BİDE HAYIRLI İMANLI TERBİYELİ AHLAKLI BİR KARDEŞ VER ALLAHIMM.HAYIRSIZ OLCAKSA VERME.''
Ruzgargülü

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
5.Mart. 2010 - Cuma :

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
1. Grup :

Gevher
_Yusuf_
Deniz yıdızı
.......... '' Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah ''
Kördüğüm :..........''sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için ''
Gülsengül
Su-Eda :...........''Rahman c.c. gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin.Günahlarımızı af tövbelerimizi kabul etsin Cümlemize hidayet nasib etsin.. ve bütün kardeşlerimi ailemle birlikte benim ahlakımızı Kuran Ahlakı eylesin..Rahman c.c. razı olduğu kul olabilmemizi nasib etsin..
Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasib etsin..
Bizleri maddi ve manevi borçlarımızı ödeyebilmemizi,sıkıntılarımızdan feraha ulaşmamızı her daim hayr içersinde yaşamamızı Rabbimizin c.c. hoşnut olduğu şekilde yaşamamızı nasib etsin.''
Allies......'' Nişanlımla Allah-u Teala nın razı ve hosnut oldugu hayırlı evliliğimizi gerceklestirmek ve dünya hayatını eşimle birlikte Rabbim'in sevgisi icin yasamak. O'nun hayır gördüklerini yapıp,kötülerden sakınmak.Kalbimizde O'nun ve SAV efendimizin askının daim olması ve cennetine elele birlikte gidebilmek. ibadetlerimizi birlikte eda edebilmek. ''
Gurbette : .........'' Allah'ım beni, ailemi ve bütün müminleri hakkıyla islamı yasayan salih kullarının arasında dahil eyle ve bizi Rahmetinle cennetine koy. ''

allies

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tüm yapılan duaları kabul eylesin insallah kardeslerim.Hakkımızda en hayırlı nasib eylesin insallah.

serranur27

Kayıtlı Kullanıcı
ben biraz geç kaldım benide eklermisiniz dua listesine,rabbim kabul eylesin tüm dualarımızı

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

hoşgeldiniz kardeşim,

ilk sayfadaki açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz.

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

selam ve dua ile, Allah'a Celle Celalühu emanet olun, hayırlı geceler

ben biraz geç kaldım benide eklermisiniz dua listesine,rabbim kabul eylesin tüm dualarımızı

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
5.Mart. 2010 - Cuma :

Rabbıma şükürler olsun bugünkü dualarımıda tamamladım.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi..
"

Aminnn...
Her namazdan sonra dualarımı yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...

Canı gönülden Amin..Amin..Amin..

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

4444copy5fjoz9.jpg

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

kusura bakmayın birkaç gündür giremedim ama dualarımı yapıyorum ...

allah celle celaluhu dualarımızı kabul etsin ...

allah celle celaluhu sağlık ve afiyet versin ... allaha emanetsiniz ...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni kaptanımız henüz seçilmemiş, bugün de liste ekleyelim...

Rabbi yessir ve la tuassir rabbi temmim bil hayr

6.Mart. 2010 - Cumartesi :

Sabah Namazı : 3 .Grup
Öğle Namazı : 4. Grup
İkindi Namazı : 5. Grup
Akşam Namazı : 1. Grup
Yatsı Namazı : 2. Grup

Allah'ım!
Âmin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Önce seyyidül istiğfar edelim
Allahümme lekel hamdü la ilahe illa ente rabbi ve ene abdüke bike muhlisan leke dini inni
asbahtü ( emseytü ) ala ahdike ve va'dike mesteta'tü etübü ileyke min seyyi ameli ve estağfiruke
bi zünubilleti la yağfiruha illa ente

Manası: Ey Allah'ım! Sana hamd olsun, senden başka ilah yoktur. Sen benim Rabbimsin,
bende senin kulunum. Ve ben sana samimi olarak iman ettim. Sabah ve akşam sana söz verdiğim ve
ve vaad ettiğim halde, hasbel beşer, yaptığım günahlardan sana tevbe eder, estağfirullah derim.
O günahlarım ki, Sen' den başka onları kimse affedemez.

"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi,
tevbeten abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü't-tevbete ve'l-mağfirete
ve'l-hidâyete lenâ, innehû, hüve't-tevvâbü'r-rahîm."

EMİR BUHARİ HAZRETLERİ’NİN MUSİBETLERE KARŞI OKUDUĞU SALAVAT
Allahümme salli ala muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellim* Ya ıddeti ınde şiddeti* Ve ya ğavsi ınde kürbeti*
Ve ya harisi ınde külli musiybeti* Ve ya hafizıy ınde külli beliyyeti* ve salli ala muhammedin ve alihi ve ala cemiy’ıl mürseliyn* Velhamdülillahi rabbil alemiyn.*

Bu duanın sırları:
Emir Buhari Hazretleri buyuruyorlar ki:
“-Her kim bu duayı sabah okursa semadan yağmur yağıp sel olsa akşama kadar ona bir zarar veremez.
Yine akşamleyin okursa sabaha kadar kendisine hiçbir zarar ve musibet dokunmaz.Yetmiş melek her zaman
o kimseyi koruma altında bulundurur. Gerek semavi ve gerekse yeryüzü afetlerinden ve şerli insanların her türlü kötülüğünden emin olursun.”
Bu salavatın deprem tehlikesinden korunmak için okunması ve vird edinilmesi tavsiye ediliyor.

besmele.gif

086-012.gif

086-017.gif

86-TARIK:
1- Andolsun o göğe ve Târık'a,
2- Târık nedir, bildin mi?
3- O, karanlığı delen yıldızdır.
4- Hiçbir nefis yoktur ki başında bir denetleyici bulunmasın.
5- Onun için insan neden yaratıldığına bir baksın.
6- Atılan bir sudan yaratıldı.
7- O su, erkeğin sulbü ile kadının göğüs kemikleri arasından çıkar.
8- Elbette Allah'ın onu döndürmeye gücü yeter.
9- O gün bütün sırlar yoklanıp, meydana çıkarılır.
10- İnsanın o gün ne bir gücü vardır, ne de bir yardımcısı.
11- Andolsun o dönüşlü göğe,
12- O yarılıp çatlayan yere,
13. Kuşkusuz Kur'ân, ayırıcı bir sözdür.
14. O asla bir şaka değildir.
15. Haberin olsun ki, kâfirler hep hile kuruyorlar.
16. Ben de hilelerine karşılık veririm.
17. Onun için sen kâfirlere mühlet ver, onlara az bir zaman tanı.

yüsra77

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım kalplerimizi sana imanda sabit kıl.

Seni zikretmekte,sana şükretmekte ve güzel ibadetler yapmakta bize yardım et.

Allah'ım sen olmasaydın ne hidayete erebilirdik,ne tesadduk ederdik ne namaz kılardık.

Sen bizim kalplerimize huzur verdin.

Düşmanlarımızla karşılaştığımızda bize kuvvet ver.

Onlar bize karşı azdılar,fitne çıkarmak istediklerinde onlardan yüz çevirdik.

Allah'ım sen biliyorsun ki onlar bize zulmettiler.

Biz dinimiz hususunda herhangi bir alçaklığı kabul etmeyiz.

Bize yamamaya çalıştıkları küfre ve fitneye de asla razı olmayız.

AMİN..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi.."

Aminnn...
Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
AMİNNN...

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı

Allah'ım!
Âmin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tüm yapılan duaları kabul eylesin insallah kardeslerim.Hakkımızda en hayırlı nasib eylesin insallah.

hoşgeldiniz kardeşim,

ilk sayfadaki açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz.

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

selam ve dua ile, Allah'a Celle Celalühu emanet olun, hayırlı geceler

5.Mart. 2010 - Cuma :

Rabbıma şükürler olsun bugünkü dualarımıda tamamladım.

selamun aleyküm ...

kusura bakmayın birkaç gündür giremedim ama dualarımı yapıyorum ...

allah celle celaluhu dualarımızı kabul etsin ...

allah celle celaluhu sağlık ve afiyet versin ... allaha emanetsiniz ...

ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Allah'ım kalplerimizi sana imanda sabit kıl.

Seni zikretmekte,sana şükretmekte ve güzel ibadetler yapmakta bize yardım et.

Allah'ım sen olmasaydın ne hidayete erebilirdik,ne tesadduk ederdik ne namaz kılardık.

Sen bizim kalplerimize huzur verdin.

Düşmanlarımızla karşılaştığımızda bize kuvvet ver.

Onlar bize karşı azdılar,fitne çıkarmak istediklerinde onlardan yüz çevirdik.

Allah'ım sen biliyorsun ki onlar bize zulmettiler.

Biz dinimiz hususunda herhangi bir alçaklığı kabul etmeyiz.

Bize yamamaya çalıştıkları küfre ve fitneye de asla razı olmayız.

AMİN..

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...

Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi.."

Aminnn...
Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...

AMİNNN...

Aminnn... Aminnn...Aminnn

ALLAH Celle Celalühu razı ve hoşnut olsun cümlemizden...
Dualarımızı kabul eylesin Rabbim...

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı

Allah'ım!
Âmin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
1. Grup :

Gevher
_Yusuf_
Deniz yıdızı
.......... '' Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah ''
Kördüğüm :..........''sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için ''
Gülsengül
Su-Eda :...........''Rahman c.c. gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin.Günahlarımızı af tövbelerimizi kabul etsin Cümlemize hidayet nasib etsin.. ve bütün kardeşlerimi ailemle birlikte benim ahlakımızı Kuran Ahlakı eylesin..Rahman c.c. razı olduğu kul olabilmemizi nasib etsin..
Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasib etsin..
Bizleri maddi ve manevi borçlarımızı ödeyebilmemizi,sıkıntılarımızdan feraha ulaşmamızı her daim hayr içersinde yaşamamızı Rabbimizin c.c. hoşnut olduğu şekilde yaşamamızı nasib etsin.''
Allies......'' Nişanlımla Allah-u Teala nın razı ve hosnut oldugu hayırlı evliliğimizi gerceklestirmek ve dünya hayatını eşimle birlikte Rabbim'in sevgisi icin yasamak. O'nun hayır gördüklerini yapıp,kötülerden sakınmak.Kalbimizde O'nun ve SAV efendimizin askının daim olması ve cennetine elele birlikte gidebilmek. ibadetlerimizi birlikte eda edebilmek. ''
Gurbette : .........'' Allah'ım beni, ailemi ve bütün müminleri hakkıyla islamı yasayan salih kullarının arasında dahil eyle ve bizi Rahmetinle cennetine koy. '

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt