Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen objektifinden (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İslamiyet.gen objektifinden

RECEB-I KAMER yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞLERİM.BİLDİĞİM KADARI İLE OKUDUĞUM YAZILARDAN ANLAŞILDIĞINA GÖRE BU KONUDA SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ ABLALARIMIZ DAHA AKTİF VE SOSYAL.BİR İSTANBUL TURU VE MÜBAREK MEKANLARI GEZMEK FIRSATI İLE TANIŞIP BİRLİKTE OLABİLİRİZ.BU KONUDA TÜM ERKEK KARDEŞLERİMİ DAVETE ÇAĞIRIYORUM.GÜNÜBİRLİK BİR GEZİDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE.:D:D:DSELAM VE DUA İLE KALIN.SELAMETLE.

S.ALEYKÜM ABİ BU DAVETİNİZE ÖNCEDEN DE BELİRTTİĞİM GİBİ MURAT ABİM VE BEN İCABET EDECEĞİZ İNŞAALLAH Bİ AKSİLİK OLMAZSA..ÇOOK GÜZEL VE ANLAMLI OLUR..S.ALEYKÜM

MaşALLAH...MaşALLAH daha bana ne hacet ekip tamam ALLAH muhabbetinizi arttırsın inşALLAH ALLAH'a emanet olun selam dua ve sağlıkla kalın

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

:|:( Biz gurbetcilerde malesef boyle bir orgazisyonda bulunamiyacagiz :( Ne diyeyim hayirli ....

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞLERİM.BİLDİĞİM KADARI İLE OKUDUĞUM YAZILARDAN ANLAŞILDIĞINA GÖRE BU KONUDA SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ ABLALARIMIZ DAHA AKTİF VE SOSYAL.BİR İSTANBUL TURU VE MÜBAREK MEKANLARI GEZMEK FIRSATI İLE TANIŞIP BİRLİKTE OLABİLİRİZ.BU KONUDA TÜM ERKEK KARDEŞLERİMİ DAVETE ÇAĞIRIYORUM.GÜNÜBİRLİK BİR GEZİDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE.:D:D:DSELAM VE DUA İLE KALIN.SELAMETLE.

S.ALEYKÜM ABİ BU DAVETİNİZE ÖNCEDEN DE BELİRTTİĞİM GİBİ MURAT ABİM VE BEN İCABET EDECEĞİZ İNŞAALLAH Bİ AKSİLİK OLMAZSA..ÇOOK GÜZEL VE ANLAMLI OLUR..S.ALEYKÜM
MaşALLAH...MaşALLAH daha bana ne hacet ekip tamam ALLAH muhabbetinizi arttırsın inşALLAH ALLAH'a emanet olun selam dua ve sağlıkla kalın
oo olurmu abim yaa..siz de olcaksınız elbette evsahibi ve rehberimiz olcaksınız inşaAllah..

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun resimler çok güzel emeğinize sağlık selam ve dua ile..

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

aska mecnun yazdı:
nihalim yazdı:
S.A...ALLAH C.C. RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ ...ALLAH C.C. EMANET OLUN...SELAMETLE...

Aleykümselam...

ALLAH c.c hepimizden razı olsun inşAllah Beğendiğinize hoşnut oldum. Teşekkür ederim Allah'a emanet olun selam dua ve sağlıkla kalın
S.A...ALLAH C.C. RAZI OLSUN...BİR NEBZE OLSUN GÖRMÜŞ OLDUK SİZİN SAYENİZDE...DÜNYA GÖZÜ İLE DE GÖRMEK NASİP OLUR...İNŞALLAH...ALLAH C.C. EMANET OLUN...SELAMETLE...

hatice_hd

Kayıtlı Kullanıcı

HEPSİ DE COK GÜZEL. GİDİP GÖRÜLECEK COK YER VAR. PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN SAĞOLUN B)

fikruka

Kayıtlı Kullanıcı

teprikler siteniz çok güzel olmuş

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ELINIE EMEGINE SAGLIK!BU RESIMLERI CEKENDENDE SITEYE EKLEYENDENDE ALLAH RAZI OLSUN!

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
allah razi olsun emeginize saglik cok guzel yerler.Turkiye'mizin tasi topragi altin derler ya hakikaketende dogru.Elhamdulillah.selamun aleykum

b_bocek

Kayıtlı Kullanıcı
cok teş....emegınıze saglık :) ;)

asakir

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

1 ve 2. resimlerde tümülüs tepe dikkatimi celbetti,manzaraya bu herkes kendi gözlüğünden bakıyor,tümülüs yani yığma mezar statüsü yüksek tarihi bir kişiliğe ait ....

memleketimiz arkeoloji açısındanda büyük ilgi odağı,düşmanımız tabiiki çok olacaktır...

habib21

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün ALeyküm Kardeşim.Gerçekten çok güzel kareler.DEvamını bekleriz..

ALLAH IN RAHMET VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN

ticlal

Kayıtlı Kullanıcı
hepsı birbirinden güzel yerler rabbim razı olsun paylaşımın için emegine saglık kardeşim.

tolgahanates

Kayıtlı Kullanıcı
,

Türkiye'nin farklı bir pencere objesi Safranbolu İslamiyet.gen'e pencere açtı::..

Not=

Safranbolu yolunu tutan İslamiyet.gen objektifiyle hayata bakan Arkadaşımıza burdan teşekkür ediyoruz.. Paylaşımıyla Bakış açımızı değiştirdi Allah yar ve yardımcısı olsun selametle..

Ben safranboluda yaşıyorum arkadaşlar resimlerdeki yer safranbolunun eski çarşı olarak bilinen turistler tarafındanda eski safranbolu olarak tabir edilen yerdir. safranbolu merkez bir kaç resim yollıyım size burası anıt olarak bilinen kıranköy olarakta bilinen safranbolu merkez:
atamerkez.gif

Yeni yapılan kültür merkezi :
bina.jpg

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
Doğunun parisi Elazığ' dan objektiflere yansıyanlar::..

ahh benım canım canım canım memleketim sokakagına kösesine bucagına hayran oldugum öz yurdum
elazıgımın resimlerini görünce içim titredi bi mutlu oldum ki anlatamam.vaktim hiç gemedi elazıgımda senede 1 defa belki gideriz ama memleket gibisi yok.iyiki bu resimleri gördüm daha daha guzel yerleri var ki anlatamam.görmenız dilegiyle askamecnun kardeşim saoll varol yaradan yar ve yardımcın olsun bana bu duyguları yasattın ALLAH cc da senı sevındırsın :) amin amin amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt