Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

iOS 7 geldi; İndirin ! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
iPhone ve iPad sahiplerinin beklediği haber... iOS 7 artık indirilebilir durumda... Detaylar burada!

2j3sl7t.jpg

Apple, saat tam 20.00'da iOS 7'yi indirmeye sundu. iOS cihazınızda, Genel sekmesi altında göreceğiniz Yazılım Güncellemeye tıklayın ve iOS 7'yi indirebilirsiniz.

iOS 7'deki yeni işlevler kimlere gelecek ?

iOS 7 iPhone 4'e bile geliyor; ama tüm özellikleri ile değil! İşte eski modellerin kaçıracakları...

Apple, WWDC etkinliğinde beklendiği gibi görünümü düz, sade, aynı zamanda daha eğlenceli bir tasarımla tepeden tırnağa tazelenen iOS 7'yi tanıttı. iOS 7, iPhone 4 ve sonrasına, iPad 2 ve üzerine sunulacak olsa da her iOS cihazı, tüm yeniliklere erişemeyecek.

Apple, "işlevlerin değişebileceğini" vurgularken, "tüm işlevlerin tüm cihazlara sunulmayacağının" da altını çiziyor. İşte iOS 7'deki yenilikler ve bu yeniliklerden faydalanabilecek (en düşük/eski) iOS cihazları.

AirDrop: iPhone 5, iPad 4, iPad mini, iPod touch (5. nesil).

Siri: iPhone 4S, iPhone 5, iPad 3, iPad mini, iPod touch (5. nesil).

Panorama: iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (5. nesil).

Kaydırarak yakalama, video biçimleri: iPhone 4, iPad 3, iPad mini, iPod touch (5. nesil).

Kamera filtreleri: iPhone 5, iPod touch (5. nesil).

Fotoğraf filtreleri: iPhone 4, iPad 3.

iTunes radyo: iPhone 4, iPod touch (5. nesil), iPad 2.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke yüklemeden önce yedekleme işlemi yapsaymışsın. Yine de sevinilmeyecek bir haber değil.

Bugün tam 5 tane iPhone güncelledim. Hepsi de çocuk gibi seviniyorlar.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke yüklemeden önce yedekleme işlemi yapsaymışsın. Yine de sevinilmeyecek bir haber değil.

Bugün tam 5 tane iPhone güncelledim. Hepsi de çocuk gibi seviniyorlar.
yedekleme yaptım sanıyordum amma olmamış sanırım sağlık olsun çok iyi de oldu çok da güzel oldu :) :) yok yok çok memnun kaldım bende sağolsun adamlar çalışıyorlar :) keşke bende getirseymişim size :D

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an itibariyle 6 oldu. İnternetimi sömürdüler resmen. Mesai bitmeden 7. sini kablosuz deniyorum. Umarım biter.

Güle güle kullanın. Bu arada 7.0.1 haftaya gelecekmiş benden söylemesi.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt