Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İNSANLARI KÜÇÜMSEMEYİN (1 Kullanıcı)

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim..sizede hayırlı cumalar...evet bizler gözümüzü,kulağımızı ve yüreğimizi hatta kalbimizi hissiyatlarımızı kapadık her şeye...nasıl olurda böyle olabildik sorduk mu kendimize...suçluyuz hemde vebalı çok olan hakkına girdiğimiz tüm konularda suçluyuz dualarımızda yer vermiyorsak...suçluyuz yanan biten yok olan canlara müslüman kardeşlerimize dökmediğimiz göz yaşlarımız için suçluyuz...

ALLAH CC BİZLERİ İSLAH ETSİN..selam ve dua ile kalın kardeşim..dediklerine katılmamak mümkün değil selametle...

selamün aleyküm Kaan abi. çok güzel bir paylaşım olmuş. Allah razı olsun..yanıbaşımızdaki canlı mezar Irakta olanlar malesef böyle.. nice mübarek şahsiyetlerin türbeleri üzerine bombalar yağdı. o kutsal beldelerdeki halk birbirlerine düşürüldü..ama hiçbir şey yapılamadı ''ben müslümanım.'' diyenlerce... öyle bir raddedeyiz ki, ben artık ''kabeye de saldırılsa, herhalde ''tepkisizlik tepkisi'' devam edecek galiba'' diye düşünmeye bile başladım..çok yazık..

batıl dinlerin mensupları bile, çıkarlar sözkonusu olduğunda birleşirken, hak din islamın mensubu olan bizler, kutsi değerlerimiz için bile birbirimizle ''birlik olma'' tahammüliyetini gösteremiyoruz.. artık bir şeyleri sorgulamanın zamanı geldi de geçiyor bile.

inşallah ibret olur paylaşımınız.. selam ve dua ile. hayırlı cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt