Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İNSAN KESENLER (1 Kullanıcı)

orion

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Tem 2006
Mesajlar
38
Tepki puanı
0
Puanları
0
AMERİKADA YAŞANAN ÇİRKİN OLAYLARI BAHANE EDEREK MÜSLÜMANLIĞA SALDIRAN VE KİNİNİ KUSAN BİR YAZAR DİYOR Kİ; "EN BÜYÜK İBADETİN, BİR HAYVANI YATIRIP BOĞAZLAMAK OLDUĞUNU KABUL EDEN BİR DİNİN, BUGÜN YERYÜZÜNÜN EN ACIMASIZ , EN VAHŞİ, EN KANLI, EN BIÇAKLI-SATIRLI TERÖRÜ İLE SUÇLANMASI, BENCE RASTLANTI DEĞİL. BAHÇELERİNDE BESLEDİKLERİ KUZULARI GÖZLERİNİN ÖNÜNDE KESİLE KESİLE BÜYÜYEN VE BÖYLECE CENNETE GİDECEKLERİNE İNANDIRILAN ÇOCUKLAR, BELLİ ŞARTLARDA KAN AKITMAKTAN, KESMEKTEN, ÖLDÜRMEKTEN KAÇINMIYORLAR."

BU LAFLARIN HANGİSİNİ İLİM TERAZİSİNDE TARTABİLİRSİN ?

MÜSLÜMANLIK YENİ Mİ GELDİ? 1400 YILDAN BERİ YOK MU? BU ZAMANA KADAR KURBAN KESEN MÜSLÜMANLAR, ELLERİNDE SATIR İNSAN MI KESTİLER? BU CEHALET Mİ, YOKSA DİNE SALDIRMAK İÇİN BİR BAHANE Mİ?

BİR KERE KURBAN KESMEK EN BÜYÜK İBADET SÖZÜ DE YANLIŞTIR. KURBAN KESMEK, ZENGİN OLAN KİMSEYE SADECE HANEFİ MEZHEBİNDE VACİP, DİĞER ÜÇ MEZHEPTE İSE SÜNNETTİR. YANİ KURBAN KESMEYEN GÜNAHA GİRMEZ. MÜSLÜMANLIKTAKİ EN BÜYÜK İBADETİN NE OLDUĞUNU, FARZ, VACİB, SÜNNET, MEKRUH GİBİ TERİMLERİN NEYİ İFADE ETTİĞİNİ SENİN GİBİ CAHİL NEREDEN BİLSİN Kİ? SENİN TEK KABİLİYETİN BAHANELER BULUP MÜSLÜMANLARA ÇAMUR ATMAK MI? ..

KURBAN KESME SÜNNETİ SADECE MÜSLÜMANLIKTA DEĞİL, HER DİNDE VARDIR. MÜSLÜMAN KÜLTÜRÜNDE YETİŞEN KİMSE, VAHŞİ BİR TERÖRİST OLUYORSA BU YAZARCIK NİYE OLMADI?ÖYLE YA, DAĞBAŞINDA YETİŞMEDİ, MÜSLÜMANLARIN ARASINDA BÜYÜDÜ. KURBAN KESİMİNDEN HİÇ Mİ ETKİLENMEDİ?

DEMEK Kİ KURBAN KESMENİN TERÖRLE BİR İLGİSİ YOK. AMA MÜSLÜMANLARA SALDIRMAK İÇİN YAZAR, KURBAN KESMEYİ BAHANE EDEREK MÜSLÜMANLARI POTANSİYEL TERÖRİST OLARAK GÖSTEREMEYE ÇALIŞMAKTADIR.

HIRİSTİYAN AVRUPA GİBİ, YERLİ ATEİSTLER DE HAYVAN KESMEYE DEĞİL, KURBAN KESMEYE KARŞIDIR. FAKAT BUNU HAYVAN HAKLARI ADI ALTINDA YAPIYORLAR. AVRUPALILAR, HAYVAN KESİP HİÇ ET YEMİYORLAR MI?
YAHUT ZEVK İÇİN BOĞA GÜREŞLERİ DÜZENLEYİP,SONUNDA BOĞAYI ŞİŞLEYİP ÖLDÜRMÜYORLAR MI? VAHŞİ HAYVANLARI ÖLDÜRÜP KÜRKLERİNİ GİYMİYORLAR MI? ÇİNLİLER, JAPONLAR KEDİ KÖPEK KESİP YEMİYORLAR MI? AVRUPALILAR PET DEDİKLERİ KEDİ VE KÖPEKLERİ BESLEDİKTEN SONRA OTOBANDA YOLA ATMIYORLAR MI? BUNLARIN MAKSADI HAYVAN KORUMAK DEĞİL, MÜSLÜMANLIĞA SALDIRMAK İÇİN BAHANE ARAMAKTIR.

GAZETELERDE OKUYANLAR GÖRMÜŞTÜR. BİR KIŞ GÜNÜ HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNİN BİR TOPLANTISINDA GELEN BAYANLARIN HEMEN HEPSİNDE ASTRAGAN DENİLEN KUZU POSTU, SAMUR VEYA VİZON KÜRKLER VARDI. BUNLARDA YA AKIL YOK VEYA MAKSATLARI HAYVANLARI KORUMAK DEĞİL, EDEBİYATINI YAPARAK MÜSLÜMANLIĞA ÇATMAKTIR.

TERÖRÜ, "MÜSLÜMANIM" DİYENLER YAPINCA EN ACIMASIZ, EN VAHŞİ, EN KANLI, EN BIÇAKLI-SATIRLI TERÖR OLUYOR DA, GAYRİ MÜSLİMLER TERÖR YAPINCA, SEVECEN, UYGAR VE KANSIZ BIÇAKSIZ MI OLUYOR? BOSNA-HERSEK, KOSOVA, TÜRKİSTAN, CEZAYİR, ÇEÇENİSTAN, KARABAĞ, FİLİSTİN VE DAHA BAŞKA ÜLKELERDE YILLARCA YAPTIKLARI ZULÜM İNSANCIL MIYDI? PKK"LILAR ARASINDA HIRİSTİYAN ERMENİLER BULUNMASI, YAPILAN KATLİAMLARI SEVECEN HALE Mİ GETİRİYOR? BU NE SAKAT GÖRÜŞ BÖYLE? HIRİSTİYAN SIRPLARIN YAPTIĞI ZULÜMLERE , BİZ HIRİSTİYAN TERÖRÜ MÜ DEDİK ? HERKES SIRP ZULMÜ DEDİ, SIRP TERÖRÜ DEDİ. DİNİNİ KARIŞTIRMANIN ALEMİ NEDİR?

AYIP BİNLERCE AYIP ...B)ALINTIDIR. HUZURA DOĞRU YAZARI OSMAN ÜNLÜB)
 

buket

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Tem 2006
Mesajlar
241
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: İNSAN KESENLER

selamun aleyküm.yazdıklarına çok katılıyorum.ve çok üzgünüm islamiyeti "yobazlık"diye adlandıranlara bakmak lazım diyorum ...ama herşeyde niyet önemli olduğu gibi bundada o önemli .paylaşımın için allah razı olsun.B)B)
 

orion

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Tem 2006
Mesajlar
38
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: İNSAN KESENLER

A.S.

ALLAH HEPİMİZDEN VE BUNU YAZANDAN RAZI OLSUN. ÇOK BEĞENDİĞİM İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM. KENDİ ADIMA KALBİMDE HİSSETTİKLERİMİ BU KADAR GÜZEL YAZIYA DÖKEMİYORUM. HANİ DERLER YA HİSLERİME TERCÜMAN OLDU DİYE BU YAZI ÖYLE İŞTE. BEN SADECE VESİLE OLDUM.

B)ALLAHA EMANET OLUN B)
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt