Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Incinur'u istiyorum (1 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR="Red"]İncinur'u İstiyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Selamun Aleykum Kardeşlerim,

Ben bu sitede,birbirimiz için var olduğumuzu düşünüyordum,birbirimizle güzel paylaşımlarda bulunmak,birbirimiz için dua etmek,hepbirlikte doğruya güzele koşmak için...............
ben acaba yanlış yerdemiyim demeden huzur için birlikte olmak için buradayım,Kendi Küçük ama yüreğiyle yüreğimi asla kıyaslayamayacağım,İncinur,Nurtanesi yavrumuzun yaşamış olduğu olayı bugün gördüm,ne durumda olduğumu anlatmam mümkün değil,bu vebale ortak olmak,ALLAH korusun sonucunu düşünemiyorum.
Kardeşlerim,dua edelim,bu güzel cevherimizin Aşk ateşinin sönmesine vesile olmuş olmayalım,Dua edlim kardeşimizin aşkı daima arttsın,Dua edelim kardeşimiz bir an önce aramıza dönsün.
Nur Secde kardeşim ALLAH senden razı olsun böyle güzel bir evlat yetiştirmişsin.Sen ve yavrumuz bizleri affedin.
Selam ve Dua ile[/
B][/COLOR]

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...Hayırlı Cumalar...

Ve Aleykumselam...Hayırlı Cumalar...

[COLOR="Red"]İncinur'u İstiyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Selamun Aleykum Kardeşlerim,

Ben bu sitede,birbirimiz için var olduğumuzu düşünüyordum,birbirimizle güzel paylaşımlarda bulunmak,birbirimiz için dua etmek,hepbirlikte doğruya güzele koşmak için...............
ben acaba yanlış yerdemiyim demeden huzur için birlikte olmak için buradayım,Kendi Küçük ama yüreğiyle yüreğimi asla kıyaslayamayacağım,İncinur,Nurtanesi yavrumuzun yaşamış olduğu olayı bugün gördüm,ne durumda olduğumu anlatmam mümkün değil,bu vebale ortak olmak,ALLAH korusun sonucunu düşünemiyorum.
Kardeşlerim,dua edelim,bu güzel cevherimizin Aşk ateşinin sönmesine vesile olmuş olmayalım,Dua edlim kardeşimizin aşkı daima arttsın,Dua edelim kardeşimiz bir an önce aramıza dönsün.
Nur Secde kardeşim ALLAH senden razı olsun böyle güzel bir evlat yetiştirmişsin.Sen ve yavrumuz bizleri affedin.
Selam ve Dua ile
[/COLOR]

Allah CC. razı olsun değerli ablamız...
İnşallah düşündüğümüz gibi olmamıştır...
İncinurumuz burada olacaktır Rabbimin inayetiyle inşallah...
Duamız onunla...

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim Amin,Çok kötüyüm beynim durdu,çıkıp Bursa sokaklarında aramak istiyorum,duygularımı anlatamıyorum,RABBİme sığınıyor dua ediyorum.
Selam ve Dua ile

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm.
hanfe ablam tam anlayamadım.dularımız koca ürekli minik incinurumuzla.
incunur kaç gündü yoktu en son tatile gidecekti diye biliyordum.
eğer mümkünse bizde bilip öyle dua edelim.seni bu kadr üzen terddütlendiren ne olsa gerek

ama yok bilmesekde olur. yürekten dualarımız kardeşimiz için.
Allah celle celalüh yar ve yardımcısı olsun inşallah.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
anlatacak gücü kendimde bulamıyorum,İncinurun açmış olduğu ANKET YAPIYORUM konusuna bakın lütfen
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
----------------------------------------------------------------
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt