Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

inanılmaz kum sanatı!!! (1 Kullanıcı)

ahmetkilic

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkdaşlar kum sanatı ile ilgili çok güzel bir videoklip var izlemenizi tavsiye ederim.selametle...B)B)

http://www.haber.gen.tr/forum/forum_baslik_cevaplar.asp?message_id=43831

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: inanılmaz kum sanatı!!!

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM.2 .SİNDEKİ GÜNEŞİ BİR BAYAN YÜZÜNE ÇEVİRMESİ BENCE HİÇ HOŞ DEĞİLDİ.VE DİĞERLERİ GERÇEKTEN MÜKEMMELDİ.PAYLAŞTIĞIN İÇİN SAĞOLASIN.SELAMETLE.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. linkteki oyunu deneyin ne kadar hızlı olduğunuzu test edin.. çok beğeneksiniz.selametle.
http://www.homex.com.tr/fun/square/

kardeşim bu linkide buraya aldım daha güzel olur diye düşünüyorum.tek forum içinde farklı farklı bilemce-oyun-vb bulunması daha hoş ve düzenli..selam ve dua ile

nilsu

Kayıtlı Kullanıcı

kum olayı mükemmeldi.böyle sanaatkarlar da var işte.bayıldım.harika.ben de resimle uğraşan biri olarak ilgimi çekti doğrusu.

ahmetkilic

Kayıtlı Kullanıcı

guler yazdı:
s.a. linkteki oyunu deneyin ne kadar hızlı olduğunuzu test edin.. çok beğeneksiniz.selametle.
http://www.homex.com.tr/fun/square/

kardeşim bu linkide buraya aldım daha güzel olur diye düşünüyorum.tek forum içinde farklı farklı bilemce-oyun-vb bulunması daha hoş ve düzenli..selam ve dua ile

Allah razı olsun kardeşim linki güzel düşünmüşsün bundan sonra bende bunu uygularım:)...güneşin bayana dönüşmesinde bi ideoloji olduğunu zannetmiyorum çünkü zaten biçok obje birbirine dönüşmekte sadece bi tesadüf olabilir.zaten sonunda anlamlı bi mesaj vermiş just imagine (sadece hayalgücü) bence böyle bakmak gerekir..selametleB)B)

ahmetkilic

Kayıtlı Kullanıcı

nilsu yazdı:
kum olayı mükemmeldi.böyle sanaatkarlar da var işte.bayıldım.harika.ben de resimle uğraşan biri olarak ilgimi çekti doğrusu.

evet kardeşim bende resimle uğraşan biriyim.sanatın mükemmeliği sanatçının büyüklüğünü gösterir.Sanatçıyı vareden, sanatkarların sanatkarı allah(c.c.)'ın ne kadar büyük bir sanatçı ve insanı ne güzel bir suret ve sirette yarattığının bir delilidir..selametle..B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Ahmet kardeşe teşekkürler daha önce de görmüştüm ama yine büyük zevkle izledim.Güler kardeşe gelince O'nun gönderdiği oyun daha çok hoşuma gitti şu an gözlerim fıldır fıldır dönüyor.Tuşlara zor basıyorum.20.9 sn. dayanabildim hangi kategorideyim acep

husna

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun.Gerçekten çok güzel.Zevkle izledim.

ahmetkilic

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Ahmet kardeşe teşekkürler daha önce de görmüştüm ama yine büyük zevkle izledim.Güler kardeşe gelince O'nun gönderdiği oyun daha çok hoşuma gitti şu an gözlerim fıldır fıldır dönüyor.Tuşlara zor basıyorum.20.9 sn. dayanabildim hangi kategorideyim acep

Sert kardeş 20,9 iyi bir skor ben 25 saniyeye çıkabildim anca ama 17 saniye ve üzeri gerçekten iyi bir skor.selametle.B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşlerim.ben bu oyunu öncedende oynamıştım.18 kadar çıktım.şimdi ise 16.61:(

hafi

Kayıtlı Kullanıcı

kumsanatı,tek kelimeyle harika..insan seyretmeye doyamıyor..sağol arkadaşım..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt