Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

INANILMAZ BIR OLAY ( LÜTFEN 15 YASINDAN KÜCÜKLERE IZLETMEYIN) (1 Kullanıcı)

Tijen 1

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bizleri gaflet uykusundan uyandır.nefsimizden ve şeytanın şerrinden biz aciz kullarını koru,ibret verici bir olay

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm burda sadece yazı var link falanda yok inanılmaz olay nerde yaa çok merak ettimm...off:(

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
yani bakya merak ettim şimdi

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
aynen ya buketcim bence 15 yaşından küçüklere izletmeyin yazıyo ya bizim yaşımız 14 gözüktüğü için açılmıyo bence ama sen 15 yaşındaydın 14 gözüküyodu dime canım tüh be of

doğruya şimdi aklıma geldi ya bi düzeltmedilerki acaba nası bişey nasıl nasıl

site yön size sesleniyorum yaşımı düzeltin lütfennnnnnnnnnnn

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
öööööööööööööööööööööööööffffffffffff öfffffffff

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
buketcim ben siteden açamadım betül koçoğlu felluce yazıyo sende açamazsan google dan bak süper bişiy ağladım resmen sonunda hele insanlar allahu ekber demeye başlayınca tutamadım kendimi yaaa:a17:gir bak mutlaka tamam mı canım benim

safak1967

Kayıtlı Kullanıcı
link yok, foto yok, film yok. nedir merak ettim. bi yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

safak1967

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim bunu daha önce seyretmiştim. allahu teala bizleri gaflet uykusunda bırakmasın.
ayrıca küçük kul kardeşime teşekkür ederim betül koçoğlu felluce seyretmemiştim. çok güzel miş sanki boğazıma bir şeyler düğümlendi. konuşamaz oldum. allahım sen bizleri af eyle. ben bu kadar günahımla nasıl gelirim huzuruna.

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
ben izleyemiyorum nereden bakıcama acaba

güzel muhammet

Kayıtlı Kullanıcı
On beş yaşindan küçükler izlemesin denilen görüntüyü inanin izlemek istiyorum yardimci olun giremiyorum

ysim

Kayıtlı Kullanıcı
ne resmi ben göremiyorum görmek istiyorum nasıl göre bilirim paylsım için tşkler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt