Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İlk Önce Kimle Bayramlaşcaksınız? (1 Kullanıcı)

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH c.c razi olsun.cok guzel bir konuyu bizle paylasmissiniz.hayatimda okadar bayram gecirdim ama sizin belirttiginiz gibi hic bir bayram sabahim olmadi buda benim hatam kusurum:(YUCE RABBIM bayram gunune yetistirirse beni dediginizi uygulayacagim.bayramlasmaya sevgililer sevgilisiyle bayramlasacagim insaallah.
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

sefilkull

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim böyle güzel bir hatırlatma için, hayırlı bayramlar tüm müslüman alemine...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh kardeşim.
Allah razı olsun.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel paylaşım olmuş..emeğine sağlık..bizde peygamber efendimiz için evimizin güzel bir köşesini hazırladık...güzel tablo oluşturduk...ona özel namazlığımızı serdik...okadar farklı bir maneviyatki anlatamam..ona özel sanki hep yanımızdaymış gibi yeri ayrı...çok farklı bir duygu size anlatamam...sizlerde böyle güzel şeyler yapabilrsiniz....Allah yolundan ayırmasın inşallah...peygamberimizin şeffaatine nail eylesin...tekrardan allah razı olsun hepinizden..hayırlı bayramlar..:a15::a03:

canom

Kayıtlı Kullanıcı
S.a kardeşim çok güzel bi paylaşim herkesin bayramini yapalim kimseyi es geçmiyelim allah riza için de olsa yapalim.

Allaha emanet olun.

k.cansu

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam müslüman kardeşlerim
gerçekten çok güzeldi ,bunu mutlaka uygulayacağım
hatırlattığınız için teşekkür ederim.. selam ve dua ile

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
eS SELAMU ALEYKÜM DEĞERLİ KARDEŞİM.VERDİĞİN KIYMETLİ BİLGİLER İÇİN RAB'BİM C.C. RAZI OLSUN EBEDEN İNŞAALLAH.UYGULAMAK DUASIYLA HAYIRLI RAMAZANLAR OLSUN KARDEŞİM.SELAM VE DUAM İLE.RAB'BİM E C.C. EMANET OLASINIZ.HAYIRLI RAMAZANLAR...B)​

Ve aleyküm selam değerli kardeşim
Amin ecmain...Bayramınız şimdiden mübarek olsun...
Selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum zeynepçim.Rahman razı olsun senden.Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti.Köşesinden bile geçmemişti diyebilirim.Evet peygamberimizle,ashabıyla,diğer peygamberlerle dimi??Ben eğer unutmazsam yaparım inşaallah.Allaha emanet olunuz

Ve aleyküm selam kıymetli kardeşim
Amin inşaallah.
Allah unuttuklarımızdan sorumlu tutmasın..İnşaallah unutmazsınız kardeşim.
Baki selam ve dua ile...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm canım kardeşim
Mevla Teala sizden razı olsun, sevabınızı yazsın inşaAllah.. uygulayanlardan oluruz güzel kardeşim inşaAllah..Rabbimiz c.c Mübarek Ramazan Bayramınızı hayırların vesilesi eylesin, nice bayramlara hayırlarla eriştirsin inşaAllah..Dualarda buluşmak duasıyla kardeşim.
Allah'a emanet olunuz..Selametle inşaAllah..B)

f_rbayram5m_56433ad.jpg

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Eweet bunu daha önce bu sitede okumustum
kimdi hatirlamiyorum ama Hakkini helal etsin sizde tabiii
Bu bayram insallah unutmayacagim telefonumun alarminida kuracagim ve ömrümde ilk defa ilk kez Peygamber efendimizle bayramlasacagim insaAllah

İnşaallah kardeşim.selametle

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
böle bir güzeliği bizlere hatırlatın için saolun bunu bende yapıcam hayatımda ilkdefa olcak ama ne dicemi bilmiyorum yardım edermisiniz şimdiden teşekürler

Sizde sağolun kardeşim içinizden ne geliyorsa onu söyleyin kardeşim.
Böylesi daha efdaldir.Selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam sayın kardeşim hatırlatma ve bilmeyenlere ulaştırma adına hayırlı ve yararlı bir paylaşım olmuş ALLAH celle celalühu razı olsun inşaALLAH.

''DİLDE BÜLBÜL GİBİ SÜSLÜ KELİMELER İLE ŞAKIYANLARDAN DEĞİLDE KALPTE DERİNDEN EN AĞIRINDAN YAŞAYANLARDAN OLMAK DUASI VE ÜMİDİ İLE''

selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız kardeşim hayırlı ve bereketli günler,ramazanlar,bayramlar olsun.

Rahmamn cümlemizden razı olsun kardeşim inşaallah.
Sizde benim dualarımdasınız.Hayırlı iftarlar.
Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Zeyneprukiye kardeşim ALLAH c.c razı olsun senden ne kadar güzel konuya temas etmişsin unutmak ne kelime aklımızın ucundan geçmeyen bir hizmet,bu siteye kayıt olmakla ne kadar haklı oldugumu şimdi daha iyi anlıyorum,Rabbim tekrar tekrar razı olsun senden.

Güzel gören gözlerinize sağlık kardeşim.
Rabbim sizdende raz olsun zaman ayırıp okuduğunuz için.
Alllah ın mağfireti ve hidayeti hep sizin üzerinizde olsun.
Selam ve dualarla inşaallah.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
aleykumselam güzel kardeşim
allah razı olsun
belkı coğumuzun şımdıye kadar duşunmedığı onemlı bır konu
once kımınle bayramlaşmak
şu an şu saatte bunu öğrendım
allah her daım uygulamayı nasıp etsın
once sevgılı peygamber efendımızle ınşaallah
allah a emanet ol
selam ve dua ıle

Ecmain inşaallah kardeşim.
Rabbim unutup ziyana düşen kullarından eylemesin.
Allah sizi sıradül müstagimden ayırmasın inşaallah.
Selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH c.c razi olsun.cok guzel bir konuyu bizle paylasmissiniz.hayatimda okadar bayram gecirdim ama sizin belirttiginiz gibi hic bir bayram sabahim olmadi buda benim hatam kusurum:(YUCE RABBIM bayram gunune yetistirirse beni dediginizi uygulayacagim.bayramlasmaya sevgililer sevgilisiyle bayramlasacagim insaallah.
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Ecmain olsun kardeşim...Güzel düşüncelerinize sağlık.
İnşaallah kardeşim.Bayramınız mübarek olsun.
Selam ve dua ile...

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm zeynep kardeşim.ALLAH razı olsun bizi bu konuda aydınlattıgınız için ,daha önceden böyle bir bilgim olmamıştı.fakat bu sitedeki siz degerli arkadaşlarımdan böyle güzel bilgiler edinip bende bu sabah ilk önce PEYGAMBER EFENDİMİZLE sizin dedigginiz şekilde bayramlaştım.ihşalah bundan sonra her bayramda aynı yolda gidecegim.HAYIRLI BAYRAMLAR.A.E.O.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm canım kardeşim
Mevla Teala sizden razı olsun, sevabınızı yazsın inşaAllah.. uygulayanlardan oluruz güzel kardeşim inşaAllah..Rabbimiz c.c Mübarek Ramazan Bayramınızı hayırların vesilesi eylesin, nice bayramlara hayırlarla eriştirsin inşaAllah..Dualarda buluşmak duasıyla kardeşim.
Allah'a emanet olunuz..Selametle inşaAllah..B)

f_rbayram5m_56433ad.jpg

Ve aleyküm selam canım kardeşim.
Rabbim sizdende razı olsun.
Amin kardeşim sizinde Bayramınız mübarek olsun.
Baki dua ve selam ile...Allah a emanetsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt