Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İlk görüşme ve evlilik süreci (1 Kullanıcı)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
sinem kardeşime katılıyorm bilgiler yeterince acık ve net daha fazlası abartı ve sımarıklıga giriyo burdaki bilgilerle yetinmeyen arkadaslar hocalara ya da benzeri kurumlara danısabilirler gül berra ablamız ise bizlere hem somut hemse soyut bilgiler vermeye devam ediyor ve edecektir allah razı olsun inşallah allah yar ve yardımcısı olsun bizlere bu duru ve akıcı bilgilere yer verdiği için ayrıca bu siteden cok memnunum cıkarandan da allah razı olsun...
Selam ve dua ile:)

sizlere cok tesekkur ederim boyle guzel dusunceleriniz icin..rabbimin sizden razi olsun...cok mutlu oldum saolun..birilerine faydali olobildigini bilmek cok guzel bir sey..evet bende bu forumu cok seviyorum..insallah her daim burda olabilirim...hep beraber ogreniyoruz ne guzel...rabbim ilmimizle amel etmeyi nasib eylesin AMIN..

inspector

Kayıtlı Kullanıcı
Gül Berra Hanım,

Son paylaştığınız Dr.Yusuf Bey'e ait olan makale gerçekten çok güzel. Çok istifade ettim. Sanki yardımcı olmaya mecburmuşsunuz gibi size de kabalık ettik. Kusurumuza bakmayın, zamanın gerilimi üzerimizde işte.

Size ve diğer katkı sunan arkadaşlara çok teşekkür ederim, kolaylıklar dilerim.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Gül Berra Hanım,

Son paylaştığınız Dr.Yusuf Bey'e ait olan makale gerçekten çok güzel. Çok istifade ettim. Sanki yardımcı olmaya mecburmuşsunuz gibi size de kabalık ettik. Kusurumuza bakmayın, zamanın gerilimi üzerimizde işte.

Size ve diğer katkı sunan arkadaşlara çok teşekkür ederim, kolaylıklar dilerim.

begenmenize cok memnun oldum size yardimci olabildiyeysem ne mutlu bana..estagfirullah mecburuyet falan yok muslumaniz dimi tabiki biri birimmize yardimci olacaz..bu gonulden yapiyoruz hepimiz ne bir tesekkur icin nede ovulmek icin maksadimiz rabbimin rizasini kazanabilmek....yok estagrullah demeyin oylesayenizde bide tekrar terkar ogrenmis olduk..hep bilgiler tazeleniyor hemde bilmiyen varsa ogrenmis oldu..sebeb oldunuz ne guzel..rabbim hakkinizdaki her seyi hayirli eylesin insallah..insallah en kisa zamanda guzel haberi aliriz.. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt