Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İlgi Gösterirseniz Sevinirim... (1 Kullanıcı)

nasah53

Kayıtlı Kullanıcı
18 ocak 2008 saat 19:33 itibariyle oy durumları

18 ocak 2008 saat 19:33 itibariyle oy durumları

Should the United States formally recognize the World War I-era killing of Armenians as genocide? * 1115388 responses

Yes. Many scholars agree that the Ottoman Turks systematically killed up to 1.5 million Armenians. Other countries have recognized this as genocide. The U.S. should do the same.
22%

No. Historians continue to debate whether the deaths were genocide. Besides, Turkey is too important an ally to alienate when the U.S. has troops in the Middle East.
77%

I'm not sure.
0.9%
teşkür rüyaaaaaaa

nasah53

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bu da türkçesi bilginize

arkadaşlar bu da türkçesi bilginize

Birleşik Devletler resmen, soykırım olarak Armenians'ın I.Dünya Savaşı-çağ öldürmesini tanımalı mıydı?
* evet 1115388 yanıt. Birçok bilgin, Osmanlı Türkler'in sistematik olarak, 1.5 milyon Armenians'a yukarıya öldürdüğünü kabul eder. Diğer ülkeler, bu öyle soykırımı tanıdı. ABD, aynen yapmalıydı.

Hayır 22%. Tarihçiler, ölümlerin, soykırım olup olmadığı tartışmaya devam eder. Ayrıca, Türkiye, ABD'in, Ortadoğu'da askerleri olduğu zaman yabancılaştırması için bir müttefiğin olduğu fazla önemlidir.

Benim, emin olmadığım 77%.
0.9%

nasah53

Kayıtlı Kullanıcı
oylarımızı yiyolar sanırım hayır oranı hala yüzde 77 de

nasah53

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar türkçeye çevirdiğim oranlarda evet %22 hayır %77 emin değilim%0.9 orda oranlar karıştı doğruları bu yanlış anlaşılmasın.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar türkçeye çevirdiğim oranlarda evet %22 hayır %77 emin değilim%0.9 orda oranlar karıştı doğruları bu yanlış anlaşılmasın.

Selamün Aleyküm
Rabbim razı olsun ilgi ve alakanızdan dolayı ayrıca tüm kardeşlerim içinde geçerli selametle

Sara Nur

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Arkadaslar
Ben yeniyim... Burda olmaktan cok mutluyum. Allaha Sükür güzel bir site buldum ve hemen kayit oldum. Ve tabi ankete de katildim... Allah hepinizden razi olsun.. Hakkinisi helal edin....

muhammed26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim mümkün olduğunca yaymaya çalışırım şahsen bu konuyu.. ALLAH'a emanet olun kardeşlerim

olur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam aranıza yeni katıldım.bende oyumu kullandım allah hepinizden razı olsun.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm öncelikle çok çok özür diliyorum, konuya farklı bir konuyla bir ekleme yapmak istedim, lütfen hakkınızı helal ediniz inşallah..Herhangi bir polemik konusu oluşturulmaması için ayrıca başlık açmak istemedim..Ancak, ''İlgi gösterirseniz sevinirim.'' başlığı hiç şüphesiz ki aşağıdaki link için de geçerli olsa gerek..Bu sebeple sitedeki kardeşlerimizin bu ankete gerekli duyarlılığı ve ilgiyi göstermelerini Allah c.c rızası için istirham ediyorum inşallah..Türban ile ilgili malum provakasyonları hemen hemen hergün gündemden takip ediyoruz..Şimdi malum odaklara hizmet eden bir haber sitesi bu konuyu halkın oyuna sunmuş, bu ankete katılımlarımızı çoğaltalım inşallah..Kendi siteleri, türbanı, hepimizin duymaya alışık olduğu kelimelerle aşağılamaya çalışmaktalar..Sonuçları onların da görmesi adına, Allah c.c rızası için katılmanızı rica ediyorum..

Konuyu açan çok değerli Hülya ablamdan tekrar tekrar özür ve helallik diliyorum..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..

TÜRKİYE OYLUYOR - HABERTÜRK - Türkiye'nin En Büyük İnternet Gazetesi

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm öncelikle çok çok özür diliyorum, konuya farklı bir konuyla bir ekleme yapmak istedim, lütfen hakkınızı helal ediniz inşallah..Herhangi bir polemik konusu oluşturulmaması için ayrıca başlık açmak istemedim..Ancak, ''İlgi gösterirseniz sevinirim.'' başlığı hiç şüphesiz ki aşağıdaki link için de geçerli olsa gerek..Bu sebeple sitedeki kardeşlerimizin bu ankete gerekli duyarlılığı ve ilgiyi göstermelerini Allah c.c rızası için istirham ediyorum inşallah..Türban ile ilgili malum provakasyonları hemen hemen hergün gündemden takip ediyoruz..Şimdi malum odaklara hizmet eden bir haber sitesi bu konuyu halkın oyuna sunmuş, bu ankete katılımlarımızı çoğaltalım inşallah..Kendi siteleri, türbanı, hepimizin duymaya alışık olduğu kelimelerle aşağılamaya çalışmaktalar..Sonuçları onların da görmesi adına, Allah c.c rızası için katılmanızı rica ediyorum..

Konuyu açan çok değerli Hülya ablamdan tekrar tekrar özür ve helallik diliyorum..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..

SELAMUN ALEYKÜM ABLACIM...

OYUMU KULLANDIM....

RABBİME EMANET OL DUA İLE..HAYIRLI GECELER..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm

Msnbc sitesinde ermeni tasarısı için oylama var; 'yes' şıkkında 1,5 milyon
ermeniyi Türklerin yokettiği iddia ediliyor. Bu durumu değiştirmek için
'no' şıkkına basmanız gerekiyor. Ülkemize destek olmak için aşağıdaki linke
tıklayıp 'no' ile başlayan şıkkı işaretleyiniz.Ankete sizde katılın.
Dünyanın en çok tıklanan sitelerinden olan msnbc de yapılan bu karalama
kampayasında ülkemize destek olunuz..Tüm tanıdıklarınıza da bu maili
gönderiniz. http://www.msnbc.msn.com/id/21253084

LÜTFEN BU DURUMA DUYARSIZ KALMAYALIM.....

Aleyküm Selam
Değerli kardeşim sonuna kadar helal olsun oyumu kullandım hayırlısı olsun inşallah Amin
Konuyu başa almaya uygun gördüm daha çok ilgi görmesin için
Selametle Rabbime emanetsin

Selamün Aleyküm değerli ablam..Rabbimiz c.c ebeden razı olsun sizden.Çok çok teşekkür ediyorum size..Amin inşallah ablam, cümlemiz için hayırlı olur inşallah..Selam ve baki dualar ile Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanet olunuz inşallah..Hayırlı ve bereketli günler dilerim.B)B)

imported_yusuf_

Kayıtlı Kullanıcı
oyumu verdim bu konuyu öğrenmeme vesile olduğunuz için ALLAH razı olsun

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımın için ALLAH Razı Olsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt