Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İkizler :) (1 Kullanıcı)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İkizler :)

SELAMUNALEYKUM :eek::eek::eek::eek::eek: HEYYY MASALLAHHHH RABBIM NE GUZEL YARATMIS O'NUN KUDRETINDEN SUAL OLUNMAZ TEKRAR TEKRAR MASALLAH NE BU BEBEKLERE NEDE BENIM KIZIMA NAZAR DEGMESIN INSALLAH VE TABIKI BUTUN EVLATLARIMIZA :D:D:D YAVV HAKKATEN BU GUZELLIKLER INSANI IMRENDIRIYOR RABBIME SUKURLER OLSUN KI BANADA NASIP KISMET KILDI VE BIR EMANET GONDERDI RABBIMIZIN BIZE GONDERDIGI EMANETLERIMIZE COK IYI BAKABILMEK DILEGIYLE INSALLAH SELAMETLE KARDESIM ALLAH,A EMANET OL B)B)B)B)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

:):):):)B)B)B)B)B)

KAAN ERDEM yazdı:
:D:D:D:D:DİYİ SENİN OLSUN.VERİN MİSKETLERİMİ OYNAMIYORUUUMMMM.:D:D:D:D:DSELAM VE DUA İLE KARDEŞİM.ALLAH CC EMANET OLUN.SELAMETLE KALIN İNŞALLAH.

desertrose yazdı:
Olsun ben onlarıda vermem fark etmez :):)

KAAN ERDEM yazdı:
YAW BEN BİR YANLIŞLIK YAPTIM.3 DEĞİL 6.SIRADAKİLER.ONLAR JAPONLARDA GÜZEL AMA YOK O İKİ MAVİŞ BEBEKLER.:D:D:D:D:D:D:D

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
3.SIRADAKİ İKİZLERİ BEN ALIYORUUUUMMMMMMMMM.NAZAR ETMEYİN SAKIN.MAŞALLAH.:D:D:D:D:DYOK ALMIYORUMDA ÇOK TATLI HEPSİ AMA 3.SIRADAKİ BEBEKLER BANA DAHA TATLI GELDİ.:D:D:D:D:D:D:DSELAM VE DUA İLE KARDEŞİM.ÇOK TATLILAR BUNLAR ŞEKER KAVANOZUNA MI DÜŞMÜŞ NEDİR....

Evet japon bebekler daha bir ayrı tatlı oluyorlar, turnayı gözünden vurmuşsun kardeşim ama VERMEEEEEEEEEEM benim hepsi:):):)
Bal bulaşmış bunlara bal:)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
SELAMUNALEYKUM :eek::eek::eek::eek::eek: HEYYY MASALLAHHHH RABBIM NE GUZEL YARATMIS O'NUN KUDRETINDEN SUAL OLUNMAZ TEKRAR TEKRAR MASALLAH NE BU BEBEKLERE NEDE BENIM KIZIMA NAZAR DEGMESIN INSALLAH VE TABIKI BUTUN EVLATLARIMIZA :D:D:D YAVV HAKKATEN BU GUZELLIKLER INSANI IMRENDIRIYOR RABBIME SUKURLER OLSUN KI BANADA NASIP KISMET KILDI VE BIR EMANET GONDERDI RABBIMIZIN BIZE GONDERDIGI EMANETLERIMIZE COK IYI BAKABILMEK DILEGIYLE INSALLAH SELAMETLE KARDESIM ALLAH,A EMANET OL B)B)B)B)B)B)

Aleykum selam.. Amin kızınızı Allah size bağışlasın ablacım eminim çok tatlıdır oda:):)

Rabbim hepsini nazarlardan saklasın.. Bizede nasip etsin inşaAllah Rabbim;)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM YAWW MAŞALLAH ÇOK ŞEKERLER.:D:D

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
selamun aleykum kardeşim...

cok tatlılar yaww:D:Dcanımız cekti olsada sevsek:Demegine saglık..

Aleykum selam kardeşim..
Allah c.c. sanada nasip etsin inşaAllah tüm olmayanlarada:D:D

Selametle kal inşaAllahB)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
Hey maşallah..Çok tatlılar yaa...Rabbim ne güzelde yaratmış...Allah(c.c) razı olsun...İçimiz açıldı...Allah(c.c)'ya emanet olun...

Hayırlı akşamlar...

Allah c.c. cümlemizden razı olsun kardeşim inşaAllah.. Sende Allah'a emanetsin, SelametleB)B)B)

MMHTP

Kayıtlı Kullanıcı

çok tatlılarrrrrrrrrrrrrrallah razı olsun paylaştıgın için selametle

asli88

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm güzel kardeşim bun dünyalar tatlısı bebekleri bizlerle paylaştığın için ALLAH(cc) razı olsun hepsi birbirinden şeker maşallah burda olsalar da yanaklarını sıksam:p ALLAHa emanet ol selam ve dua ileB)

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

maşallah subanallah Allah razı olsun

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU.
RABBİM HERŞEYE KADİRDİR.
6.SIRADAKİLER VAR YAAA,ÇOK ŞEKERLER..
:):):):):):):)RABBİM İSTEYENE VERSİN İNŞALLAH..KİMSEYİ BEBEK SEVGİSİNDEN MAHRUM ETMESİN..

SELAM VE DUALARIMLA..B)B)B)B)B)B)B)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm canım kardeşim. maşallah, sübhanallah.. resimler çok güzel.. bebişler de çok tatlı, maşallah ya rabbimiz ne de güzel yaratmış.. Allah razı olsun kardeşim bu şirinlerin tatlı mı tatlı resimlerini paylaştığın için. eline, emeğine sağlık. Rabbime emanet ol inşallah. selam ve dua ile

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

asli88 yazdı:
selamün aleyküm güzel kardeşim bun dünyalar tatlısı bebekleri bizlerle paylaştığın için ALLAH(cc) razı olsun hepsi birbirinden şeker maşallah burda olsalar da yanaklarını sıksam:p ALLAHa emanet ol selam ve dua ileB)

Aleykum selam kardeşim çok tatlılar evet ya:)
Allah c.c. senden de razı olsun inş..B)B)B)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

firdes yazdı:
ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU.
RABBİM HERŞEYE KADİRDİR.
6.SIRADAKİLER VAR YAAA,ÇOK ŞEKERLER..
:):):):):):):)RABBİM İSTEYENE VERSİN İNŞALLAH..KİMSEYİ BEBEK SEVGİSİNDEN MAHRUM ETMESİN..

SELAM VE DUALARIMLA..B)B)B)B)B)B)B)

Vealeykum selam.. Evet kardeşim onlarda çok şekerler:)
Duana amin diyorum kardeşim.. SağolasınB)B)B)

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı

MAŞALLAH YA HEPSİ BİRBİRİNDEN TATLI (ÇOK TATLILAR YA) :):):)

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKUM DESERTROSE KARDESIM.
EMMELRINE SAGLIK.RABBIM TUM CEMI CUMLE EVLETLARI VE BURADA RESIMDEKI GUZEL IKIZLERIN HEPSINI ANA BABALARINA BAGISLASIN KADERLERI KISMETLERIDE GUZEL OLSUN INSALLAH.
SELAM VE DUA ILE...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt