Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
İffetini korumuş olan, İmran kızı Meryem'i de (Allah örnek gösterdi).
Biz, ona ruhumuzdan üfledik ve Rabbinin sözlerini ve kitaplarını tasdik etti.
O gönülden itaat edenlerdendi.
TAHRİM / 12.ayet

Bizleri de itaat edenlerden eyle Allah c.c u

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ŞÜKÜRLER OLSUN KARDEŞİM... asıl sen nasılsın güzel haberlerini bekliyoruz.

Allah iyilik sağlık afiyet versin inşallah..Ben ben been iyiyim iyiyim yanii :) :) şükürler olsun Rabbime..herşey yolunda ve güzel gidiyor inşallah..Rabbim akıbetimizi de hayreylesin inşallah ablacım..hicran kardeşimiz nasıl,buralardamı göremedim de ?

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
oda iyi şükürler olsun.. ankarada abisinin yanında.. senin de inşallah iyi olacak akibetin.. öyle hissediyorum neden bilinmez.. değerin bilinsin inşallah.. ama özleniyorsun haberin olsun

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
oda iyi şükürler olsun.. ankarada abisinin yanında.. senin de inşallah iyi olacak akibetin.. öyle hissediyorum neden bilinmez.. değerin bilinsin inşallah.. ama özleniyorsun haberin olsun

Rabbim iyilikler versin kardeşimize de inşallah..aa bizim burda yani maşallah :) inşallah ablacım Rabbim akıbetimizi güzel ve hayırlı eylesin..Rabbim güzel kalbinize ilham etmiş olabilir mi ? :) :) ben de özlüyorum emin olun ablam da birazcık işlerden dolayı birazcık bu hadiseyle ilgili bide izne gitmiştim bi hafta ondan dolayı uzak kaldım ama inşallah fırsatlarda burada olmak isterim bende..dualarınızı beklerim ablacım

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim iyilikler versin kardeşimize de inşallah..aa bizim burda yani maşallah :) inşallah ablacım Rabbim akıbetimizi güzel ve hayırlı eylesin..Rabbim güzel kalbinize ilham etmiş olabilir mi ? :) :) ben de özlüyorum emin olun ablam da birazcık işlerden dolayı birazcık bu hadiseyle ilgili bide izne gitmiştim bi hafta ondan dolayı uzak kaldım ama inşallah fırsatlarda burada olmak isterim bende..dualarınızı beklerim ablacım

:a16:dualarımdasın kardeşim.. RABBİM ya VEDUD ismi hürmetine güzel muhabbetler versin aranıza.. garip heyecanlar.. helede.. doğru insanı bulduğuna inanırsan.. burda ol..inşallah paylaşımlarınla neşe kat aramıza malum artık daha bi neşeli yüreğin...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
:a16:dualarımdasın kardeşim.. RABBİM ya VEDUD ismi hürmetine güzel muhabbetler versin aranıza.. garip heyecanlar.. helede.. doğru insanı bulduğuna inanırsan.. burda ol..inşallah paylaşımlarınla neşe kat aramıza malum artık daha bi neşeli yüreğin...

Maşallah ablacım yüreğiniz coştu :) Amin inşallah güzel dualarınıza can-ı gönülden amin ablam..inşallah doğru insandır :) yani şimdilik öyle görünmekte ama :) inşallah fırsatlarda buralarda olurum ablacım..sağolun güzel muhabbetiniz için teşekkür ederim ferahlık verdiniz Rabbim razı olsun sizlerden..mesajıda yolladım sanıyorum hala gönderilmemiş vaziyette görünce şaşırdımm :)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah iyilik sağlık afiyet versin inşallah..Ben ben been iyiyim iyiyim yanii :) :) şükürler olsun Rabbime..herşey yolunda ve güzel gidiyor inşallah..Rabbim akıbetimizi de hayreylesin inşallah ablacım..hicran kardeşimiz nasıl,buralardamı göremedim de ?

hoşgeldin recep kardeşim,özletiyorsun kendini haberin olsun.denk düşemedik yine :(
çook şükür kardeşim senin adına çok mutluyum.rabbim mutluluğunu daim eylesin,sonunuzu hayırlı eylesin inşaallah.hep dualarımdasın söylediğin gibi ismen :)
bendede durumlar aynı elhamdülillah.rabbim bu günümüzden geri koymasın... buketimin dediği gibi ankadayım hava değişimi için :) rabbim belki burada hayırlı kapılar açar bana...
sen de habersiz bırakma bizleri,dualarında yer alabilme dileğiyle allaha emanet ol kardeşim...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
hoşgeldin recep kardeşim,özletiyorsun kendini haberin olsun.denk düşemedik yine :(
çook şükür kardeşim senin adına çok mutluyum.rabbim mutluluğunu daim eylesin,sonunuzu hayırlı eylesin inşaallah.hep dualarımdasın söylediğin gibi ismen :)
bendede durumlar aynı elhamdülillah.rabbim bu günümüzden geri koymasın... buketimin dediği gibi ankaRAdayım hava değişimi için :) rabbim belki burada hayırlı kapılar açar bana...
sen de habersiz bırakma bizleri,dualarında yer alabilme dileğiyle allaha emanet ol kardeşim...

İki gündür bende Ankara' dayım...
Yatsıyı Kocatepe' de kıldık şükür...
Ama bir hüzün kapladı yine içimizi...
Koca camide, Cuma gecesinde, 100-120 kişi ya var ya yok...
Rabbim bizleri camilerin gerçek süsü olan cemaatten mahrum bırakmasın inşallah...
Selam ve DUA ile kardeşim...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bizleri camilerin gerçek süsü olan cemaatten mahrum bırakmasın inşallah...

ahh abicim ahh dün gece saat 3 civarlarında abimle eve doğru geliyorduk.baya yüksek bir yerde olmalıydık ki tam karşımda uzakta KOCATEPE camii ni gördüm ve hayran kaldım.nasılda güzel görünüyordu.keşke dedim yakında olsaydıkta sabah namazını orada eda edebilseydik dedim abime...
keşke değerini bilsek abi camide cemaatle namaz kılmanın ne büyük bir zevk ve sevap olduğunu...
dediğin gibi ''Rabbim bizleri camilerin gerçek süsü olan cemaatten mahrum bırakmasın inşallah...''
selametle kalın abicim,hepiniz dualarımdasınız her daim...

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
"(Allahım !) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz."
Fatiha/5

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

Maşallah ablacım yüreğiniz coştu :) Amin inşallah güzel dualarınıza can-ı gönülden amin ablam..inşallah doğru insandır :) yani şimdilik öyle görünmekte ama :) inşallah fırsatlarda buralarda olurum ablacım..sağolun güzel muhabbetiniz için teşekkür ederim ferahlık verdiniz Rabbim razı olsun sizlerden..mesajıda yolladım sanıyorum hala gönderilmemiş vaziyette görünce şaşırdımm :)

sanada maşallah kardeşim.. inşALLAH herşey çok güzel gidecek.. hayırlısıyla.. insanın hayatta en çok isteyeceği şey.. kendini görebildiği.. onu doğruya çeken bir eş.. o eş ki .. evini cennetten bir köşe yapacak.. o eş ki .. evlat yetiştirecek.. inşALLAH... Hepimiz doğru yolda giden salih ve saliha eşler oluruz..sen yeterki olmayı iste.. bide özletme kendini... ALLAHA emanet.. kardeşim..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
bendede durumlar aynı elhamdülillah.rabbim bu günümüzden geri koymasın... buketimin dediği gibi ankadayım hava değişimi için :) rabbim belki burada hayırlı kapılar açar bana...

hoşbulduk Allah razı olsun :) evet yoktunuz denk gelemedik..Amin inşallah bütün güzel dualarınıza canı gönülden amin diyorum..Rabbim yar ve yardımcımız olsun..inşallah ankara bi başka güzeldir :) umarım ankara seyahatiniz hayırlara vesile olur..Rabbime emanetsiniz

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

umum forum Ankara da sanırım :) biiznillah birgün herkes doğru yolu bulacak demiştim amma :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
sanada maşallah kardeşim.. inşALLAH herşey çok güzel gidecek.. hayırlısıyla.. insanın hayatta en çok isteyeceği şey.. kendini görebildiği.. onu doğruya çeken bir eş.. o eş ki .. evini cennetten bir köşe yapacak.. o eş ki .. evlat yetiştirecek.. inşALLAH... Hepimiz doğru yolda giden salih ve saliha eşler oluruz..sen yeterki olmayı iste.. bide özletme kendini... ALLAHA emanet.. kardeşim..

:) Maşallah buket ablamızdan inciler,elmas nasihatler,güzel güzel dualar elhamdülillah..Allah razı olsun ablacım siz de Rabbime emanetsiniz,hayırlı cumalar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt