Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
abi sayfalara bi bak istersen... gerçekten bir kaç gündür çok gerildik... yazılanların bizim inanç anlayışımızla,saygımızla, birbirimizle hitap şeklimizle alakası yok...ben satırları okurken bile bazı cümlelerde boğulyorum...
cevaplar bir kere verilsin yada hiç verilmesin bu insanlar bir daha bu sayfaya giremesin... sadece biz değiliz bu sayfaları okuyan.. bilmeyen, yeni öğrenen, anlamaya çalışan binlerce insan var belki ama bu şekildeki konuşmalar birilerine zarar verebilir, akıllarını bulandırabilir.. dikkat...

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

yöneticilerimizin dikkatine !!!

sitemize yeni üye olan bazı arkadaşlarımzın üsluplarında sorunlar olduğunu görüyorum.şu zamana kadar hiç bu şekilde bi durumla karşılaşmadım.2 gündür siteye girdiğimde çok geriliyorum ''acaba yine ne laf söylendi,birbirlerinin kalbini kırdılar'' diye... rahatsızlık duyan tek kişi ben değilim o yüzden arkadaşlarım adınada konuşuyorum rahatlıkla... huzursuzluk veren ben isem bile gereği yapılsın.burası bizim ikinci ailemiz ve bu durum bizleri çok üzüyor.amacım asla işinize karışmak değil sadece rahatsızlığımı belirtmek istedim... saygılarımla

not:özelden size nasıl ulaşabileceğimi bilmediğim için buradan açıkca yazdım affınıza sığınarak...

Kişilerin asıl ne istediğini Allah celle celaluhu bilir.
Foruma yüzlerce kişi giriyor...iyi mi - kötü mü - doğruyu mu söylüyor bilinmez...Bizlere gizli Allah'a cc açıktır.

Sonuçta burası internet - her türlü kişi mevcut...bunlara dikkat etmelisiniz.

Paylaşımlarınızı ona göre yapmalısınız.

Rahatsız olduğunuz durumda yöneteciye bildirerek yardımcı olabilirsiniz.

Sizler doğru yolda ilerlemeye devam ediniz...ayağınıza gelen taşlara çok aldırış etmeyin...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
abi sayfalara bi bak istersen... gerçekten bir kaç gündür çok gerildik... yazılanların bizim inanç anlayışımızla,saygımızla, birbirimizle hitap şeklimizle alakası yok...ben satırları okurken bile bazı cümlelerde boğulyorum...
cevaplar bir kere verilsin yada hiç verilmesin bu insanlar bir daha bu sayfaya giremesin... sadece biz değiliz bu sayfaları okuyan.. bilmeyen, yeni öğrenen, anlamaya çalışan binlerce insan var belki ama bu şekildeki konuşmalar birilerine zarar verebilir, akıllarını bulandırabilir.. dikkat...

Şanslıbedevi adlı üye 7 gün yasaklanmıştır...
Şimdilik

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

Kişilerin asıl ne istediğini Allah celle celaluhu bilir.
Foruma yüzlerce kişi giriyor...iyi mi - kötü mü - doğruyu mu söylüyor bilinmez...Bizlere gizli Allah'a cc açıktır.

Sonuçta burası internet - her türlü kişi mevcut...bunlara dikkat etmelisiniz.

Paylaşımlarınızı ona göre yapmalısınız.

Rahatsız olduğunuz durumda yöneteciye bildirerek yardımcı olabilirsiniz.

Sizler doğru yolda ilerlemeye devam ediniz...ayağınıza gelen taşlara çok aldırış etmeyin...

vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhü,

ablacım teşekkür ediyorum dikkate aldığınız için.inanın ben bu siteye girdiğim zaman içim büyük huzur duyuyor.burayı fazla sahiplendiğim için sanırım bu tepkim.yakışmıyor bizim ailemize böyle şeyler.tekrardan çok teşekkürler,allah celle celaluhu razı olsun hepinizden...

neyzenözkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ateşi hicrinle can durmaz figana başlar
Kaynayıp akar ol ateşle gözümden yaşlar
Ateşim yaşım iniltim can içinde gizlidir
Zahirimde yok içimde hasıl oldu yaşlar
Bî-kesem bu âlem içre sırrıma yok mahrem,
Bilmedi derdim benim ne kavm u ne gardaşlar

neyzenözkan

Kayıtlı Kullanıcı
seven sevdiğini Allah için sevseydi,sevilende sevdiğini Allah için sevseydi;ne seven kör ne de sevilen nankör olurdu..(Mevlana'm)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
sabredemedim paylaşmak istedim.az önce kalbun_kesir kardeşimle konuştum veeeeeeee birlikte kuran kursuna gideceğiz inşallah.... araştırmaya başladık bile... :) yarabbi nasip et ne olur....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırdır abla ?
N'oldu hiç anlamadım.. :)

hiç sorma ablacım ya bi kaç gün önce bi vatandaş girdi siteye ortalık karıştı.yakais büyüğümüze sözlü olarak saldırdı,bizlerde dayanamayıp laf söyledik haliyle,tartışma ortamı oldu.neyseki iki konuda kapatıldı ve daha da uzamadı olay.o yüzden baya bi gerilmiştik.duruma el atan yöneticilerimizden allah razı olsun...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
hicrancım çok sevindim arkadaşım bende Kuranı anlayarak okumayı o kadar çok istiyorum ki arkadaşım imamhatip lisesine gidiyo dışardan bitirmek için öğreniyo gidip bi danışsammı dedim alırlarmı ki lise bitirmiş bir insanı

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
hicrancım çok sevindim arkadaşım bende Kuranı anlayarak okumayı o kadar çok istiyorum ki arkadaşım imamhatip lisesine gidiyo dışardan bitirmek için öğreniyo gidip bi danışsammı dedim alırlarmı ki lise bitirmiş bir insanı

canım bildiğim kadarıyla şimdi camilerde ücretsiz veriyorlar eğitim git bir camiye sor yönlendirirler.istersen ben netten araştırım senin için izmir neresindesin sen ona göre bakayım...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt