Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Çok şükür canim iyim ...aslında bugün benimde moralim çok bozuk üzgünum sinirliyim o yüzden işten izin alıp erken çıktım ...sırf nefsime uymayıp kalp kirmayayim diye buraya attım kendimi...hetseyinr kefil oldugum ıssız olan iki kisiyi ise aldirttim .kefilim dedim ...ama beni coook hayal kırıklığına ugrattlar..çok şaşkın üzgün kırgınım ..hiç beklemiyordum ...o kadar kırgınım ki işi birakip eve geldim ?sıkma canını hep derim insanın vijdani rahat olsun biz yinede Doğru olalım ..doğru olanın yardımcısı Allah tır ?
Aynen canım benim bu dünyada kim ne yapar kendine yapar ama hep üzülen biz oluyoruz yine hayırlısı olsun sende üzme kendini Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Allah'ım eyt vursun emekli olayım ??evimde oturayım .umreye gideyim sohbetlere ,yardım kuruluşlarında görev alayım .şehir şehir çocuklarımla türbe tarihi yerleri gezeyim ??
Rabbim gönlüne göre hayırlı ve güzel olanı versin inşallah kardeşim ? Aminn

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Hayat mücadelesine devam Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah her iki imtihanımızı başarı ile geçmek nasip etsin yanıltana kadar bırakın yanılan olalım herkes bizi kandırdığını düşünsün bu dünyada kim ne yapar kendine yapar herkes eliyle diliyle hem geleceğini hem de ahiretini hazırlar.

GEVHER

Yönetici
Bilemiyorum ???

Hayır düşünüyorum, bu durumu hak edecek birşey mi yaptım??
Ama , yook , kanatlarım eksik bir tek ?

Yakında kolluk kuvvetleri beni aramaya gelirlerse şaşırmayın yani , gidişat onu gösteriyor ??

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bilemiyorum ???

Hayır düşünüyorum, bu durumu hak edecek birşey mi yaptım??
Ama , yook , kanatlarım eksik bir tek ?

Yakında kolluk kuvvetleri beni aramaya gelirlerse şaşırmayın yani , gidişat onu gösteriyor ??
Hem bir tek kanatların eksik hem kolluk kuvvetleri gelecek ???
Bir anlayabilsem konuyu?

berat05

Yönetici
Allah'ım eyt vursun emekli olayım ??evimde oturayım .umreye gideyim sohbetlere ,yardım kuruluşlarında görev alayım .şehir şehir çocuklarımla türbe tarihi yerleri gezeyim ??
Güzel kardeşim, Rabbim hayırlısı ile yollarımızı açsın inşaallah.
Umutlarımız gerçeklere dönsün..

Tüm kalbimizle , ruhumuzla , bedenimizle dua ediyoruz.

berat05

Yönetici
Hayatı fazla sevmeyin. Elinizden çıkıp gidecek olanlar size yar olmaz. Ömrünüzü boşa harcamış olursunuz. Yaşayacak kadar samimice sınırlıca. Hakikatte Allah yar deyin yaratan size derman olsun.

Aynen abimiz, ne kadar dünyadan nefsani şekilde uzaklaşırsan, maneviyata dönersen o kadar huzurun çoğalıyor.
Çünkü biliyoruz ki herşey bir gün bitecek ve asıl olan başlayacaktır.

Allah c.c. hepimize yâr ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt