Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
8bc30425f8e833d0d4076d1cf3ab8bc8.jpg

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Dünya da onurlu yaşamanın tek yolu insan olabilmektir. İnsan kılığında caniler sokaklar da çok. Kaliteli, onurlu, merhametli olmak. İnsan olabilmektir...
M.S.A

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Amaçları bulanık olanlar kuşku yok ki araçların dolambaçlarında takılıp kalacaklardır. Balık için ördükleri ağa ayakları dolaşacak, tavşan için ördükleri tuzağa belki ellerini kaptıracaklardır.
İsmet Özel

leyla-1

Altın Üye
hoşbulduk abla iyiyim sen nasılsın:) kızı büyüttüm şimdi ogluşu büyütüyorum iki cocukla hiç vaktim kalmadı artık :)
sen neler yapıyosun abla maşallah buralardasın:)

Selam Aleyküm canım benim Allah bağışlasın maşallah Allah anne babalı salih hayırlı evlatlar olmak nasip etysin Rabbim hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşallah.Çok şükür bende iyiyim Karadenizdeyim geçen hafta kız kardeşimin düğüünü vardı Adana'ya gittik hayat aynı şekilde devam ediyor.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun inşallah:)

leyla-1

Altın Üye
3 hafta önce bugün dayım hastaneye gitmiş dokor dayıma anjio demiş daha sonra dayım kalp krizi geçirmiş yoğun bakıma almışlar makineye bağlamışlar bitkisel hayata düşmüştü daha sonra bir ara düzeldi ama bilinci yerine gelmemiş makinadan çıkarmışlar düzelecek diye beklerken bir kaç gün önce tekrar makineye bağlamışlar dün sabah .6.30 da dayım vefat etti:A:A:A

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Rabbim merhametiyle muamele eyleye inşalalh...Mekanı Cennet olsun...Size ve yakınlarına da sabır versin Rabbim...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Bu kasvet dünyasında kalmadı özlediğim,
Namaz vaktinden başka, ânını gözlediğim.
Necip Fazıl Kısakürek

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
çokmu değişmişiz nedir bilmiyorum ama fakat lakin inceleyeceğim şükür ki şifremi aldım :) herkeslere selam olsun,hayırlı akşamlar olsun

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Hoşgeldin kardeşim...
Selam ve DUA ile...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Tevazu kulun ancak şerefini arttırır. Öyleyse mütevâzi olun ki, Allah sizi yükseltsin. Affetmek de kulun ancak izzetini arttırır. Öyleyse affediniz ki, Allah sizi aziz kılsın. Sadaka ancak malı arttırır. Öyleyse sadaka veriniz ki, aziz ve celîl olan Allah size merhamet etsin.
Hayırlı cumalarımız olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt