Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
"Allah'ım ben yalnız
Senden yardım dilerim...
Üzüntümü, derdimi Sana arz ederim"

leyla-1

Altın Üye
Hatırlıyorum ablacım :(
Onun için sana daha çok imreniyorum ya :)
Rabbim müfakatlarını veriyor bak daha da mutlu olcan inşaAllah :)

Amin
inşallah kardeşim çok şükür Rabbim hiç bir zaman bizleri darda sıkıntıda çıkmazda bırakmadı ne kadar acı sıkıntı yaşasak bile Rabbim her zamana bir kapı açmıştır.
Allah büyük gün doğmadan neler doğar her gecenin arkasında bir aydınlık vardır her gün yeni bir gün nasıl doğuyorsa her gün yeni bir hayal yeni bir umuttur.
Allah büyük Rabbim nelere Kadir'dir.
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim.
Allqh razı olsun senden de kalbi gönlü güzel kardeşim:)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
inşallah kardeşim çok şükür Rabbim hiç bir zaman bizleri darda sıkıntıda çıkmazda bırakmadı ne kadar acı sıkıntı yaşasak bile Rabbim her zamana bir kapı açmıştır.
Allah büyük gün doğmadan neler doğar her gecenin arkasında bir aydınlık vardır her gün yeni bir gün nasıl doğuyorsa her gün yeni bir hayal yeni bir umuttur.
Allah büyük Rabbim nelere Kadir'dir.
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim.
Allqh razı olsun senden de kalbi gönlü güzel kardeşim:)

Allah razı olsun ablacım
Çok şükür her halimize :)
Seyren ablamı da getirebilseydin keşke yeniden foruma imkanın olsa :)

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun ablacım
Çok şükür her halimize :)
Seyren ablamı da getirebilseydin keşke yeniden foruma imkanın olsa :)

Amin
o da çalışıyormuş 15 gün önce eve gitmiştim aradım ama müsait değildi görüşemedik yakında yine gideceğim eve o zaman arayacağım seni de arayacaktım olmadı bu sefere kısmet olursa inşallah kardeşim.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı

Amin
o da çalışıyormuş 15 gün önce eve gitmiştim aradım ama müsait değildi görüşemedik yakında yine gideceğim eve o zaman arayacağım seni de arayacaktım olmadı bu sefere kısmet olursa inşallah kardeşim.

İyi haberini aldım ya çok sevindim valla :)
Allah razı olsun ablacım bu haber için :)
Gitttiğin zaman haber edersin ablacım forumdan :)

leyla-1

Altın Üye
İyi haberini aldım ya çok sevindim valla :)
Allah razı olsun ablacım bu haber için :)
Gitttiğin zaman haber edersin ablacım forumdan :)

Tamam kardeşim numarasını veririm bir ara evde bilgisayar olmadığı için siteye girip haber veremedim 5 gün kaldım zaten sen de Allah razı olsun kardeşim:)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Amin

Leyla abla eve gittiğinizde beni de aramış mıydınız ? Yani Adana'dan bi numara aramıştı ama açamamıştım, siz de gittim yazınca sorayım dedim :)

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Dostunu düşmanını bilmeyen ve akabinde araziye göre şekil alan insanlardan nefret ediyorum. İnsan haklı davasında dostdoğru durmasını bilmeli.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Karanlığın içinde kendini medeni zanneden insan, kendine kuleler yaparak kendini kısıtlamış kalma. Ey insan kafanı kaldır ve etrafına bak. Senin horladığın insanın kanıyla yoğrulmuş toprakların üzerinde durmaktasın.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=83742]ayşe-rana[/MENTION]
[MENTION=100508]salavatqetir [/MENTION]

Doğum günü olan kardeşlerime rabbim hayırlı rızasına uygun güzel bir ömür nasip eylesin inşaAllah ..
Allah razı olsun kardeşim.
ecmain.:)

amin.
kardeşlerimin doğum günleri kutlu olsun.
Allah her ne işleri varsa rast götürsün. amin

Selam ve Dua ile
amin erhan kardeşim.
Allah hayırlı berketli kılsın ömürlerimizi.

@buket-zeynep kardeşim Allah sağlık sıhhatle evladına kavuştursun inşaALLAH.:)

leyla-1

Altın Üye
@ayşe-rana
@salavatqetir

Canım kardeşlerim Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara inşallah herşey gönlünüzce olsun bütün güzellikler sizinle sevdiklerinizle ailenizle olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun sizi çok seviyorum iyi ki varsınız:)

leyla-1

Altın Üye
"Allah'ım! Acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, yaşlılıktan, katı kalplilikten, gafletten, düşkünlükten, zilletten ve meskenetten kuşkusuz sana sığınırım. Fakirlikten, küfürden, fasıklıktan, ayrılık ve ihtilaftan, nifaktan, gösterişten ve riyadan sana sığınırım. Sağırlıktan, dilsizlikten, delilikten, cüzamdan, alaca hastalığından ve kötü hastalıklardan sana sığınırım." Amin

leyla-1

Altın Üye

"Allah'ım! Faydasız ilimden, ürpermeyen kalpten, işitilmeyen duadan, doymayan nefisten ve açlıktan kuşkusuz sana sığınırım.
Çünkü açlık ne kötü yoldaştır. Hıyanetten de sana sığınırım, çünkü o ne kötü arkadaştır.
Tembellikten, cimrilikten, korkaklıktan, yaşlılıktan, ömrün en kötü çağına ulaşmaktan, Deccal'ın fitnesinden, kabir azabından, hayat ve ölümün fitnesinden kuşkusuz sana sığınırım. Allah'ım! Kuşkusuz biz senden yolunda inleyen, ürperen ve tövbe eden kalpler istiyoruz. Allah'ım! Kuşkusuz biz senden kesin bağışlamanı, emrinin kurtarıcılarını, her günahtan selamet her iyiliği elde etme, cenneti kazanma ve cehennemden kurtuluş istiyoruz."

leyla-1

Altın Üye
"Allah'ım! Kuvvetimi, zayıflığımı, çaremin azlığını, insanlar karşısındaki değersizliğimi sana şikayet ediyorum. Ey merhametlilerin en merhametlisi, beni kime emanet ediyorsun? Bana kötü davranan bir düşmana mı, yoksa işimin sahibi yaptığın bir yakının eline mi bırakıyorsun beni?
Eğer bana kızgın değilsen bunların hiçbirine aldırmam! Senin affetmen benim için daha geniştir. Bana gazaplanmandan veya üzerime kızgınlığını indirmeden gökleri ve yerler aydınlatan, karanlıkları ışıklandıran ve dünya ve ahiret işlerini yoluna koyan kerim zatının nuruna sığınıyorum.
Sen razı olana kadar rıza senindir. Güç kuvvet ancak seninledir.

leyla-1

Altın Üye

"Allah'ım! Kuşkusuz ben acil olsun tehirli olsun, bildiğim ve bilmediğim bütün hayırları senden isterim. Acil olsun tehirli olsun, bildiğim bilmediğim bütün şerlerden kuşkusuz sana sığınırım. Allah'ım! Kuşkusuz ben senden istemiş olduğu şeylerin hayrını senden ister, kulun ve peygamberin olan Hz. Muhammed (s.a.v.)'in sığınmış olduğu şeylerin şerrinden sana sığınırım. Allah'ım! Kuşkusuz ben senden cenneti ve ona yaklaştıran söz ve fiilleri ister, cehennemden ve ona yaklaştıran söz ve fiillerden sana sığınır ve benim için verdiğin her hükmün hayrını senden isterim."

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt