Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah abla kaybolmamda dün bir baktım herşey silbaştan olmuş şüphesiz bu hali daha güzeldir de alışma süreçleri gecikiyor bazen :)
kainatta herşey nasıl kemale doğru gidiyor günbegün herşey güzelleşiyor olgunlaşıyor teknoloji ilerliyor işlerimiz kolaylaşıyor forumumuzda buna ayak uydurmuş işte :)
AVATARIMI KAYBETTİM HÜKÜMSÜZDÜR !
henüz gelmedi abla eli kulağında diyoruzda gelmiyor geçmiyor zaman koca 9 ay geçti bir hafta geçmiyor ne hikmetse :) sormayın özlem hasret büyük abla :D

ah son zamanlar bizim ufaklıkta kasımda gelecek hayırlısıyla.. garip bir telaş insan görmediğini özlermi.. özlermiş.. severmiş.. çok güzel duygular..
site güzel oldu en azından mobil uygulama süper.. şuan 11 kişi indirmiş bi bile çook önemli.. maillerde gelmiş.. özlenmişiz.. evet özlüyoruz gelecekleri bekliyoruz..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ah son zamanlar bizim ufaklıkta kasımda gelecek hayırlısıyla.. garip bir telaş insan görmediğini özlermi.. özlermiş.. severmiş.. çok güzel duygular..
site güzel oldu en azından mobil uygulama süper.. şuan 11 kişi indirmiş bi bile çook önemli.. maillerde gelmiş.. özlenmişiz.. evet özlüyoruz gelecekleri bekliyoruz..

hadi ya mobilde var yani du bakim hemen abla :) mailler de mi gelmiş abavvv ben hangi çağdayım acaba :D :D hiçbişeyden haberim yok onada du bi bakim kontrol edim maillerimi bakayım beni özleyen varmıymış :D
inşallah sizin yavrucakta hayırlısı ile gelsin abla..
not: 4 sembolle sınırlandırılmışım banane ben gülmek gülücükler eklemek istiyordum özgürlüğe müdahalemi yoksa buuu

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
hadi ya mobilde var yani du bakim hemen abla :) mailler de mi gelmiş abavvv ben hangi çağdayım acaba :D :D hiçbişeyden haberim yok onada du bi bakim kontrol edim maillerimi bakayım beni özleyen varmıymış :D
inşallah sizin yavrucakta hayırlısı ile gelsin abla..
not: 4 sembolle sınırlandırılmışım banane ben gülmek gülücükler eklemek istiyordum özgürlüğe müdahalemi yoksa buuu

çok saol kardeşim.. inşallah.. tabi hemen tepetaklak programını indir kardeşim.. hemen.. maillerde gelmiş.. bakalım inşallah toplu bir geri dönüş göçü bekliyoruz..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
çok saol kardeşim.. inşallah.. tabi hemen tepetaklak programını indir kardeşim.. hemen.. maillerde gelmiş.. bakalım inşallah toplu bir geri dönüş göçü bekliyoruz..

indirdim bakalım bakıcam daha bakmadım..inşallah hayırlısı ile diyelim açıkçası pek ümidim yok ama inşallah faydası olur diyeyim..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
forum yenilenince üyeler de gençleşmiş mi ne :D

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ey, bu eksiksiz davetin ve kılınan namazın sahibi Allah'ım! Muhammed (s.a.s.)'e vesileyi ve fazileti ver. Onu, vaat ettiğin "makam-ı mahmud"a eriştir.

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Tefekkür, teşekkürdür; var olmaya... Ya, var olmak; yâr olmadan mümkün mü?..
Yâr olmanın minnetidir; susup beklemek. Teşekkürüdür tefekkür; var olmanın!..
Ve yani; uçabilirdi insan, susabilseydi...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

Evet kardeşim aynen katılıyorum...
Susabilse insan direkt cennete gider inşallah...;)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Ben neden mesaj beğenemiyorum ki.. :)
Kemahlı abinin mesajını beğenecektim bir türlü beğenemedim..

Bide eskiden mesajlarda kalınlık, istediğimiz yazı türünü seçerken vs. direk oluyordu, şimdi kalın olduğunu belli etmek için yanında mesela [./B] çıkıyor..
Ayarlarımda da bir değişiklik göremedim ama..

Bir de.. Abonesi olduğumuz tüm konular güncellemeyle birlikte yok mu oldu.. :)

Son olarak neden mesajı gönderdikten sonra sayfa eski yani ilk sayfaya gidiyor..

Son düzenleme:

Erdem

Administrator

Ben neden mesaj beğenemiyorum ki.. :)
Kemahlı abinin mesajını beğenecektim bir türlü beğenemedim..

Bide eskiden mesajlarda kalınlık, istediğimiz yazı türünü seçerken vs. direk oluyordu, şimdi kalın olduğunu belli etmek için yanında mesela [./B] çıkıyor..
Ayarlarımda da bir değişiklik göremedim ama..

Bir de.. Abonesi olduğumuz tüm konular güncellemeyle birlikte yok mu oldu.. :)

Son olarak neden mesajı gönderdikten sonra sayfa eski yani ilk sayfaya gidiyor..

Beğenme olayını biraz daha açarsanız sorunu anlayıp çözüm üretebiliriz.
2. olarak Editördeki "Zengin Metin" seçeneği sadece Google Chrome kullanıcılarımıza görünmemektedir. Değişik bi problem anlam veremedik bizde :)
Abonesi olduğunuz konular gitmiş olabilir büyük ihtimal. Forumu baştan kurduk gibi oldu biraz.
Son sorununuzu da [MENTION=3]Erkan[/MENTION] beye iletiyim çözümünü araştıralım.

Selametle..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Beğenme olayını biraz daha açarsanız sorunu anlayıp çözüm üretebiliriz.
2. olarak Editördeki "Zengin Metin" seçeneği sadece Google Chrome kullanıcılarımıza görünmemektedir. Değişik bi problem anlam veremedik bizde :)
Abonesi olduğunuz konular gitmiş olabilir büyük ihtimal. Forumu baştan kurduk gibi oldu biraz.
Son sorununuzu da [MENTION=3]Erkan[/MENTION] beye iletiyim çözümünü araştıralım.

Selametle..

Mesajların alt kısmında beğen-beğenme yazan yere tıkladığımda sanki hiç tıklanmamış gibi bir durum vardı da şimdi beğenebildim, benimle alakalıydı sanırım.. :)

Düzelir umarım.. :)
Teşekkürler..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

yanlışlıkla beğen yerine beğenme dedim yanlış anlamayın abi :) :)

beğenmediğimizi geri alamıyoruz bu düzeltilmeli bence :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt