Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
HAYIRLI CUMALAR...
Sağlık, huzur ve mutluluğumuz daim olsun inşallah...
Selam, SEVGİ ve DUA ile...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm kardeşlerim hayırlı cumalar ben şehir dışındayım sizlerden çok acil dua istiyorum okuyan olursa 1 Yasin rica edecektim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.

İmkanların bittiği yerde iman vardır... Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır...

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin... Güzel Mevlam bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın... Hayırlı Cumalar...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler ibra düşünüyorum şimdi de " ben bunu niye yazmışım acaba diye " :)
Anlarsın umarım :)

onbin

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Rabbim!
Bana, babama, anama, mümin olarak evime girene ve bütün mümin erkek ve mümin kadınlara mağfiret eyle.
Zalimlerin de sadece helâkini artır.
(Nûh, 71/28)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

onbin

Kayıtlı Kullanıcı
Tebessüm Etmek Sadakadır...
{Hadis-i Şerif}

onbin

Kayıtlı Kullanıcı
10997624_863260113735025_907810905617914054_n.png

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH de ötesini bırak ve bana ALLAH yeter kitaplarını okumanızı tavsiye ederim canım ailem .uğur koşarın ne kadar güzel ALLAH sevgisini anlatıyor

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah'ım!... ben şu anda bu mesajı okuyan kardeşimi(kulunu) Çok seviyorum..'Sen'de sev! razı olana kadar onu yaşat..Eyy Rabbim! Onun hakkında hayır olanı gönlünde razı eyle, gönlünde olanıda hakkında hayırlı eyle'...Rabbim!.. Onu her türlü kötülüklerden, musibetten koru.'tek bir saniye bile üzülmesine izin verme... Ona çekemeyeceğidert verme... Onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!.. Onu Efendimiz(SAV) komşu eyle! AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt