Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Hmm ben sadece tarihe odaklanmistim :)
Hakkat ne olabilir ko

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
9 Kasım da ne var ki ;)

Aslında 9 Kasım da birşey yok abi ama makablinde var :)

ne olacak abi %99 vize :D

Hayır ibra yanlış tahmin :a05:

9 Kasım sabahı ZAFER deyince.....!!!!!.....??????
Sabah ve zafer.....Bir bağlantı kuramadım :(

Abi zaferler sadece akşam mı olur ki sabah olması neden düşündürdü sizi :)

Hmm ben sadece tarihe odaklanmistim :)
Hakkat ne olabilir ko

Acaba ? :a05:

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Size sormalı :)
Ağzindan laf alabilmek cok zor :)

berat05

Yönetici
Cözülür dizimin bagi cözülür
Sultanim ismini duydugum zaman
Gözyaslarim sira sira dizilir
Ismini agzima aldigim zaman
Ezilir bedenim ruhum ezilir
Sultanim ismini duydugum zaman

Sultanim kapinda banada yer ver
sancagin altina girdigin zaman
ne olur boynumu bükük birakma
mahser günü sana geldigim zaman
ne olur boynumu bükük birakma
mahser günü sana geldigim zaman

bükülür ellerim dilim tutulur
yüregime kizgin hancer sokulur
kurur dudaklarim nutkum alinir
ismini agzima aldigim zaman
cigerlerim parca parca bölünür
sultanim ismini aldigim zaman

Celaleddin ADA
hqdefault.jpg

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar olsun..

ALLAH ım sen hakkımızda ne hayırlı ise onu ver...AMİN.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ankarayı rahmeti mübarek yağmur ile ıslatıp, temizleyen rabbimiz, gönüllerimizi de rahmetin ile ıslat, ıslat ki gönüllerimizdeki kirler de yok olsun gitsin Allahım !

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
allahım çoğalıyoruz toplanıyoruz.. çok şükür bin şükür

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ona bakmaya kıyamamak mı, yoksa bırakıp ta doyamamak mı AŞK !!!

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kırkından sonra değil, FARKINDAN sonra başlar hayat.

Bazen olmaz; hayat istediğinizi sunmaz, sunsa da uymaz.

Ya ZAMAN yanlıştır, yada mekan.

Belki de İNSAN.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Aminnn...
Rabbim dualarımızı en güzel ve hayırlı şekilde kabul eyleye inşallah...
Selam ve DUA ile...

Güzel dualarına yürekte aminler olsun.
Maşallah Leyla kardeşimiz bu aileden bir çok kişiyi arayıp soruyor ablalığı devam ettiriyorsun.
Ne kadar güzel. Allah c.c. senden razı olsun.
çok güzel ve hayırlı bir şey Rabbimiz sizinde yardımcınız olsun sıkıntılarınızı gidersin inşallah. amin

Selam ve dua ile

ya güzel ablam telefonum bozuktuya benim ondn kimseye dönüş yapamadımki.tüh ya sesini duymak nasip olmamış.ne kadar üzüldüm .çok sevindim bayramda evinde annenlerde olduğuna .benimde 3 senelik evliliğimde arif ilk defa bayramın ilk günü bizleydi.hep arifeden köye giderdi banada güzel oldu bu bayram.ne güzel haberler almışsın ya .ALLAHIM herkesi çok mutlu etsin inşALLAH.Seni çok seviyorum

selamün aleyküm canım.
maaşALLAH ne güzel ailenle hasret gidermişsin.
güzel bir bayram geçirmişsin.
hanife abla pek uğram
eski dostlar özleniyor.
rana başka bir kardeşimiz sanırım.
Allah sağlık,sıhhatle yavrusuna kavuştursun inşaALLAH.

Rabbim tüm kardeşlerimize ve ümmeti Muhammed'e huzur,af,yet nasip eylesin .

Amin Amin Amin
Ve Aleyküm Selam çok değerli kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah sağlıklı huzurlu mutlu daha nice bayramlar nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle hep beraber inşallah bizler kocaman bir aileyiz ve her zamanda öyle kalacağız inşallah Allah her zaman iyilikler güzellikler nasip etsin her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim fitne fesat kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar tutulan oruçlar yapılan ibadetler kılınan namazlar yüzü gözü hürmetine bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah'ım ülkemize dirlik düzen geçim nasip etsin birbiri arasındaki kardeşlik bağlarını güçlendir ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat verme. Kaybedecek bir şeyi olmayan fitne kötü art niyetli insanlara fırsat verme hayırlı bir vesile nasip et masum insanlarımızı sen kurtar.
Zülüm altında olan din kardeşlerimizi haksızlığa uğramış haksız yere hapiste olan kardeşlerimize kurtar hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah'ım bütün işlerimizi sana havel ediyorum bütün işlerimizin sonunu hayırlara vesile et Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Allah hayatımızdaki çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları hayırsızları olumsuz düşünceleri olumluya hayırlıiya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Allah görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada Kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun hayırlı günler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt