Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ibretlik Resim... (3 Kullanıcı)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Allah,im bu ne vicdansizlik yaaa çocugu orda o biçimde ve arkasinda akbaba beklerken goruyoda alip onu doyurmuyo ve o akbabanin eline birakiyo!!!!!! herseyden once Rabbime sukurler olsun ki musluman olarak ve musluman bir ailenin çocugu olarak dunyaya gelmisim..... vicdan yok bu gayri muslimlerde sonradan akli basina geliyo vicdan azabi çekip intahar ediyo deli mi ne!!!!

Günümüzün Medeni hali(!)... Rabbime Şükürler olsun bir kez daha...Allaha Emanet Olun...

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(C.C.)HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.
2004596817931632018_rs.jpg
2004525706712288817_rs.jpg

Amin İnşallah.İnsan söyleyecek söz bulamıyor.Allaha emanet olun...

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm zeynep...
daha öncede içimi yakmıştı bu kare, şimdide...
şükretmiyoruz... israf ediyoruz... Rabbim islah etsin...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

Ve Aleyküm Selam abla. İnsan söyleyecek söz bulamıyor.Allaha emanet olun...Hayırlı GÜnler...

enes61

Kayıtlı Kullanıcı
allah onlara yardım etsin

güzgülü

Kayıtlı Kullanıcı
her defasında bu resmi görünce gözlerim doluyor..ve yaptığım en ufak bir israftan ve savurganlıktan dolayı okadar üzülüyorum ki... ALLAH hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmasın..

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
her defasında bu resmi görünce gözlerim doluyor..ve yaptığım en ufak bir israftan ve savurganlıktan dolayı okadar üzülüyorum ki... ALLAH hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmasın..

AMİN İNŞALLAH !!!!.RABBİMİZE NE KADAR ŞÜKRETSEK AZDIR.
ALLAHA EMANET OLUN.HAYIRLI GÜNLER...

fehmi orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ıma şükürler olsun ki biz bunları yaşamadık İnşallah bizim çocuklarımız da böyle olaylar yaşamaz.Çok üzücü bür gerçek bence!...

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim...

:A Emeğine sağlık ALLAH ım verdiğin Nimetlere içinde bulunduğumuz zamana sağlık ve afiyete hamd sena ve şükürler olsun olsun ALLAH ım bizlere bu günlerimizi aratma AMİN AMİN :A

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

ozlemkoca

Kayıtlı Kullanıcı
selam, üzgünüm :((

selam, üzgünüm :((

şu resme baktım ve oyle kaldım çook ibretlik resim gördüm çok üzüldüğm ağladım da:(
işyerimdeyim şuan poğaçamı yiyordum yarım bıraktım ve şu satırları yazarken ağzımdaki son lokmayı bile yutamadım:(
Rabbim tüm insanlar için duacıyım onlara yardım et, bize layık olanı ve en iysini ancak sen bilir sen verir sen alırsın !!
bilerek yada bilmeyerek yaptığım tüm israflarım ve isyanlarım için mahcubum :(

belirtmeliyim ki arkadaşlar tutumlu ve israfdan kaçınan bir insan olarak yine de şu tablodan dolayı kendimden utanıyorum çünkü rabbim nimet sağlık herşey vermişken çoğumuza kıymetini bilen o kadar az ki :(((

selam ve duayla....

mr.Art

Kayıtlı Kullanıcı
Alah'a sonsuz şükürler ki biz insanlar gerçekten bilemiyoruz bu nimetlerin bize verdiği herşeyin değerini. Allah bütün mağdurların,yoksulların herkesin yardımcısı olsun. Şükretmeyi bilmeliyiz.

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Resmi Ilk Gördüğümde çok üzülmüş Ağlamiştim Allahimiza Bin şükürki Rahat Evlerimizde Bol Riziklarla Yaşiyoruz

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim...

:A Emeğine sağlık ALLAH ım verdiğin Nimetlere içinde bulunduğumuz zamana sağlık ve afiyete hamd sena ve şükürler olsun olsun ALLAH ım bizlere bu günlerimizi aratma AMİN AMİN :A

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

VE ALEYKÜM SELAM...DUYALILIĞINIZDAN ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESİN İNŞALLAH. RABBİMİZE SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN.SİZDE ALLAHA EMANET OLUN. HAYIRLI AKŞAMLAR...:H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
şu resme baktım ve oyle kaldım çook ibretlik resim gördüm çok üzüldüğm ağladım da:(
işyerimdeyim şuan poğaçamı yiyordum yarım bıraktım ve şu satırları yazarken ağzımdaki son lokmayı bile yutamadım:(
Rabbim tüm insanlar için duacıyım onlara yardım et, bize layık olanı ve en iysini ancak sen bilir sen verir sen alırsın !!
bilerek yada bilmeyerek yaptığım tüm israflarım ve isyanlarım için mahcubum :(

belirtmeliyim ki arkadaşlar tutumlu ve israfdan kaçınan bir insan olarak yine de şu tablodan dolayı kendimden utanıyorum çünkü rabbim nimet sağlık herşey vermişken çoğumuza kıymetini bilen o kadar az ki :(((

selam ve duayla....

ÜZÜLMEYECEK GİBİ DEĞİL RESİM. BİZLER BU RESME BAKARAKTAN İBRET ALMALIYIZ...RABBİMİZE ŞÜKÜRLER OLSUN.!!!ALLAHA EMANET OLUN.

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Alah'a sonsuz şükürler ki biz insanlar gerçekten bilemiyoruz bu nimetlerin bize verdiği herşeyin değerini. Allah bütün mağdurların,yoksulların herkesin yardımcısı olsun. Şükretmeyi bilmeliyiz.

AMİN İNŞALLAH... ŞÜKRETMEYİ BİLMELİYİZ..:evet.ALLAHA EMANET OLUN.

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Resmi Ilk Gördüğümde çok üzülmüş Ağlamiştim Allahimiza Bin şükürki Rahat Evlerimizde Bol Riziklarla Yaşiyoruz

Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun İnşallah. Yorumunuz için teşekkürler.Allaha emanet olun.

A

Arzu_76

Selamün aleyküm

Ne kadar hamd etsek, başımızı 24 saat secde de kaldırmazsak yeridir.

Şükür YARADANA

Hamd YARADANA

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt