Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ibretlik bir olay!!!!! (3 Kullanıcı)

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş. Kıssadan hise almak gerek herkes kendine göre hissesini alsın dilekleriyle Selam ve dua ile

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim razı olsun kardeşim bu dünya boş hiç kimsenin kalbini kırmamak lazım bugun varız yarın yokuz.. selam ve dua ile kal...

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
cok güzel bi paylaşım okurken tüylerim diken diken oldu gercekten ibret alınması gereken bi olay emeğinize saglık allah razı olsun kardeşim

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim...
anlamlı ders çıkarılması gereken bi konu...

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
----------güncelleme----------

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı

kış meleği

Kayıtlı Kullanıcı
Annemin yalnızca bir gözü vardı onu hiç sevmiyordum.Babam ben çok küçükken ölmüş annem evi geçindirmek için benim okuduğum okulda temizlikçi olarak çalışıyor du.bir gün okul da bana merhabe demeye gelmişti o an yerin dibine girdim ve hemen ordan uzaklaştım arkadaşlarım bana
aaa annenin yalnız bir gözü var dedi çok utandım.
Eve gidince anneme defol git yanımdan senin gibi bi annem olacağına ölsen daha iyi dedim
annem boynunu büktü:kusura bakma oğlum dedi sessizce
ve odasına gitti çok alındığı belliydi ama hiç üzülmedim çünkü ondan nefret ediyordum
çok çalıştım ve singapura okumaya gittim okulum bitti singapurda kendime bir yuva kurdum.
bir gün kapımız çaldı kapıyı çocuklarım açtı annemi görünce dalga geçip güldüler.Ben hemen yerimden kalktım ve anneme defol evimden çocuklarımı korkutuyorsun dedim annem sessizce:özür dilerim yanlış gelmişim dedi.
birgün eski okulumdan mezuniyet gecesi için davet geldi eşime iş seyahatine gidiyorum dedim.çünkü bi annem olduğunu bilmiyordu.mezuniyet gecesinden sonra sırf meraktan eski evime gittim.Annem ölmüştü
hiç üzülmedim .Komşularına bana vermeleri için bir mektup birakmıştı.
mektupta
Oğlum hayatın boyunca senin utanç kaynağın olduğum için özür dilerim singapura gelip çocuklarını korkuttuğum için çok üzgünüm
biliyormusun oğlum sen küçükken bir kaza geçirmiştin ve bir gözün kör olmuştu
ben bir anne olarak senin tek gözle büyümene razı olamazdım ve bu yüzden TEK GÖZÜMÜ SANA verdim.o gözle benim yerime gördüğünü düşünüyor ve çok mutlu oluyordum

elveda seni çok seven annen

alıntıdır...

yüreğinize sağlık okumuş bir iş ve yuva sahibi olmuş ama adam olamamışşşşş ve bunların hepside tek gözlü ve hademelik yapan anacığı sayesinde ama dedim ya adam olamamış
Allah ne veriyorsa herşeyin hayırlısını versin bunları yürekten yazıyorum ve şu an buna ezanda şahit çok kötü oldum okuyunca

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
yüreğinize sağlık okumuş bir iş ve yuva sahibi olmuş ama adam olamamışşşşş ve bunların hepside tek gözlü ve hademelik yapan anacığı sayesinde ama dedim ya adam olamamış
Allah ne veriyorsa herşeyin hayırlısını versin bunları yürekten yazıyorum ve şu an buna ezanda şahit çok kötü oldum okuyunca

kardeşimm rabbim cümlemizden razıı olsunn rabbim bizlerii cennetinde buluştursun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt