Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz.Veysel Karani'den bir inci (2 Kullanıcı)

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
S.A KARIŞMAK İSTEMEM AMA DURAMADIM BELİRTMEK İSTEDİM. BURADA Bİ ANLAM FAKI VAR ALLAHTAN GAYRISI YOK DENMEMİŞ, SADECE ALLAHTAN GAYRİ ŞEYLERİ UNUT DEMİŞ. HZ MUHAMMED NASIL ALLAHTAN GAYRİ ŞEY OLABİLİRKİ.

Vealeykumselam anlayan anladı siz o şahısı boş verin lütfen polemiğe girmeyiniz o zaten herkese tahrik edici yazılar yazıyor dikkat ettiyseniz ben polemiğe girmedim tşkler a.e.olunuz hayırlı aksamlar​

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..
kanal 7 de veysel karani nin hayatını izledim..sinema..dursun ali erzincanlı başrolde..
selam ve dualarımla..:H

fevzisultansu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun çok Güzel
Her Ne Kadar Bazilari Içinde Bi şeyler Arasada !

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..
kanal 7 de veysel karani nin hayatını izledim..sinema..dursun ali erzincanlı başrolde..
selam ve dualarımla..:H

Vealeykumselam ewet ben sonunu kacırdım malesef ama inşallah cd sini almak istiyorum Allah şefaat lerine nail eylesin a.e.olunuz dua edin inşallah

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Birisi Veysel Karânî hazretlerini ziyârete gitti. Ona hitâben; "Ey Allahü teâlânın sevgili kulu! Bana bir nasîhatta bulun?" dedi. Veysel Karânî hazretleri; “Allahü teâlâyı bilir misin?” Evet bilirim. “Öyle ise, Allahü teâlâdan gayri şeyleri unut. Bu yetişir.” buyurdu.

Yâ Üveys, bir nasihat daha söyle! “Allahü teâlâ seni bilir mi?” Evet bilir. “Öyle ise, Allah’tan gayrisi seni bilmesin. Allahü teâlânın bilmesi senin için kâfidir.” dedi.

selamun aleykum kardeşim.
RABBİM razı olsun.çok güzeldi.ellerin dert görmesin.ALLAH o büyük zatların şefaatini nasip etsin.amin.selametle.

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Birisi Veysel Karânî hazretlerini ziyârete gitti. Ona hitâben; "Ey Allahü teâlânın sevgili kulu! Bana bir nasîhatta bulun?" dedi. Veysel Karânî hazretleri; “Allahü teâlâyı bilir misin?” Evet bilirim. “Öyle ise, Allahü teâlâdan gayri şeyleri unut. Bu yetişir.” buyurdu.

Yâ Üveys, bir nasihat daha söyle! “Allahü teâlâ seni bilir mi?” Evet bilir. “Öyle ise, Allah’tan gayrisi seni bilmesin. Allahü teâlânın bilmesi senin için kâfidir.” dedi.

mansur27

Kayıtlı Kullanıcı
Yarabbi bizide uveys gibi sana kul olmayı habibin aşkına kabul buyur

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı

{{{{{{{{ B) B) B) B) }}}}}}}}}}​

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_______selamün aleyküm ahmet kardeşim
rabbim razı olsun..
şefaatlerini inşallah nasip eder...

“Öyle ise, Allahü teâlâdan gayri şeyleri unut. Bu yetişir.”

Allah’tan gayrisi seni bilmesin. Allahü teâlânın bilmesi senin için kâfidir.”

rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile_______

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Ahmetim. Emeğine sağlık ALLAH razı olsun.
ALLAH şefaatlerinenail eylesin inşaallah...
ALLAHa emanet ol kardeşim
selam ve dua ile...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim emeyine sağlık RABBİM CC bizlere şefaatçi eylesin inşallah

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
_______selamün aleyküm ahmet kardeşim
rabbim razı olsun..
şefaatlerini inşallah nasip eder...

“Öyle ise, Allahü teâlâdan gayri şeyleri unut. Bu yetişir.”

Allah’tan gayrisi seni bilmesin. Allahü teâlânın bilmesi senin için kâfidir.”

rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile_______

Vealeykumselam Allah cc sizdende razı olsun Allah cc. emanet olun hayırlı geceler

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı

.: DURSUN AL? ERZ?NCANLI / As?rl?k ?iir :.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt