Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HZ. VAHŞİ VE HZ. HAMZA (Radıyallahü anhümâ) (1 Kullanıcı)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HZ. VAHŞİ VE HZ. HAMZA (Radıyallahü anhümâ)

m_muaz yazdı:
selamun aleykum kardeşim ..

Rahman razı olsun bende cok sevdigim sahabe hz hamza'yı eklıyorum izninle Rabbim bizi onlarla hasreder inş..selametle kal..B)B)B)
ve aleyküm selam abi;
Estağfirullah abi Allah c.c. senden de razı olsun...''Âmin'' İnşAAllah-u Teala...yazını ilk sayfaya alıntı yaptım hakkını helal et İnş. konuyu tamamladı...selametle kal İnş. abi...B)B)B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
islamiyet142 yazdı:
allah razı olsun kardeşim çok güzeldi niğdeli kardeşim seninde şiirin güzeldi iki damlada olsa göz yaşı döktürdün bana allah razı olsun
Ecmain olsun İnş. kardeşim...:( evet ''niğdeli''nin paylaştığı ilahi çok güzeldi, Allah c.c. razı olsun İnş...

Ecmain inş.. Beğenmiş olmanıza sevindim..Sizden de razı olsun Rabbimiz..selametle kalın inşB)...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
Selamun aleykum..
Vahşiyi, Hazreti vahşi eden, Hamza'nın katilini dahi affeden Allah c.c. nice günahları affeder..
Yeterki yürekten tevbe edelim ve İslam adına elimizden gelenin en iyisini yapalım..
Çok değerli bir paylaşım olmuş kardeşim Allah c.c. razı olsun..
Selametle..B)
ve aleyküm selam kardeşim;
yorumun için teşekkür ederim bizler de İnşAAllah tövbelerimizde samimi olursak nasuh tevbesi ile ihlaslı bir şekilde Rabbimize el açarsak muhakkak ki Errahmanirrahim tövbelerimizi kabul edip günahlarımızı bağışlayacaktır...
Allah c.c. senden de razı olsun İnş. selametle...B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
ferit yazdı:
islamiyet142 yazdı:
allah razı olsun kardeşim çok güzeldi niğdeli kardeşim seninde şiirin güzeldi iki damlada olsa göz yaşı döktürdün bana allah razı olsun
Ecmain olsun İnş. kardeşim...:( evet ''niğdeli''nin paylaştığı ilahi çok güzeldi, Allah c.c. razı olsun İnş...

Ecmain inş.. Beğenmiş olmanıza sevindim..Sizden de razı olsun Rabbimiz..selametle kalın inşB)...
s.a. gerçekten çok güzeldi islamiyet142 kardeşimizin de dediği gibi gözlerimizden yaş geldi...o anı yaşadık, içinde olduk...tekrar Rahman razı olsun...siz de selametle kalın İnş.B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
nigdeli yazdı:
ferit yazdı:
islamiyet142 yazdı:

s.a. gerçekten çok güzeldi islamiyet142 kardeşimizin de dediği gibi gözlerimizden yaş geldi...o anı yaşadık, içinde olduk...tekrar Rahman razı olsun...siz de selametle kalın İnş.B)

ve aleyküm selam...ben de dediğiniz gibi her dinleyişimde çok etkileniyorum..Ecmain inş..
Selametle kalın..hayırlı, bereketli akşamlar olsun inş...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
ferit yazdı:
nigdeli yazdı:
ferit yazdı:
islamiyet142 yazdı:

ve aleyküm selam...ben de dediğiniz gibi her dinleyişimde çok etkileniyorum..Ecmain inş..
Selametle kalın..hayırlı, bereketli akşamlar olsun inş...
İnş. sağolun size de hayırlı, bereketli huzurlu akşamlar olsun İnş. selametle kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt