Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Mehdi- Deccal ve Masonluk – Mutlaka Ziyaret Edin! (2 Kullanıcı)

suskuun025

Kayıtlı Kullanıcı
ya varya içimdekilere tercuman oldun dizayn kardesim sagol gercekten sagol

Dizayn

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim merak etmeyin, siz burada yanlız değilsiniz. Biz nicelerini gördük. İslam'ın İ harfini bile bilmekten o kadar aciz kişiler varki, aslında ben bu kişilerede kızamıyorum. Çünkü dolduruşa geliyorlar. "Bak dini değiştiriyorlar, bak şöyle oluyor. Biz osmanlıdan şöyle gördük işte biz osmanlının devamıyız, bunlar yakında hristiyanlığı getirecek, bize islam diye yutturacak" falan nidaları ve daha nice kurgularla galeyana getiriyorlar. O yüzden böyle konular hassas konulardır.

Peki ben nasıl böyle bir kanıya vararak bunları konuşabiliyorum?

Eğer bir insan helali ve haramı bilmiş olsa, burada GIYBET etmez. İFTİRA ATMAZ. Hatta atmaz değil atamaz, Allah celle celelühü hazretlerinden korkar.

İşte bir kısım grup, siyasi rantlarını üst seviyelere çıkarmak uğruna her yolu kendilerine mübah saymış ve o yolda kendilerini kurtarıcı olarak görüyor ve sağa sola çarparak ilerlediklerini sanıyorlar.

Allah selamet versin.

Vesselam, Veddua!

suskuun025

Kayıtlı Kullanıcı
allah ebeden razi olsun senden dizayn kardesim gerçekten o kadar haklisin ki zten scma sapan yorum yapan insançiklar birden yok oluyorlar acaba niye bir sormak lazim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt