Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Mehdi- Deccal ve Masonluk – Mutlaka Ziyaret Edin! (1 Kullanıcı)

ahmetsecer

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. Mehdi- Deccal ve Masonluk – Mutlaka Ziyaret Edin!

Bu linkten ziyaret edebilirsiniz.

Tüm dünyada kanlı savaşlar çıkaran Masonlar Allah’ı inkar edip şeytana taparlar. İncil’de bahsi geçen Deccal Birliği şu an tüm dünyada hakim olan ve kan akıtan ‘Masonluk’ tur. Bu site Masonların tüm sırlarını, localarda yaptıkları gizli toplantıları, şeytana nasıl taptıklarını, bu ayinleri nerede yaptıklarını açıklıyor. Mutlaka bu siteyi ziyaret edin!

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. Mehdi- Deccal ve Masonluk – Mutlaka Ziyaret Edin!

Tüm dünyada kanlı savaşlar çıkaran Masonlar Allah’ı inkar edip şeytana taparlar. İncil’de bahsi geçen Deccal Birliği şu an tüm dünyada hakim olan ve kan akıtan ‘Masonluk’ tur. Bu site Masonların tüm sırlarını, localarda yaptıkları gizli toplantıları, şeytana nasıl taptıklarını, bu ayinleri nerede yaptıklarını açıklıyor. Mutlaka bu siteyi ziyaret edin!

ne Incildemi su uydurduklari incildemi
sana bisi diyimmi mason degil su anda masonlara tas cikartan papazlar ve hahamlar birligi var kaldiki masonlarda bu birlikte yer aliyor ve onlarin mesih bildikleri CIA korumasi altinda amerikada oturan papanin elini open iman ve kufrun yerlerini degistiren Hz Muhammedi kelimeyi sehadetten cikaran F Gulen gercek Deccaldir ve o toplantilarda - Milleniyum toplantilarinda - bulunmustur masanin basinda

istersen izle >>>> fethullahgulen.belgeleri.com/include.php?path=content/content.php&contentid=18] Diyalog Belgeseli url ekliyemiyom mesaj sayisi yetmiyomus www kendin eklersin

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
Lütfen mesajımı silmeyin..

Bu linkler çalışmıyor çalışan bi link istiyorum.

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
Lütfen mesajımı silmeyin..

Bu linkler çalışmıyor çalışan bi link istiyorum.

calisan bir linki ben ekliyemiyomki (mesaj sayisi az olanlarin haklarini kisitlama yapiyorlar :a13:)

http:/ / fethullahgulen.belgeleri.com/include.php? path=content/content.php&contentid=18

diyalogmasali.comdan bunlar

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili mirvaha 1. sıradaki linkin çalışmadığını daha öncede yazdım. 2. sıradaki linkte ise video bulamadım. Konunun 2. mesajında "istersen izle" yazmışsın izleyebileceğim bi link arıyorum. x kişinin y kişinin yorumları ile bu konuya inanmamı bekleme. O videolarda ne var onu merak ediyorum.
Ayrıca şu an internet üzerindeki sitelerin %90'ı w koymadanda çalışır. w koyup koyamamayı dert etme sen sitenin adını ver yer yeter gerisini ben bulurum.

wiwaxia

Kayıtlı Kullanıcı
ne Incildemi su uydurduklari incildemi
sana bisi diyimmi mason degil su anda masonlara tas cikartan papazlar ve hahamlar birligi var kaldiki masonlarda bu birlikte yer aliyor ve onlarin mesih bildikleri CIA korumasi altinda amerikada oturan papanin elini open iman ve kufrun yerlerini degistiren Hz Muhammedi kelimeyi sehadetten cikaran F Gulen gercek Deccaldir ve o toplantilarda - Milleniyum toplantilarinda - bulunmustur masanin basinda

istersen izle >>>> fethullahgulen.belgeleri.com/include.php?path=content/content.php&contentid=18] Diyalog Belgeseli url ekliyemiyom mesaj sayisi yetmiyomus www kendin eklersin

+1 Evet Fettullah ve tayfasının papanın elini öptüğü bir video mevcuttur.Zaten işbirliği yapmayacak olsa ne abd de barınabilir nede fettullah ı orda sağ bırakmazlar...

Bu arada linki code tagları arasına alırsan bütün olarak verebilirsin...

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
wiwaxia mesajımdan 10 dakika sonra kayıt olduğun gibi konuya damlaman ilgimi çekti önce bi tanışma faslını ziyaret etseydin.

Arkadaşlar bana yorum değil kanıt gösterin. Fethullah Gülen'in papanın elini öpmesi benim için hiçbirşey ifade etmiyor.

Ben şunların kanıtını istiyorum;
...
ve kufrun yerlerini degistiren Hz Muhammedi kelimeyi sehadetten cikaran F Gulen gercek Deccaldir ve o toplantilarda - Milleniyum toplantilarinda - bulunmustur masanin basinda
...

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
wiwaxia mesajımdan 10 dakika sonra kayıt olduğun gibi konuya damlaman ilgimi çekti önce bi tanışma faslını ziyaret etseydin.

Arkadaşlar bana yorum değil kanıt gösterin. Fethullah Gülen'in papanın elini öpmesi benim için hiçbirşey ifade etmiyor.

Ben şunların kanıtını istiyorum;

sen demekki onun icin damlamissin konuya
haaa...bende link lazim sanmistim
benim seninle tanisma faslini gecirmeye zamanim yok 1
bana ne yapacagimi soyleme 2
senin icin papanin elini opmek, cenabi papa hazretleri demek , papalik misyonun bir parcasiyim demek bise ifade etmiyosa buda nasil biri oldugunun kanitidir- sen katoliksin o zaman bu da 3
senin herseyi bildiginden zerre kadar suphem yok buda 4
cunku bilmeyen kalmadi bi sen mi kaldin

yinede yinede biz cok yardimsever insanlariz

burada istmedigin kadar kanit var http: // dinlerarasidiyalog.blogcu.com/page6

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
Ne oldu ki mirvaha wiwaxia da mı sendin? Kendine saldırılmış gibi cevap vermişsin :)

1. Zaten seninle tanışmak istediğimi söylemedim usulen yapılabilir olanı söyledim.
2. Kanıt istediğimi söylüyorum "bana ne yapacağımı söyleme" diyosun gerçekten çok acayipsin :) Ne demem gerekiyo ki?
3. El öpmek bir selamlaşma şeklidir gelenek görenektir. Senin düşüncene göre biz müslüman olmayan insanlarla tanışıp görüşmemeliyiz. Bunun neresi doğru?
4. Diyelim ki bilmeyen bi ben kaldım öğret hadi?

Sevgili ve saygılı mirvaha bana hâlâ daha köşe yazılarını yorumları gösteriyosun bana kanıt göster. Fethullah Gülen için herkes bişeyler yazıyo bilende yazıyo bilmeyende yazıyor. Hepsini toplasak buraya adamı canavar sanırsınız. Senin verdiğin adres blog sitesi 1 saat içinde içinde yazan herşeyin aksini yazan bi siteyi yayına sokabilirim istermisin? Yok olmadı içeriği lisanslı bi site açayım o zaman bana inanıcak mısın?

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
Ne oldu ki mirvaha wiwaxia da mı sendin? Kendine saldırılmış gibi cevap vermişsin :)

1. Zaten seninle tanışmak istediğimi söylemedim usulen yapılabilir olanı söyledim.
2. Kanıt istediğimi söylüyorum "bana ne yapacağımı söyleme" diyosun gerçekten çok acayipsin :) Ne demem gerekiyo ki?
3. El öpmek bir selamlaşma şeklidir gelenek görenektir. Senin düşüncene göre biz müslüman olmayan insanlarla tanışıp görüşmemeliyiz. Bunun neresi doğru?
4. Diyelim ki bilmeyen bi ben kaldım öğret hadi?

Sevgili ve saygılı mirvaha bana hâlâ daha köşe yazılarını yorumları gösteriyosun bana kanıt göster. Fethullah Gülen için herkes bişeyler yazıyo bilende yazıyo bilmeyende yazıyor. Hepsini toplasak buraya adamı canavar sanırsınız. Senin verdiğin adres blog sitesi 1 saat içinde içinde yazan herşeyin aksini yazan bi siteyi yayına sokabilirim istermisin? Yok olmadı içeriği lisanslı bi site açayım o zaman bana inanıcak mısın?

artik her yerde beni goreceksin...
herkesi ben sanacaksin ...

salakca aciklamalarda bulunarak acikta olani dile getirerek kendini yorma

onemli olan kimin elini optugun papanin elini anca katolikler oper
senin icin hersey kose yazisina donustu bu yuzden hangi kanit istiyorsun benden hmm mesela gokten kapi acilsin mi ordan mi soylesinler zaten apacik olan ama o oyle olsa bile sen bunu da izah etmeye kalkisacaksin o kafanla !
aksini yazacakmis :a01: cok komiksin
neyin akisini yazacan papanin elini opmek cenabi papa demenin ne kadar guzel oldugunu mu ?

:a01:bunu sadece sen degil butun katolik dunyasi yaziyor

dunyada her zaman kutublar olmustur , imanin ziddi kufurdur
ama kafir olanlar kufrun yanlis oldugunu anlayabilse kafir olmazlardi
deilme ?

bu yuzden boyle super akilli biriyle , bos bos tartismaya halim yok
sana cevab verme hakkini murmuduge birakiyorum :a12:

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
+1 Evet Fettullah ve tayfasının papanın elini öptüğü bir video mevcuttur.Zaten işbirliği yapmayacak olsa ne abd de barınabilir nede fettullah ı orda sağ bırakmazlar...

Bu arada linki code tagları arasına alırsan bütün olarak verebilirsin...

evettte o video olmazsa bile zaten hersey ortada nerde oturdugu kimin kucaginda oturdugu nerde gorulmus boyle bise ki Musluman olan biri suclu Muslumanlardir biz diyaloga gore Islami anlamaya haziriz , papanin limanina bagli imana haziriz

ama iste bazi akil ozurlulerine ne demeli bilmiyorum ? onlarda bunun bilincinde ama her zaman dinlerini parayla satanlar olmustur

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
Seviyeni düşürme ayarımı kaçırma!
Saf mısın numara mı yapıyosun bunu anlayamadım ben. Ya ben diyorum ki çok açık ve net "KANIT İSTİYORUM" sen çıkmışsın hâlâ daha yok o öyleydi bu böyleydi şunu dedi bunu dedi. İki gün önce link verirken durumun buraya geleceğini bilmiyodun tabi hemen inanacağımızı sandın şimdi link isteyince ne yazacağını nereye saldıracağını şaşırdın. wiwaxia olayı ise Adminler IP kontrolü yapsın düşüncem doğru mu değil mi anlaşılır sandığından daha basit. Senin gibi dar adamlar bunu bilemez.

mirvaha

Kayıtlı Kullanıcı
Seviyeni düşürme ayarımı kaçırma!
Saf mısın numara mı yapıyosun bunu anlayamadım ben. Ya ben diyorum ki çok açık ve net "KANIT İSTİYORUM" sen çıkmışsın hâlâ daha yok o öyleydi bu böyleydi şunu dedi bunu dedi. İki gün önce link verirken durumun buraya geleceğini bilmiyodun tabi hemen inanacağımızı sandın şimdi link isteyince ne yazacağını nereye saldıracağını şaşırdın. wiwaxia olayı ise Adminler IP kontrolü yapsın düşüncem doğru mu değil mi anlaşılır sandığından daha basit. Senin gibi dar adamlar bunu bilemez.

sen herseyi kanitladin ya bana is kalmadi (cok komiksin yau) :D seviye mi :a01: senin seviyenden daha dusuk seviye varmiki
murmudugu davet ediyorum sohbete katilmaz misiniz :? sakin murmudugu de ben sanmiyasin :K( bazi konularda farkli fikirlerimiz var onunla )

Süleyman Yahya

Kayıtlı Kullanıcı
Masonlar konusunda bu siteyi yapan grup gerçekleri çarpıtmaktadır. Lütfen bu kişilerin söylediklerine inanmayın. Ben Mason değilim ama insanlarımıza bazı hususları çok yanlış gösterilmektedir. Buna dikkat edin lütfen !

Bu kişiler bu konuyu sırf bizlerin üzerinden para kazanmak için kullanmaktadır. Bu oyuna lütfen gelmeyin. Yayınlarının tamamı Masonları anlatmadığı gibi onların propagandasını yapmaktadır. Zaten bunlarda Masonların tam anlamıyla kontrolündedir.

Bordo

Kayıtlı Kullanıcı
Gel de anlat.. Anlatabilirsen.

موراذان

Kayıtlı Kullanıcı
f gülen kimki yaa...istediğinin elini ayağını öpebilir..

suskuun025

Kayıtlı Kullanıcı
mirvana haddini asmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sakin edebsizlik yapma senin gibi kör cahil insanlar işte böyle bir insani tam tanımadan yorum yapıyorlar söyle hoca efendinin bir kitabini okudun mu anlayışı ne istegi ne ne anlatıyor bu adam niye aglıyor yok papanın elini öpmüş o yobaz nasıl dersin tabiiii sizin gibi insanlar artık kimi savunuyorlar çok iyi biliyorum bak eger hoca efendi hakkında bilgi almak istersen ben sana çok iyi bilgi verilir bu adamı çok iyi tanı bak sende kimi savunuyorsan bana onlar hakkında bilgi ver bakalım kim haklı çıkacak

Dizayn

Kayıtlı Kullanıcı
Hoooppala!

Neler olmuş yine burada!

Arkadaşlar öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Yazımın başından belirtmeliyim ki bu işte siyasi birşeyler dönüyor, gibi geldi bana.

O yüzden fazla uzatmadan konular hakkında fikirlerimi söylemek istiyorum.

Birincisi; M. Fethullah Gülen Hocaefendiyi eleştirmek öyle herkesin haddi değildir. Bunu bir kere iyi bilin. O zat-ı muhterem kendini sürekli ilme yönlendirmiş ve sayısı az olan kişilerdendir.

Buradaki asıl konu aslında papa, diyalog falan değil, bunu herkes bilsin.

Benim görüşümü merak edenler olabilir. Beni nurcu ilan edenlerde olabilir. İstediğinizi düşünmekte özgürsünüz. Fakat şunu da iyi bilmelisiniz ki, DİNLER ARASI DİYALOG faslı bir kere KABULLENEMEZ. ALLAH KATINDA TEK DİN VARDIR O DA İSLAMDIR.

Bu yukarıdaki beyanı iyi belleyin, sorularınızı ona göre sorun.

İkincisi, HRİSTİYANLAR VE YAHUDİLER CENNETE GİREN DİYENLER CENNETE GİREMEZ, bunu da belirteyim ki bana saldırırken daha dikkatli olmuş olursunuz.

Üçüncüsü, ilmi bilginizi sınayın, ne biliyorsunuz? İslamiyeti ne kadar biliyorsun? İki kelime ederken kekeleme oranınız nedir? Bunları meydanlarda M.Fethullah Gülen hocaefendiye laf yetiştirenlere söylüyorum. Ve bu kişilerin çok büyük bir oranı neredeyse tamamının bir siyasi amaç doğrultusunda ilerlediğini de çok iyi biliyorum.

Ben sizleri çok iyi tanıyorum. Herkes haddini bilsin ve konuşmalarına saygı ve sevgi ışığında ilerletsin.

Vesselam, Veddua!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt