Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Hızır (as) Türk-İslam Birliği'nin kurulmasında görevli (1 Kullanıcı)

Ayşe Meryem

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın Adnan Oktar´ın bugüne kadar söylediği ve gerçekleşen olayların sayısı çok fazla maşaAllah.Allah hocamızdan razı olsun inşaAllah.

F

FiSeBiLiLLaH

Bu adam Vahy aldığını iddaa ediyor hali ile kendini peygamber ilan etmiş oluyor...

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Bu adam Vahy aldığını iddaa ediyor hali ile kendini peygamber ilan etmiş oluyor...

Bunu kanıtla ! yoksa bunun adı iftiradır.

Adnan hocayı seviyorum doğrularına doğru derim yanlışlarına yanlış derim.

Mesela Mehdiymiş gibi hareket etmesi yanlış.

Kendini düzeltsin.

Acık kızlarla program yapıyor bence buda yanlıs.

Ama Ben hic raslamadım Bana vahi geliyor dediğini ( Sapıtmadı daha Allah sapıttırmasın da) bu büyük bir iddadır.

Vahiyin şakası olmaz.

Ayşe Meryem

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın Adnan Oktar´ın hiçbir zaman vahy alıyorum diye bir iddiası olmadı.Sadece boş iftiralarla bir sonuç elde edemezsiniz var ise deliliniz lütfen paylaşınız..

Ayşe Meryem

Kayıtlı Kullanıcı
Ayrıca İman ehli başörtüsü kullanmayan kızlarla yayın yapmasında onlara Allah aşkını Allah sevgisini anlatmasında ne mahsur var.Ki Mehdilik le ilgili net yeminleri var.
[video]http://tr.harunyahya.tv/videoDetail/Lang/1/Product/17353/CUBBELI_YE_CEVAPLAR_-_6_(SAYIN_ADNAN_OKTAR_MEHDILIK_IDDIASI_OLMADIGINI_ ANLATIYOR)__[/video]

Ayşe Meryem

Kayıtlı Kullanıcı
[video]http://tr.harunyahya.tv/videoDetail/Lang/1/Product/19863/Source/0/Player/Player1/CUBBELI_YE_CEVAPLAR_-_183_(_SAYIN_ADNAN_OKTAR_MEHDILIK_IDDIASININ_OLMAD IGINI_SOYLUYOR_)__[/video]

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Hoca bazen kızlara asılıyor :D Cicim şekerim vs gibi...

Doğrularına doğru derim yanlışlarına yanlış derim

Ne kople yanlış diye red edebilir nede tam doğru diye kabul edebiliriz.

Birde ben raslamadım Örtünmek farzdır dediğini o kızlara.

Ayşe Meryem

Kayıtlı Kullanıcı
Evet inşaAllah.Hocamız Başörtüsünün farz olduğunu pek çok yayınında söylüyor inşaAllah.Ona asılmak değilde itifat ediyor desek daha saygılı bir üslup olacak.

F

FiSeBiLiLLaH

Bunu kanıtla ! yoksa bunun adı iftiradır.

Adnan hocayı seviyorum doğrularına doğru derim yanlışlarına yanlış derim.

Mesela Mehdiymiş gibi hareket etmesi yanlış.

Kendini düzeltsin.

Acık kızlarla program yapıyor bence buda yanlıs.

Ama Ben hic raslamadım Bana vahi geliyor dediğini ( Sapıtmadı daha Allah sapıttırmasın da) bu büyük bir iddadır.

Vahiyin şakası olmaz.

Açık açık vahy aldığını söylese zaten vahy aldığını söylüyor derim demi ?

Adam hızır(a.s) türk-islam birliğini kurmakla görevli diyor...Yani Allah(c.c.) hızır(a.s)a bu işte görev verdiğini demek istiyor buda vahyle ancak bilinir...Allah'(c.c.) Hızır(a.s)'a böyle bir görev biçtiği Kuran ve sünnette sabit değil bu da demek oluyor ayrı bir vahy geliyor....

ee Vahy Ancak peygamberlere geldiği için.Kim Allah'ın bir işte kendisine haber verdiğini kendisini veya başka birini bir işte görevlendirdiğini söylüyorsa o kişi bana vahy geliyor demektedir ve kendisini elçi yerine koymaktadır...İskenderevrenesoğlu örneğinde olduğu gibi....

Adam yahudiler kardeşimizdir diyor siz hala yok açık kızlara canım cicim demesini ön plana sürerek sanki arızasının ufak birşeymiş gibi göstermeye kalkışıyorsunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt