Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz.Ali efendimizden bir gül (1 Kullanıcı)

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim bir kaç gün önce de okumuştum bu yazıyı çok güzel...emeğine sağlık...hayırlı geceler....

efendim4pt.jpg

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim yine çok güzel bir paylaşım sunmuşsun RABBİM razı olsun
Gül bahçesinde yetişen gülden gül gibi sözler dökülür

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.AHMED.
RABBİM razı olsun.çok güzel bir paylaşımdı.ellerine ve yüregine saglık.efendimizin böyle güzel bir hadisesini bizlerle paylaştıgın içinde RABBİM ayrıca mislince eçrini versin.amin.selametle.:H

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim bir kaç gün önce de okumuştum bu yazıyı çok güzel...emeğine sağlık...hayırlı geceler....

efendim4pt.jpg

Selamunaleykum Aydın kardeşim Allah c.c. razı olsun evet daha önce yazılmış olabılır ama bılemıyoruzkı olsun ozaman okuyamayan lar şimdi okur a.e.ol

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim yine çok güzel bir paylaşım sunmuşsun RABBİM razı olsun
Gül bahçesinde yetişen gülden gül gibi sözler dökülür

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

Vealeykumselam Allah c.c razı olsun tşkler dua edin inşallah a.e.olunuz hayırlı aksamlar

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.AHMED.
RABBİM razı olsun.çok güzel bir paylaşımdı.ellerine ve yüregine saglık.efendimizin böyle güzel bir hadisesini bizlerle paylaştıgın içinde RABBİM ayrıca mislince eçrini versin.amin.selametle.:H

Vealeykumselam abim Allah c.c. razı olsun tşkler dua et saygıdeger abim a.e.ol

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

"Ya Ali bu bana getirdiğin bir güldür ve o gül nübüvvet ağacından koparılmıştır.."B)

EsSelamuAleyküm Kardeşim..
Allah(CC) razı olsun..Emeğinize-elinize sağlık Kardeşim..
Selam ve baki dualarımla Allah(CC)'a emanet olunuz..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Kişi Allah ı aklı ve ruhuyla sever..
Peygamberimizi kalbiyle sever..
Anne babasını saygısıyla sever..
Eşini nefsiyle sever..
Çocuklarını şevkatiyle sever..

Selamün Aleyküm kardeşim.
Emeğinize sağlık..Çok güzel bir paylaşımdı..Bu düsturu bizler de hayatımıza yerleştirebilenlerden oluruz inşallah..Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile.

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
"Ya Ali bu bana getirdiğin bir güldür ve o gül nübüvvet ağacından koparılmıştır.."B)

EsSelamuAleyküm Kardeşim..
Allah(CC) razı olsun..Emeğinize-elinize sağlık Kardeşim..

Vealeykumselam talip amcam nasılsınız ben ahmet erciyes hemen unutmusunuz amca neyse a.e.olunuz dua edin inşallah hayırlı aksamlar

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Kişi Allah ı aklı ve ruhuyla sever..
Peygamberimizi kalbiyle sever..
Anne babasını saygısıyla sever..
Eşini nefsiyle sever..
Çocuklarını şevkatiyle sever..

Selamün Aleyküm kardeşim.
Emeğinize sağlık..Çok güzel bir paylaşımdı..Bu düsturu bizler de hayatımıza yerleştirebilenlerden oluruz inşallah..Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile.

Vealeykumselam Allah c.c. razı olsun tşkler inşallah uygulayabılırız a.e.olunuz dua edin hayırlı aksamlar

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
"gadana Kurban(!)"

"gadana Kurban(!)"

Vealeykumselam talip amcam nasılsınız ben ahmet erciyes hemen unutmusunuz amca neyse a.e.olunuz dua edin inşallah hayırlı aksamlar
EsSelamuAleyküm Ahmed Yeğenim..
Aslında.."Kayzer'in Kızı " hikayesinde Sizin Kayseri şehrine ilişkin ilaveyi yaparken biraz acaba ? demiştim..ama..biz Erciyes avatarı görmeye alışık olduğumuz için farkedemedik herhalde Yeğenim..bu yuvaya ayak basmış hiç kimse unutulmaz biliyorsunuz..Çok sevindim Ahmed Yeğenim..gözlerinizden öperim..

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamuAleyküm Ahmed Yeğenim..
Aslında.."Kayzer'in Kızı " hikayesinde Sizin Kayseri şehrine ilişkin ilaveyi yaparken biraz acaba ? demiştim..ama..biz Erciyes avatarı görmeye alışık olduğumuz için farkedemedik herhalde Yeğenim..bu yuvaya ayak basmış hiç kimse unutulmaz biliyorsunuz..Çok sevindim Ahmed Yeğenim..gözlerinizden öperim..

Vealeykumselam Allah c.c. razı olsun Talıp amcam erciyes avatarıyla bazı sebebten dolayı ayrılmıstım tekrar o isimle dönmek istemedim aslın da bazı güzel abilerimiz ablalarımız kardeşlerimiz ısrar ettıler bende şu 3 günlük dünyada onları kıramadım amca neyse uzun hıkaye artık unuttuk olanları önümüsdeki günlerde Allah c.c. izni ile güzel paylasımlarda bulunuruz a.e.olunuz dua edin Talıp amca saygı ve sevgılerımle sizin gibi guzel buyuklerımızden daha cok seyler ogrenecez

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel Bir Yazi Ama Arkadaşim Takip Edersem Bu Yaziyi Başka Bir Arkadaşta Yazmişti Hemde Cok Yakin Zamanda. Yinede Emeğine Sağlik Cok Güzel Ben Cok Duygulandim

turk_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
Bu güzel yazıyı paylaştığınız için teşekkür ederim.Allah Ehli Beyt'in yolundan gitmeyi cümlemize nasip etsin.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun çok güzel anlamlı bir konuydu emeğinize yüreğinize sağlık.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

Miraj

Kayıtlı Kullanıcı
:)

:)

Allah razi olsun...bu yaziya nerde rastlasam okurum....cunki her okudugumdan beni duygulandiran nadir yazilardandir...

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir paylaşımdı sağolasın...Rabbime emanetsin...

Selametle....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt