Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HIRA Mağarasına kavuşmak... (2 Kullanıcı)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHÜEKBER ALLAHÜEKBER ALLAHÜEKBER...
İnşaallah be kardeş inşaallah...Rabbım bu ruhla O mübarek yerleri ziyaret etmeyi isteyen herkese nasip eylesin.
Amiin.

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Ziyaret mi ? Hiradayim kardesim (bosver aldirma) tefekkurde ordayim , hep ordayim , tek , tek ögrenmeden ayrilmak yok!
Hiç gitmek istermiyim ? Rabbul alemin seslenirken Allahim , dur ... dur nefesim kesiliyor dur ne olur yine seyredeyim
Ne oluyor yahu? yok birsey araya girenler olunca goruntu yok!
Ne olur devam edin!

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah C.C. ....Allah C.C. ... Allah C.C. ... Hu.....

La İlahe İlla HU....

HAYIRLI GÜNLERİNİZ OLSUN.
SELAMETLE KALIN.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Hıra Mağarasını ziyaret ettiğini söyleyen bir kişiye...Hasret ve sevgi ile sordum...Hıra Mağarasında namaz kıldın mı...? kıldım diye cavap verdi...Anlatırmı sın diye sordum...;
Nur dağına çıktık dağda kayalar var gece ses veriyor çatır...çıtır... Allah Allah Bir rüzgar çıkıyor kum yapıp uzaklara götürüyor...dedi...
Ben ısrarla yok onu değil ...Hıra Mağarasında nasıl namaz kıldın diye anlatmasını istedim...
Taşlardan nasıl ses geliyordu diye geçiştirdi...

Beklentimiz...; Arkadaş...Mağaranın içine şöyle bir Salavatlarla içeri girdim...derin nefes aldım...kokuyu içime çektim demesini bekliyorduk....heyhat ne gezer...

Şimdi gelelim öze...Arkadaşım Hac ziyareti davete icabettir...Zengin ziyareti gösterişi değildir...Mümin gider... Ümmed gelirsin...beklerdik...
vesselam..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt