Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hıkd (Kin beslemek) (1 Kullanıcı)

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
Allah bol kazanç verir inşallah abla.
Evet sevdiğim bir bölümdeyim ama iste okuldaki hocalar soğutur insanı.
Kolaylık sağlasalar çok güzel olacak iste ama gel görki bir kaç haricinde kolaylık sağlayan yoktur. Bilgisayar benim sanki bir dostum gibi oldu. Eskiden çok bağlıydım bilgisayara çok şükür simdi öyle değilim. Cünkü geçte olsa hayattan zevk almaya basladım bunun sebebinide az çok tahmin etmişsindir abla.....

amin. kardeşim amin..
anladım ablacıgım. hayırlısı olsun..
inşallah yakında güzel haberleri alaırız diyecem ama zamanı var daha demi..
hem senin daha askerliginde vardır kesin..
hayırlısı olsun ablacıgım..
insanın sevdigi işte çalışması çok güzel oluyordur..
bende seviyorum ama pek degil işte..
mecburiyetten çalışıyoruz ablacıgım..
hayırlısı olsun. rabbim herşeyin en güzelini bize nasip etmişken begenememzlik olamaz. çok şükür..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
ben sinirden hiç böyle düşünmemiştim
ama artık şu yazını okuduktan sonra helal ederim heralde
evet hakkını helal etmek ayrı bir konu ama bana yaptığı haksızlığı kendide görmeden ölmez inşallah
çünkü o öyle bir insan ki islamiyetten bahseder ama kötülükden vazgeçmez
ve asla da pişman olmaz
ama elbet bir gün kendide haksızlığa uğrar ve insanlara yaşattıkları aklına gelir
yani inşallah
hakkım ona helaldir ama asla artık o kişiyi tanımam....pişman olsada (ki hiç zannetmiyorum)

değerli din kardesim hiç bir zaman büyük konuşma. ben zamanında bazı konularda büyük konuştum simdi o konuştuğum seyleri yapamıyorum. İnsanın türkçe manası hata yapan demektir belki biliyorsundur. O kiside bir hatasını anlasa ve gelse senden özür dilese sen özrünü kabul etmeyecekmisin. Büyük bir ihtimalle kabul edersin. Vahşi aleyhissalemın olayını hiç bir zaman unutma. Peygamberimiz sallahu aleyhi vessalam özrünü kabul etti ama benim yüzüme görünme demişti. Vahşinin ne kadar zoruna gitmiştir. Sonra ne oldu efendimiz onu affedi ve ne kadar mutlu olmuştu. Affettiği zaman efendimiz kabir deydi yani vefat etmişti. Kabirdeyken vahşiye o duvarın arkasında çık demişti. Düşüncesene biz böyle bir durumla karşılaşsak nasıl olurduk. Ben kalp krizinden ölürdüm her halde. Diyeceği su hiç bir zaman büyük konuşma gelip senden özür dilerse ozaman özrünü kabul et. Ha eskisi gibi olmayabilirsin ama yinede Allahın selamını esirgeme...

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
amin. kardeşim amin..
anladım ablacıgım. hayırlısı olsun..
inşallah yakında güzel haberleri alaırız diyecem ama zamanı var daha demi..
hem senin daha askerliginde vardır kesin..
hayırlısı olsun ablacıgım..
insanın sevdigi işte çalışması çok güzel oluyordur..
bende seviyorum ama pek degil işte..
mecburiyetten çalışıyoruz ablacıgım..
hayırlısı olsun. rabbim herşeyin en güzelini bize nasip etmişken begenememzlik olamaz. çok şükür..

evet abla gerçekten çok güzel konustun. askerli evet var malesef bu beni çok düşündürüyor. Askerlikten korktuğumdan değil sevdiğime kavusmamı geçiktirecek o yüzden çok kafama takılıyor. Bakalım ya Rabbim yardımcı olur bize inşallah.. Hayırlısı neyse o olsun demekten baska çağrem yoktur:)
Evet abla Rabbimiz bize bir rızk vermiş o rızkı beğenmemezlik yapamayız. Önemli olan o işi en iyi sekilde yapmaktır yaptığın işin hakkını vermektir.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
değerli din kardesim hiç bir zaman büyük konuşma. ben zamanında bazı konularda büyük konuştum simdi o konuştuğum seyleri yapamıyorum. İnsanın türkçe manası hata yapan demektir belki biliyorsundur. O kiside bir hatasını anlasa ve gelse senden özür dilese sen özrünü kabul etmeyecekmisin. Büyük bir ihtimalle kabul edersin. Vahşi aleyhissalemın olayını hiç bir zaman unutma. Peygamberimiz sallahu aleyhi vessalam özrünü kabul etti ama benim yüzüme görünme demişti. Vahşinin ne kadar zoruna gitmiştir. Sonra ne oldu efendimiz onu affedi ve ne kadar mutlu olmuştu. Affettiği zaman efendimiz kabir deydi yani vefat etmişti. Kabirdeyken vahşiye o duvarın arkasında çık demişti. Düşüncesene biz böyle bir durumla karşılaşsak nasıl olurduk. Ben kalp krizinden ölürdüm her halde. Diyeceği su hiç bir zaman büyük konuşma gelip senden özür dilerse ozaman özrünü kabul et. Ha eskisi gibi olmayabilirsin ama yinede Allahın selamını esirgeme...

sağol kardeşim güzel ve mantıklı konuşmuşsun ama sorunda bu ya işte
karşımdaki kişi o kadar yüzsüz kii
elinden gelse daha fazlasını da yapar
yani sorun onun hatasını kabul etmemesi
pişkin pişkin üste çıkması
işte beni kızdıran nokta da bu
yani insan en azından hata yaptığını kabul etse
babam bize hep şu sözü hatırlatın
"sana 1 adım yaklaşana sen 10 adım yaklaş"
1 adım atıp özür dilese kabul etmem mi
ama diyorum yaa o tipler hep kendileri haklıdır
kendinden başkasının önemi yoktur...

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
evet abla gerçekten çok güzel konustun. askerli evet var malesef bu beni çok düşündürüyor. Askerlikten korktuğumdan değil sevdiğime kavusmamı geçiktirecek o yüzden çok kafama takılıyor. Bakalım ya Rabbim yardımcı olur bize inşallah.. Hayırlısı neyse o olsun demekten baska çağrem yoktur:)
Evet abla Rabbimiz bize bir rızk vermiş o rızkı beğenmemezlik yapamayız. Önemli olan o işi en iyi sekilde yapmaktır yaptığın işin hakkını vermektir.

kardeşim benim ya...
evet 15 ay var ablacıgım..
hele kız arakdaşın için beklemek çok zor olacaktır..,
ama hayırlısı olsun. sayılı gün cabuk geçer ablacıgım..
siz birbirinize karşı sevginizi, saygınızı yitirmeyince sayılı gün cabuk geçer..
rabbimin izniyle kavuşursunuz inşallah ablacıgım..
kız arkadaşındamı okuyor..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
sağol kardeşim güzel ve mantıklı konuşmuşsun ama sorunda bu ya işte
karşımdaki kişi o kadar yüzsüz kii
elinden gelse daha fazlasını da yapar
yani sorun onun hatasını kabul etmemesi
pişkin pişkin üste çıkması
işte beni kızdıran nokta da bu
yani insan en azından hata yaptığını kabul etse
babam bize hep şu sözü hatırlatın
"sana 1 adım yaklaşana sen 10 adım yaklaş"
1 adım atıp özür dilese kabul etmem mi
ama diyorum yaa o tipler hep kendileri haklıdır
kendinden başkasının önemi yoktur...

ozaman yapacagın tek sey var onu görmeyeceksin onun yanında o yokmuş gibi davranacaksın. Ben öyle yapıyorum. ha selamı veriyorum ama doğru düzgün konuşmuyorum konuşmamda. Bana zarar verecekse niye konuşayımki. Eğer o kişi yaptıklarının farkına varmıyorsa Allaha havale edeceksin Belki bir gün yaptıklarının yanlış olduğunu anlar ama geç olmadan tabi.... Sadece onun için dua edeceksin baska hiç bir sey yapma. Onun için en büyük sey budur diye düşünüyorum

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim benim ya...
evet 15 ay var ablacıgım..
hele kız arakdaşın için beklemek çok zor olacaktır..,
ama hayırlısı olsun. sayılı gün cabuk geçer ablacıgım..
siz birbirinize karşı sevginizi, saygınızı yitirmeyince sayılı gün cabuk geçer..
rabbimin izniyle kavuşursunuz inşallah ablacıgım..
kız arkadaşındamı okuyor..

sey abla öncelikle kız arkadas demesek ikimizde bu kelimeden çok rahatsız oluyoruz. O benim yavuklum bende onun yigidiyim birbirimize o gözle bakıyoruz. Sonuçta o benim hayat arkadasım yoldaşım ve sırdaşımdir.

Sayılı gün çabuk geçerde iste ben bir an önce ona kavusmak istiyorum. Onun için beklemek okadar zor olmaz suan bile askerdeymişim gibi bir sey. 14 saat uzağımda kendisi ve doğru düzgün göremiyorum üniversiteye basladık baslayalı sadece 4 keremi ne görmüşümdür çoğuda uzaktan yanına gidemeden:( O beni her türlü bekler anlayacagın.

Evet oda okuyor Antepte Matematik bölümünde.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ozaman yapacagın tek sey var onu görmeyeceksin onun yanında o yokmuş gibi davranacaksın. Ben öyle yapıyorum. ha selamı veriyorum ama doğru düzgün konuşmuyorum konuşmamda. Bana zarar verecekse niye konuşayımki. Eğer o kişi yaptıklarının farkına varmıyorsa Allaha havale edeceksin Belki bir gün yaptıklarının yanlış olduğunu anlar ama geç olmadan tabi.... Sadece onun için dua edeceksin baska hiç bir sey yapma. Onun için en büyük sey budur diye düşünüyorum

allah razı olsun kardeşim
özlellikle "helallik" konusunda aydınlattın beni
yoksa bir yanlışta ben yapacaktım allah korusun
Rabbim senin vesilenle beni bu yanlıştan döndürdü
evet haklısın en iyisi allah a havale etmek
inşallah bu huyundan vazgeçerde pişmenlığı öğrenir
daha acıttığı ve incittiği çok insan var inşallah bir gün aklına gelir de doğru yola geçer
tekrar allah razı olsun kardeşim
hakkını helal et
selam ve dua ile...

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim
özlellikle "helallik" konusunda aydınlattın beni
yoksa bir yanlışta ben yapacaktım allah korusun
Rabbim senin vesilenle beni bu yanlıştan döndürdü
evet haklısın en iyisi allah a havale etmek
inşallah bu huyundan vazgeçerde pişmenlığı öğrenir
daha acıttığı ve incittiği çok insan var inşallah bir gün aklına gelir de doğru yola geçer
tekrar allah razı olsun kardeşim
hakkını helal et
selam ve dua ile...

estafurullah ne hakkı varsada sonuna kadar helal olsun. Sizde hakınızı helal edin. Eğer bir faydam dokunduysa ne mutlu bana... Rabbim dualarınızı kabul eder inşallah. görün bakın bir gün gelecek pişman olacak ama ben korktuğum nokta pişman olduğu gün mahşer günü olmasıdır. Hiç onunla oturup konuştunmu yaptıklarının yanlış olduğunu niye böyle davrandığını fln sordunmu? Eğer sormadıysa bence bir sor bakalım niye öyle yapıyor. Yaptıklarının yanlış olduğunu ve düzeltmesini gerektiğini söyle bakalım ozaman ne diyecek eğer düzelmiyorsa ozaman yapacak bir sey yok

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
sey abla öncelikle kız arkadas demesek ikimizde bu kelimeden çok rahatsız oluyoruz. O benim yavuklum bende onun yigidiyim birbirimize o gözle bakıyoruz. Sonuçta o benim hayat arkadasım yoldaşım ve sırdaşımdir.

Sayılı gün çabuk geçerde iste ben bir an önce ona kavusmak istiyorum. Onun için beklemek okadar zor olmaz suan bile askerdeymişim gibi bir sey. 14 saat uzağımda kendisi ve doğru düzgün göremiyorum üniversiteye basladık baslayalı sadece 4 keremi ne görmüşümdür çoğuda uzaktan yanına gidemeden:( O beni her türlü bekler anlayacagın.

Evet oda okuyor Antepte Matematik bölümünde.

Ablacıgım ya. ne söyleyecegi bilemiyorum...:a16::a16::a16
tamam ablacıgım sen nasıl istersen öyle söyleyelim..
güzelmiş sevdigin kızın melegi ne güzel..
ama onunda okulunun bitmesi gerkli sizin evlenebilmeniz için degilmi..
kardeşim öyle olur seven insan hemen kavuşmak ister ama zamansız kavuşmakda insanı yıpratır be kardeşim. hereşyin bi zamanı var degilmi..
o zaman gelince zaten kendiliginden olur herşey..
hayırlısı olsun.. sabredin birbirinizi sevmekten, saymaktan vazgeçmeyin..
inşalalh kavuşursunuz kardeşim. inşallah..
gönül ister herşey zamansız hemen olsun ama olmaz işte..
bekleyeceginide inanıyorum kardeşim..
rabbim hakkınızda hayırlısını size nasip etsin. amin..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
estafurullah ne hakkı varsada sonuna kadar helal olsun. Sizde hakınızı helal edin. Eğer bir faydam dokunduysa ne mutlu bana... Rabbim dualarınızı kabul eder inşallah. görün bakın bir gün gelecek pişman olacak ama ben korktuğum nokta pişman olduğu gün mahşer günü olmasıdır. Hiç onunla oturup konuştunmu yaptıklarının yanlış olduğunu niye böyle davrandığını fln sordunmu? Eğer sormadıysa bence bir sor bakalım niye öyle yapıyor. Yaptıklarının yanlış olduğunu ve düzeltmesini gerektiğini söyle bakalım ozaman ne diyecek eğer düzelmiyorsa ozaman yapacak bir sey yok

benimde hakkım varsa helal olsun kardeşim
gerçekten çok faydanız dokundu

onunla konuşmadım
daha doğrusu kendisi bana hakaret ve haksızlık yaptıktan sonra zeytinyağı gibi üste çıkıp bir de üstüne küstü çocuk gibi
böyle bir insanla adam gibi karşılıklı konuşulmaz malesef
ama artık umrumda değil (bu konuşmadan sonra)
denilecek tek şey "allah hidayet versin"
şimdilik düzelmiyor napalım inşallah hatalarını anlar
ve şunu söyleyim
bu şahsın eski arkadaşlarıyla görüştüğüm zaman bu kişiden bahsedince hemen konuyu değiştirip "o kişiden bahsetme" diyorlar
yani canını yakmadığı kişi kalmamış
çünkü hep alışmış şımartılmaya
benim suçumda neydi hala anlamış değilim ya neyse
allah hidayet versin herkese

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı

Ablacıgım ya. ne söyleyecegi bilemiyorum...:a16::a16::a16
tamam ablacıgım sen nasıl istersen öyle söyleyelim..
güzelmiş sevdigin kızın melegi ne güzel..
ama onunda okulunun bitmesi gerkli sizin evlenebilmeniz için degilmi..
kardeşim öyle olur seven insan hemen kavuşmak ister ama zamansız kavuşmakda insanı yıpratır be kardeşim. hereşyin bi zamanı var degilmi..
o zaman gelince zaten kendiliginden olur herşey..
hayırlısı olsun.. sabredin birbirinizi sevmekten, saymaktan vazgeçmeyin..
inşalalh kavuşursunuz kardeşim. inşallah..
gönül ister herşey zamansız hemen olsun ama olmaz işte..
bekleyeceginide inanıyorum kardeşim..
rabbim hakkınızda hayırlısını size nasip etsin. amin..

Allah razı olsun abla sakın ben yanlış anlama günümüz koşullarında kız erkek arkadasları iki üç günlük oluyor yani gecici ama bizim sevgimiz öyle değil. öyle olmayacakta Allahın izniyle. onun sevgisini çok zor kazandım kolay kolayda bırakmaya niyetim yok zaten. O benim yavuklumdur niye öyle diyorum biliyormusun. Eski aşıklar birbirlerine öyle sölyermiş. Görüşemeleri mektup olurmus ne bileyim aylarca yıllarca birbirlerini göremezlermis. Bizim durumda böyle iste subat ayınadn buyana bir kere görmüşlüğüm yoktur. Burnumda tütüyor. Beklemek okadar güzelki anlatamam. İnsan beklediğimi sevgisi artıyor o kişiye karşı bağımlılığı artıyor. Hele o sevgi için fedakarlık yaptınmı bambaska oluyor. insanların sevgisi kazanmak okadar kolay değil. Kazandınmıda o sevgiyi korumakta daha zordur biz suan onun mücadelesini yapıyoruz evlenene kadar sevgimizi korumaya çalışacağımız Allahın izniyle. Evet malesef her şeyin bir zamanı var. Zamanın hemen geçmesini istiyorum onun evlenip yapamadıklarımı yapmak istiyorum sevgimi ona daha çok belli etmek istiyorum. Nebileyim iste abla kalbimde bir yara var onunla evlenmedende o yara hiç geçmeyecek.... Rabbim yardımcımız olsun nediyeyim.........

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
benimde hakkım varsa helal olsun kardeşim
gerçekten çok faydanız dokundu

onunla konuşmadım
daha doğrusu kendisi bana hakaret ve haksızlık yaptıktan sonra zeytinyağı gibi üste çıkıp bir de üstüne küstü çocuk gibi
böyle bir insanla adam gibi karşılıklı konuşulmaz malesef
ama artık umrumda değil (bu konuşmadan sonra)
denilecek tek şey "allah hidayet versin"
şimdilik düzelmiyor napalım inşallah hatalarını anlar
ve şunu söyleyim
bu şahsın eski arkadaşlarıyla görüştüğüm zaman bu kişiden bahsedince hemen konuyu değiştirip "o kişiden bahsetme" diyorlar
yani canını yakmadığı kişi kalmamış
çünkü hep alışmış şımartılmaya
benim suçumda neydi hala anlamış değilim ya neyse
allah hidayet versin herkese

desene o kişinin durumu çok vahim. Benimde diyecek pek bir seyim kalmadı bende senin yerinde olsam bende öyle davranırdım. Dediğin gibi yapacak bir sey yok Allaha havale edeceksin okadar. ve onun için bol bol dua edeceksin.Rabbim hidayet nasip eder inşallah...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
desene o kişinin durumu çok vahim. Benimde diyecek pek bir seyim kalmadı bende senin yerinde olsam bende öyle davranırdım. Dediğin gibi yapacak bir sey yok Allaha havale edeceksin okadar. ve onun için bol bol dua edeceksin.Rabbim hidayet nasip eder inşallah...

amiin kardeşim inşallah
allah razı olsun
selam ve dua ile kal...

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun abla sakın ben yanlış anlama günümüz koşullarında kız erkek arkadasları iki üç günlük oluyor yani gecici ama bizim sevgimiz öyle değil. öyle olmayacakta Allahın izniyle. onun sevgisini çok zor kazandım kolay kolayda bırakmaya niyetim yok zaten. O benim yavuklumdur niye öyle diyorum biliyormusun. Eski aşıklar birbirlerine öyle sölyermiş. Görüşemeleri mektup olurmus ne bileyim aylarca yıllarca birbirlerini göremezlermis. Bizim durumda böyle iste subat ayınadn buyana bir kere görmüşlüğüm yoktur. Burnumda tütüyor. Beklemek okadar güzelki anlatamam. İnsan beklediğimi sevgisi artıyor o kişiye karşı bağımlılığı artıyor. Hele o sevgi için fedakarlık yaptınmı bambaska oluyor. insanların sevgisi kazanmak okadar kolay değil. Kazandınmıda o sevgiyi korumakta daha zordur biz suan onun mücadelesini yapıyoruz evlenene kadar sevgimizi korumaya çalışacağımız Allahın izniyle. Evet malesef her şeyin bir zamanı var. Zamanın hemen geçmesini istiyorum onun evlenip yapamadıklarımı yapmak istiyorum sevgimi ona daha çok belli etmek istiyorum. Nebileyim iste abla kalbimde bir yara var onunla evlenmedende o yara hiç geçmeyecek.... Rabbim yardımcımız olsun nediyeyim.........

amin ablacıgım. amin..
ama bak ablacıgım buraya yazarken biraz dikkat et emi ablacıgım..
sonucunda burada yazdıklarını herkes okuyor ve farklı yorumlayabilirler ablacıgım. o yüzden zor duruma düşmeni istemem ablacıgım. anlatabildimmi..
o kadar saf ve temiz bi kalbin varki, çok güzel birşey ablacıgım..
hep böyle kal sakın degişme emi..
sevdigine böyle sadık kalmaya devam et..
rabbim inşalalh hayırlısıyla sizi birleştirecektir..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı

amin ablacıgım. amin..
ama bak ablacıgım buraya yazarken biraz dikkat et emi ablacıgım..
sonucunda burada yazdıklarını herkes okuyor ve farklı yorumlayabilirler ablacıgım. o yüzden zor duruma düşmeni istemem ablacıgım. anlatabildimmi..
o kadar saf ve temiz bi kalbin varki, çok güzel birşey ablacıgım..
hep böyle kal sakın degişme emi..
sevdigine böyle sadık kalmaya devam et..
rabbim inşalalh hayırlısıyla sizi birleştirecektir..

evet haklısın abla ama ben buradaki herkesi öz kardesim gibi görüyorum o yüzden yanlış anlayacaklarını düşünmüyorum. Ha eğer yanlış anlarlar ise gelipte bana sormadan bir hüküme varırlarsa ozaman çok kırılırım. Hakkımda böyle düşündüğün için Allah senden razı olsun abla teşekkür ederim

AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
evet haklısın abla ama ben buradaki herkesi öz kardesim gibi görüyorum o yüzden yanlış anlayacaklarını düşünmüyorum. Ha eğer yanlış anlarlar ise gelipte bana sormadan bir hüküme varırlarsa ozaman çok kırılırım. Hakkımda böyle düşündüğün için Allah senden razı olsun abla teşekkür ederim

AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN

ablacıgım senden de allah c.c razı olsun..
ablacıgım yok zaten sitemizdeki arakdaşlarımız yanlış anlamaz ama bi dışarıdan birisi görürse o yanlış anlarbe sana birşey yazabilir diye korkum benim ablacıgım.. anlatabildinmi..
sakın beni yanlış anlama ablacıgım..
evet öyle güzel ve temiz bi kalbin varkı, inşallah hep böyle devam edersin..
rabbim gönlüne göre en güzelini hayırlısını sana nasip etsin kardeşim inşallah..
ama o kadar toysunki, çocuk gibisin..
saf ve temiz bi çocuk gibi.. hep böyle kalırsın inşalalh..
selam ve dua ile..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
ablacıgım senden de allah c.c razı olsun..
ablacıgım yok zaten sitemizdeki arakdaşlarımız yanlış anlamaz ama bi dışarıdan birisi görürse o yanlış anlarbe sana birşey yazabilir diye korkum benim ablacıgım.. anlatabildinmi..
sakın beni yanlış anlama ablacıgım..
evet öyle güzel ve temiz bi kalbin varkı, inşallah hep böyle devam edersin..
rabbim gönlüne göre en güzelini hayırlısını sana nasip etsin kardeşim inşallah..
ama o kadar toysunki, çocuk gibisin..
saf ve temiz bi çocuk gibi.. hep böyle kalırsın inşalalh..
selam ve dua ile..

yok abla seni niye yanlış anlayayım haklısın dişaridan birisi yanlış anlayabilir. Beni düşündügün için teşekkür ederim.

Söylediklerini hak ediyormuyum bilmiyorum ama utandım desem yalan olmaz:a20::a20: Tekrardan Allah razı olsun

Sende çok iyi bir ablasın. Senin gibi ablalar bulmak gerçekten çok ama çok zor. Aslında öz ablam var oda senin gibi benim her seyime koşuyor evde ilk bana destek çıkan benden adam olacağına inanan bir tek o ablam vardır sonrada kücük abim benim için çok uğraşmıştır. Hele anamı hiç söylemeyecem tedavim için bileziğini satmıştı hiç unutmam ona o bileziği tekrar alacam:):):) Rabbim kısmet ederse. burada senin gibi abi ve ablalarım olduğu sürece benim sırtım yere gelmez::):):):)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt