Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

herkese merhaba (1 Kullanıcı)

banuvrsl

Kayıtlı Kullanıcı
herkese merhaba
bu siteyi islamiyete biraz daha yakınlaşabilmek adına araştırma yaparken buldum ve yararlı olacagını düşünerek üye oldum
umarım düşüncelerimde haklı çıkarım
adım banu ve 20 yaşındayım. bu zamana kadar islamla ilgin olmadı mı derseniz elbette ki oldu ama annemin ısrarları sayesinde. ve bu ısrarlar zamanla beni soğuttu. şimdi kendim yaklaşmak istiyorum.
herkese iyi akşamlar

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
herkese merhaba
bu siteyi islamiyete biraz daha yakınlaşabilmek adına araştırma yaparken buldum ve yararlı olacagını düşünerek üye oldum
umarım düşüncelerimde haklı çıkarım
adım banu ve 20 yaşındayım. bu zamana kadar islamla ilgin olmadı mı derseniz elbette ki oldu ama annemin ısrarları sayesinde. ve bu ısrarlar zamanla beni soğuttu. şimdi kendim yaklaşmak istiyorum.
herkese iyi akşamlar
selamün aleyküm canım hoş geldin sefalar getirdin çok güzel bir karar vermişsin inşallah burada aradığını bulursun bizler elimizden geldiğinçe sana yardımcı oluruz ne konu olursa olsun yardıma hazırız allah yolunu ibadetle açık tutsun:a04::a16::a07:

*GAMPAREM*

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz değerli banu..

allah sizin için hayırlı olanı nasib etsin..

duacıyız inş...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm ve rahmetullah...
Hoşgeldin banu kardeşim...:)
Üyeliğin hayırlı ve daim olsun...
En güzel adımı atmışsın ne güzel siteye üye olarak..
Allah'ın izniyle sitemizde değerli abilerimiz ablalarımız ve kardeşlerimiz var
Bir sorun olduğunda yanıtlayıp sana yardımcı olabilecek...
Hayırlı paylaşımlar...
Selametle kal..
Allah c.c. emanet ol...

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam aramıza hoşgeldiniz seni aramızda görmekten şeref duyduk umarım olabildiğnce en yararlı bilgileri aktarmaya allahın izni ile çalışacağız a.e.o.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam banu kardeşim
hoş geldin aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşallah
selametle
:H

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
1demethuzunjt5.gif

Evet, bugün ahirete ait işlerle bir meşguliyet varsa, bu düşük dünyanın işini yarına bırakmak cidden güzel olur, tam bunun aksi ise pek çirkin birşey olur.

Şu zaman gençlik zamanıdır. Bu zamanda yapılan az amele biçilen itibar, bu vakitlerden başka zamanlarda yapılan amellere biçilmez.

Nebile..

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin sefalar getirdin kardeşim..

İslamiyette zorlama yoktur bu insanın iradesiyle tercih edilebilecek hak yoldur..

Tutupta kimseyi din hususunda zorlayamayız değil mi?

Bana kalırsa ailelerin üzerine düşen görev dini en güzel şekliyle sevdirmektir ;)

İnşAllah yaklaşımın sonucu güzel sarılır hakiki allah dostlarından olabilecek samimiyeti yakalayabilirsin..(Amin)

Tekrardan hoşgeldin :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt