Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HERKES MEMLEKETİNİN NEYİ ÜNLÜ YAZSIN (1 Kullanıcı)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
S.A arakadaşlar benim Memleketimin en meşuru TOPAL OSMAN AĞA FINDIKIN BAŞ KENTİ KİRAZIN ANAVATANI YEŞİL GİRESUN

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Canim Ispartamin Gülleri Halilari Birde Güzel Kizlari Meşhurdur

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
Dışarıda büyüdüm ama kökümüzü Elhamdülillah hiç inkar etmedik, kaydımız hala orada. Hayatta olan iki Amcam,üç halam orada ikamet etmekteler.Açık yazmayayım da hemen girişten diyeyim.
n güzel bir toprağım amcam var sitede heme araştırıyorum abi seni nüfustan haberin ola tanıdıklar var:K:K

Kaan Erdem

Yönetici
benim memleketimin ''yeşil ve mavi''si ünlü desem...selametle...(şu an memleketim yaşadığım yer oldu artık..)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa.şeftali,zeytin,uludağ,kestane,havlu,kaplıcaları,yeşilliği meşhurdur.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Ben nereliyim?Babam Gaziantepli baklavasi,kebabi unlu,annem mugla li zeytin i ve zeytinyag i unlu,babam memur oldugu icin ben hakkari cukurca da dogmusum sanirim orasi su aralar catismalariyla unlu:( istanbul da buyudum sanirim guzelligiyle unlu,ingiltere deyim kralicesiyle unlu....Turkiye de nufusa bagli oldugun yer nereliyse orlaisin.Burada dogdugun yer neresiyse oralisin.Siz nereli gorurseniz beni ben oraliyim:)

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
benım memlekeyım samsunun kapalı pidesi sülün kuşları mshur,aslında daha nelerı var neleri....:evet

2.diriliş

Kayıtlı Kullanıcı
benim memleketin sucuğu pekmezi üzümü takım elbisesi gakkoş ayakkabısı çayda çırası halayları vs....(ELAZIĞ)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
n güzel bir toprağım amcam var sitede heme araştırıyorum abi seni nüfustan haberin ola tanıdıklar var:K:K

İyi bari şimdi yüzün gülüyor,bu mesajını görmemiştim,bir öncekinde neden ağladığını merak etmiştim...Demek ki sevinçten miş!
Bütün kayıtları yok etmek için "emcemin uşakları" faaliyete geçtiler bile...:K!!!

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
İyi bari şimdi yüzün gülüyor,bu mesajını görmemiştim,bir öncekinde neden ağladığını merak etmiştim...Demek ki sevinçten miş!
Bütün kayıtları yok etmek için "emcemin uşakları" faaliyete geçtiler bile...:K!!!
benim emice uşakları onları kopyaldılar bile hehey:K

sudeezgi

Kayıtlı Kullanıcı
benim memleketimin tulum peyniri ERZİNCAN

nurselll

Kayıtlı Kullanıcı
benım memleketmınde kayısısı meşhurdur (MALATYA) :)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

Haçan de pakayum uşağum,neresiyum da ? Haçan "emice uşaklarına " de,ayaklarinu denk alsinlar,Furdi,furdi,furildu olmasunlar,penden cünah cittu da!
biz alışığızdır ayktan vurulmaya toprağum.bizde emice uşağu çoktur onu geç dayıuşağıdaçoktur onu gç hala teyze uşağu da gani.:K
(arkadaşlar bunlar sadece şakadır lütfen ciddie almayınız)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt