Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hergün bir kişiye dua edelim:) (1 Kullanıcı)

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
canım ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum laflarını tart ve ondan sonra yaz dicem kendini savunmaya geçicen hemen :)
eger taksaydım buraya ismini yazmak istemezdim Açık konuşmak lazım önemi yok
herkez kendi istedigini paylaşır :)

elbette ama düşüncelerde kişiye aittir :) saygısız laf kullanmadım ama neyse :D
ben çıkıyorum artık. biraz Kur'an okuyım. Yarın tekrar miniklere kurs var :)

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
hade hade hoşça kal :D

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Allah a emanet ol..

10 fatiha aynurbursa ablamıza...

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

Aynurbursa kardeşim için
100 Ya Fettah
100 Ya Latif
10 İhlas
10 Ayet-el Kürsi.
Rabbim kabul etsin inşallah.

aynurbursa

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim allah razı olsun dualarınız devam ediyor allahım izin verirse yarın çok büyük hocaların ve zaatların katılacağı güzel bir mecliste bu
bağışlarınızın duasını da ettiricem rabbim kabul etsin inş hayırlara vesile olur hem bana hem size (aminnn)

leyla-1

Altın Üye
Selam Aelyküm Aynur kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah ne tez zamanda gönül muradını vermek nasip etsin Rabbim.200 Ya fettah 11 Ayetel Kürsi 11 İhlas Süresi 11 Fatiha Süresi okudum Allah kabul etsin.
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualara yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Bu hayırlı işinizden dolayı Allahcc razı olsun...
kardelele ve aynurbursa kardeşlerim için,
10 İhlas,
10 Fatiha okudum...
Allahcc gönülllerine göre istikamet nasip buyursun inşaALLAH...
DUA..DUA...YILDIZLAR AVUÇTA...
DUA MÜSLÜMANIN SİLAHIDIR...

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizdende razı olsun :)
Bu hayırlı işinizden dolayı Allahcc razı olsun...
kardelele ve aynurbursa kardeşlerim için,
10 İhlas,
10 Fatiha okudum...
Allahcc gönülllerine göre istikamet nasip buyursun inşaALLAH...
DUA..DUA...YILDIZLAR AVUÇTA...
DUA MÜSLÜMANIN SİLAHIDIR...

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
bugun de Dag çiçeği ablamıza dua edelim :)
Sıra ona geldi :)
Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşALLAH....

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
4866_b.jpg

Sana ilk önce bir dağ çiçeği hediye ediyim :)
sonra 10 fatiha
10 ihlas
10 Rabbiyesir

Rabbim kabul etsin inş.

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbimden tövbelerimin kabulünü isterim
Sıkıntılarımı gidersin inşallah

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı günler diliyorum.
100 ya fettah
allah kabul etsin.
Selametle kalın.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim dualarını kabul etsin ablam sevindirdiysem seni :D ne mutlu bana :)
100 Ya fettah okuyorum yumuşacık yüregine
Rabbim kabul etsin....

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
1..........kardelele dua edildi
2..........aynurbursa dua edildi
3..........dağ çiçegi Dua edildi
4..........leyla-1
5..........tevbekarım
6..........Mir_Erhan
7..........Çeşm-i Bülbül kardeşim
8..........Mavci hocam
9..........mürmüdük
10.........ibra
11.........Violin
12.........Kalbun_Kesir
13.........Kemahlı abi
14.........hanife deniz
15.........hafize ablam
16.........elifimbenim
17.........smyyes
18.........deniz yıldızı
19.........Hüzünlü
20.........esmersevda
21..........arzu74
22..........Ayşe_92_38
23..........AyhanD
24.......... kimkimdir
25..........HİÇ ablamız
26..........Gulum.se

Allah razı olsun sırayla dua ederiz inşallah

gördüğüm kişileri yazdım yazmadıkları isimlerini yazarsa sevinirim​

leyla-1

Altın Üye
Dağçiçeği canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun Alah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah ne muradınız gönül muradınız varsa Allah bu mübarek günlerin okunan dualar yüzü gözü hürmetine Allah kabul etsin inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
7 Felak Süresi, 7 Nas Süresi, 11 Ayetel Kürsi, 11 Fatiha Süresi, 11 İhlas Süresi, 200 Ya Fettah okudum Allah kabul etsin.Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUARIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.Amin

leyla-1

Altın Üye
AMİN AMİN AMİN.
ALLAH BU MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ GÖZÜ HÜRMETİNE ALLAH BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm rana kardeşim. Güzel düşünmüşsünüz daha önce böyle bir konunumz vardı. gün boyu o kişiye dualar okunuyordu akşam belli bir saate o kişinin lismi söyleniyordu. ama bu da güzel..
bende 100 tane ya fettah okuyacagım...
Allah kabul etsin hepimizin dualarını inş.
cumanız mübarek olsun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt