Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her sinirlendiğinizde bunu okuyun! (1 Kullanıcı)

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzeldi..Allah razı olsun:(

can-medine

Kayıtlı Kullanıcı
Kişi duygularına sahip olsa üzüntü keder zarar ziyan olmaz O kişi nasıl bir baba ki böyle bişey yapabilmiş. Allahım dünyevi eşyasının zararını çocuğuna nasıl böyle ödetebilir ki? Rabbim ıslah eylesin iman gücü versin merhamet versin inşallah..

can-medine

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçi kendini öldürmüş sanırım, demekki imanıda zayıfmış Rabbim herkese hayırlısını versin dicek bişey bulamıyorum :(

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çIktIgInda, uç yasIndaki oglunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasInI mahvettigini gormus Hemen oglunun yanIna kosmus ve çocugun eline çekiçle vurmaya baslamIs Biraz sakinlesince oglunu hemen hastaneye goturmus Doktor, çocugun kIrIlan kemiklerini kurtarmaya çalIstIysa da elinden bir sey gelmemis ve çocugun iki elinin parmaklarInI kesmek zorunda kalmIs çocuk ameliyattan çIkIp gozlerini açtIgInda, bandajlI ellerini fark etmis ve gayet masum bir ifadeyle, “BabacIgIm, kamyonuna zarar verdigim için çok uzgunum” demis ve sonra babasIna su soruyu sormus: “ParmaklarIm ne zaman yeniden çIkacak?” BabasI eve donmus ve hayatIna son vermis

Birisi masaya sut doktugunde ya da bir bebegin agladIgInI isittiginizde bu oykuyu hatIrlayIn çok sevdiginiz birine karsI sabrInIzI yitirdiginizi anladIgInIzda, once biraz dusunun Kamyonlar onarIlabilir, ama kIrIlan kemikler ve incinen duygular hiçbir zaman onarIlamaz; genellikle kisiyle performansI arasIndaki farkI goremeyiz insan hata yapar Hepimiz hata yaparIz Fakat ofkeyle ve dusunmeden yapIlan seyler, insanI sonsuza kadar rahatsIz eder Harekete geçmeden once durun ve dusunun SabIrlI olun AnlayIs gosterin ve sevin..

Selamünaleyküm kardeşim. Bu olay yaşanmış gerçek bir hikaye mi ya. çok üzücü ya.
öfke çok kötü bir şey hakikaten. ben görevimden ötürü bazen sinirlendiğim anlar oluyor ama çoğunda yenmeye çalışıyorum ve ALLAHın izni ile başarıyorum.
ALLAHım her daim öfkemize kapılıp kötü davranışlarda bulunmaktan alıkoysun bizleri...

ALLAHa emanet olunuz
selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt