Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

her hafta bir kelimeyi tevhid .70.000 adet.. (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan YAGMURBEY
  • Başlangıç tarihi
Y

YAGMURBEY

siz ne kadar konuyu büyüttünüz allah aşkına ya ben sizin peşinizden gelmeye çalıştıkça beni kovmaya çalışıyorsunuz tamam silin kardeşim forumu yazmıyorum artık...

ben çoçuk değilim olgun bir adamım .

tamam site sizindir iştediğiniz herşeyi yapınız...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ne demek bu şimdi resmen çekil git der gibisin...ayrıca ben kelimeleri uzatmayı sevmem biraz adaplı ve efendice uyarsanız zahmet olmazsa..uyarırım diyorsun sonra uyarırızz diyorsun..silin o zaman konu kapansın eyvallah..

ilk yazıma bakarsanız gayet normal bir uyarı şeklim var zaten
amaaaaaa uyarının karşsında cvp olarak bana "siteden gidebilirim" derseniz normal bir uyarının karşısında ters cvbı veren siz olmuş olursunuz

modlar konuyla ilgilenirler zaten hep uyarı yapıyorlar sitede "aynı içerikli konu 2 kez açılmasın diye" siz merak etmeyin...

Y

YAGMURBEY

dedimya ben sizin peşinizden gelmeye çalıştıkça siz kovmaya çalışıyorsunuz ben böyle algılıyorum..
a.e.o

Y

YAGMURBEY

1. ____70 000_____(8 ağustos 2009
okunan.....38.5oo
kalan...31.500

Y

YAGMURBEY

okunan.....50.000
kalan...20.000

şükür sanadır allahım..

Y

YAGMURBEY

okunan.....60.500

KALAN...9.500

Müslüman bir delikte iki kere sokulmaz...

şükür sanadır ALLAHım..

atris

Kayıtlı Kullanıcı
a.s 500 adet okunmustur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt