Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayirli sabahlar (2 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Neyse yine de hemşehri sayılırız..Allaha emanet olun..

zuleyhaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bolu:) bacim haklisin ramazanda geldi zor olucak ama önemli olanda zaten zora katlanmak rabbim hem kolayliğini verir hemde mükafatini inş.

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Fındık çok önemli bir nimet ve bir çok kişinin gelir kaynağı ben o sebeple malesef demiştim. Ama her iş gibi onun da zorluğu vardır. Allah emeği geçenlere kolaylık versin.

~~sule~~

Kayıtlı Kullanıcı
Fındık çok önemli bir nimet ve bir çok kişinin gelir kaynağı ben o sebeple malesef demiştim. Ama her iş gibi onun da zorluğu vardır. Allah emeği geçenlere kolaylık versin.

afedersin bende zorluk açısını kastetmiştim elbette herkezin geçim kaynağı bizimde...

zuleyhaa

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli cumalar

Hayirli cumalar

s.aleyküm hayirli cumalar arkadaşlar...​

herkes iyidir inşallah haftanin son iş günü moraliniz eminim güzeldir :D gerçi ben yarinda çalişicam ama olsun

bu güzel cuma gününde bu kardeşinizede dualarinizda yer verin rabbim yar ve yardimciniz olsun inşallah.

B) B) B)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

herkes iyidir inşallah haftanin son iş günü moraliniz eminim güzeldir :D gerçi ben yarinda çalişicam ama olsun

bu güzel cuma gününde bu kardeşinizede dualarinizda yer verin rabbim yar ve yardimciniz olsun inşallah.

B) B) B)

A.selam..Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar..Yarın bende iş konusunda senle aynı kaderi paylaşıyorum. Haftanın son günü ama bugün bir başka güzel oluyor hayat...
Ne de olsa bugün bayram..Bayramınız Kutlu olsun..
Allah işlerinizde kolaylık versin.

zuleyhaa

Kayıtlı Kullanıcı

a.selam..hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar..yarın bende iş konusunda senle aynı kaderi paylaşıyorum. Haftanın son günü ama bugün bir başka güzel oluyor hayat...
Ne de olsa bugün bayram..bayramınız kutlu olsun..
Allah işlerinizde kolaylık versin.

allah razi olsun rabbim tüm muhammed ümmetine yardimci olsun inş.
Evet bugün bayramramimiz ama etrafima bakiorum ve çok üzülüorum kimse bugünün önemini anlamio :(

~~sule~~

Kayıtlı Kullanıcı

B) B) B)

iyiyiz çok şükür bacım sizinde cumanız mübarek olsun cümleten ben işte çalışmıyorum ama yarın fındığa başlıyacaz inşallah benide dualarınızda eksik etmeyin fiemanillah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt