Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi Sabah Namazına...! (1 Kullanıcı)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
çok güzel bir paylaşım Rabbim razı olsun
gerçekten o sabah namazı vakti insana değişik bir huzur doluyor
gerçi şeytan kalkmamamız için elinden geleni yapsa da kalktıntan sonra ki hele namaza durduktan sonraki ve bi de namazı bitirip camı açıp ya da balkona çıkıp o mükemmel huzuru içimize teneffüs ettiğimiz andaki duygu süper:)
ben bunu çok yaparım namazı kıldıktan sonra mutlaka balkona çıkar o havayı huzuru içime çeker ve Rabbime dua ederim
selametle...

bunu bende yapıyorum..çok huzurlu oluyor insan dediğiniz gibi...ben bir de ezan okunurken mutlaka camı açıyorum...ezan sesi içime kadar işleyince sanki daha bi candan duruyorum namaza...dualarım daha bi içten oluyor sanki...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
bugün ne sahura ne de namaza uyanabildim...içim çok yanıyor namazım gitti diye...

bize yakın olsaydın hiç kalmazdın balkona çıkıyorum telefon elimde kim uyanamamışsa çaldırıyorum onlara davulcuya para yok bayram sabahı kapınıza geliyorum diyorum :a32: ben kaldırıyorum diye hepsi uyuyor :a35:

hafiz mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
alllah razı olsun sabah namazının feyzi ve o mukemmel manevi havası anlatılamaz selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt