Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayatınızda hiç ilmihal okudunuz mu?(ANKET) (3 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Hayatınızda hiç ilmihal okudunuz mu?

a) Evet, bitirdim.

b)Hayır okumadım

c)İhtiyaç oldukça baktım.

d)Kısım kısım okudum, bitiremedim

Değerli kardeşlerim,anketimize katlılırsanız eğer,size uygun olan şıkkı seçip sebebi ile birlikte açıklayabilirmisiniz?Yani okuduysan size olan katkıları okuyamadıysanız,okuyamamanızın nedenleri?SELAM VE DUA İLE

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hayatınızda hiç ilmihal okudunuz mu?(ANKET)

Yok ben bitirmedim ama tabi ihtiyacım olunca hep baktım...tabi yararları büyük oldu.çünkü bilmediğim bazı şeyleri öğrenebildim.Ve uyguladım..

SELAMÜN ALEYKÜM.......

sehidearzu

Kayıtlı Kullanıcı

EVET BİTİRDİM...
BANA VE ETRAFA FAYDALARI ÇOK BÜYÜK OLDU...
ÖNCE KENDİ CAHİLLİĞİMİ,SONRA ETRAFIMDAKİ İNSANLARIN CAHİLLİĞİNİ GİDERMEM İÇİN FAYDASI OLDU;)

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
evet hayatımda ilmihal okudum çok şükür okumayı ve ezberlemeyi nasib eden rabbime sonsuz hamdüsenalar olsun ŞU BİR GERÇEK Kİ OKUMAMAK BÜYÜK BİR KAYIP OKUMMIŞ OLAN KARDEŞLERİMİZE DE RABBİM OKUMAYI NASİB ETSİN ALLAH'A EMANETSİNİZ SELAM VE DUA İLE

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

ilmihal okuyamadım çünkü evde kitap yok dini kitap yok denecek kadar dini kitaplar alacam ama bi türlü alamadım inş.alır ve faydalarını görürüm

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
ilmihal okuyamadım çünkü evde kitap yok dini kitap yok denecek kadar dini kitaplar alacam ama bi türlü alamadım inş.alır ve faydalarını görürüm
s.a arkadaşım istersen sana yardımcı olabilirim eğer cvp verirsen bunu gerçekten çok isterim a.e.o

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.a ŞIKKI,ANCAK ÇOK ESKİDEN OKUMUŞTUM VE NE YAZIKKİ YILLAR SONRA FAYDALANABİLDİM,RABBİM AFFETSİN İNŞAALLAH.:(

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

resul acer yazdı:
Yok ben bitirmedim ama tabi ihtiyacım olunca hep baktım...tabi yararları büyük oldu.çünkü bilmediğim bazı şeyleri öğrenebildim.Ve uyguladım..

SELAMÜN ALEYKÜM.......
Aleyküm Selam kardeşim,ilmihalin dini hayatımızda güncel hayatımızda bize katkısı çok büyük tekrardan okumanızı tavsiye ediyoruz acizane kardeşiniz olarak.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sehidearzu yazdı:
EVET BİTİRDİM...
BANA VE ETRAFA FAYDALARI ÇOK BÜYÜK OLDU...
ÖNCE KENDİ CAHİLLİĞİMİ,SONRA ETRAFIMDAKİ İNSANLARIN CAHİLLİĞİNİ GİDERMEM İÇİN FAYDASI OLDU;)
Çok güzel olmuş kardeşim Rabbim daim etsin inş dua ile

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

a)evet okudum ve bitirdim benim düşüncelerimin doğru yönde ilerlemesini sağladı bence herkes okumalı ...aeo;)

emineduru

Kayıtlı Kullanıcı

boş zamanlarımda kısım kısım okuduğum da oldu ihtiyacım oldukça baktığım da ama baştan sona okuyamadım Allah okuyup bitirmeyi nasip eder inşallah B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

karapece yazdı:
s.a
evet hayatımda ilmihal okudum çok şükür okumayı ve ezberlemeyi nasib eden rabbime sonsuz hamdüsenalar olsun ŞU BİR GERÇEK Kİ OKUMAMAK BÜYÜK BİR KAYIP OKUMMIŞ OLAN KARDEŞLERİMİZE DE RABBİM OKUMAYI NASİB ETSİN ALLAH'A EMANETSİNİZ SELAM VE DUA İLE
A.S.Kardeşim çok şükür bu konuda bilinçli kardeşlerimiz var,Rabbim daim etsin inş.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
Rabbim nasip etsin kardeşim,eğer yardıma ihtiyacınız olursa bu konuda yardıma hazırırz bilginiz olsun.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
S.A.a ŞIKKI,ANCAK ÇOK ESKİDEN OKUMUŞTUM VE NE YAZIKKİ YILLAR SONRA FAYDALANABİLDİM,RABBİM AFFETSİN İNŞAALLAH.:(
A.S.Ablam,okumuş olmanız çok güzel yıllar sonrada olsa faydasını görüyor olmanız şükür edilecek bir durum,Rabbim doğru ve nurlu yolundan ayırmasın.Rabbim daim etsin inş,SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
a)evet okudum ve bitirdim benim düşüncelerimin doğru yönde ilerlemesini sağladı bence herkes okumalı ...aeo;)
Ne güzel kardeşim çok şükür,Rabbim daim etsin

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:

a) Evet, bitirdim.

b)Hayır okumadım

Değerli kardeşlerim,anketimize katlılırsanız eğer,size uygun olan şıkkı seçip sebebi ile birlikte açıklayabilirmisiniz?Yani okuduysan size olan katkıları okuyamadıysanız,okuyamamanızın nedenleri?SELAM VE DUA İLE

S.A ŞLMİHALİ BENDE OKUDUM VE BİTİRDİM GÜNLÜK YAŞAMDA BENİM AÇIMDAN GAYET FAYDASINI GÖRÜYORUM HALEN DAHİN AKŞAMLARI EVE GİDİNCE İLMİHAL VE HADİS KİTAPLARINI BİLİLERİ TAZELEMEK VEYA TAKILDIĞIM KONULAR İÇİN AÇIYORUM

kabei serif

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM RAVZA NUR KARDEŞİM...ÖNCE BÖYLE BİR KONUYU SİTEYE TAŞIDIĞINIZDAN DOLAYI SİZİ ŞAHSINIZDA SAYGIYLA SELAMLIYORUM..ÇÜNKİ İLMİHAL OKUMAYAN KİŞİ İSLAMİ AÇIDAN YOKSUN KALMIŞ SAYILIR.ÇÜNKİ İLMİHAL BİZİM ÖZELLİKLE ÖĞRENMEMİZ GEREKEN BİLGİLERİN BAŞINDA GELİR.HAYATIMIZA YAŞANTIMIZA YAPACAKLARIMIZA YAPMAYACAKLARIMIZA İLMİHALDEN ALMIŞ OLDUĞUMUZ BİLGİLERLE .KENDİMİZİ AYDINLATA BİLİRİZ..BUNDAN DOLAYI SENİ KUTLUYORUM..GÜL BAHÇELERİNDEKİ BÜTÜN GÜLLERİN KOKUSUNU BURADAN SANA GÖNDERİYORUM..KARDEŞİM SELAMETLE KAL ..RAHMANIN NURU SENİ KUŞATSIN. SELAMÜN ALEYKÜM

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:

a) Evet, bitirdim.

b)Hayır okumadım

S.A. KARDEŞİM KISIM KISIM OKUDUM VE HER İHTİYAÇ DUYDUĞUMDA OKUYORUM AMA BİTİRMEDİM.SELAM VE DUA İLE

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm d)kısım kısım okudum.
ama bu anketi açmanızla tamamını neden okumadığımı düşündüm.bazı kardeşlerimiz elinde kitap olmadığını söylemiş.bende varken ben bu nimetin şükrünü vermem gerekirken,okuyup yaşayıp muhafaza edip yaymam gerekirken,neden kısım kısım okuyorumki.(ben bu siteyi çok seviyorum,insana hatalarını farkettiriyo.Rabbim hatalarımızı düzeltmeyi nasib etsin.)Allah razı olsun anketi açtığınız için.Allah'a emanet olun.B)B)B)

kabei serif

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM RAVZA NUR KARDEŞİM...ÖNCE BÖYLE BİR KONUYU SİTEYE TAŞIDIĞINIZDAN DOLAYI SİZİ ŞAHSINIZDA SAYGIYLA SELAMLIYORUM..ÇÜNKİ İLMİHAL OKUMAYAN KİŞİ İSLAMİ AÇIDAN YOKSUN KALMIŞ SAYILIR.ÇÜNKİ İLMİHAL BİZİM ÖZELLİKLE ÖĞRENMEMİZ GEREKEN BİLGİLERİN BAŞINDA GELİR.HAYATIMIZA YAŞANTIMIZA YAPACAKLARIMIZA YAPMAYACAKLARIMIZA İLMİHALDEN ALMIŞ OLDUĞUMUZ BİLGİLERLE .KENDİMİZİ AYDINLATA BİLİRİZ..BUNDAN DOLAYI SENİ KUTLUYORUM..GÜL BAHÇELERİNDEKİ BÜTÜN GÜLLERİN KOKUSUNU BURADAN SANA GÖNDERİYORUM..KARDEŞİM SELAMETLE KAL ..RAHMANIN NURU SENİ KUŞATSIN. SELAMÜN ALEYKÜM ..................................sözün bir gül ise sen gül baçesisin..selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt