Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hasta (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık çok anlamlı güzel bir paylaşımdı. Yaşadığımız hayatta güllerde var dikenlerde var o yollardaki engellere takılmadan geçebilmektir. İnsanın hayatında her zaman mutluluk huzur olmayabilir ayrıca bu dünya bir sınav dünyası Rabbim hepimizi sınavdan geçiriyor önümüzdeki engeleleri olumsuzlukları sıkıntıları sabırla beklememek Rabbim'den her iki dünyada da mükafatını en iyi şekilde almak nasip etsin hepimizie inşallah.Güzel gören güzel düşünür güzel düşünen de güzel görür her zamanın insanın hayata bakışı her zaman önemlidir. Karamsar olup bir kenara çekilene kadar insan hayata sımsıkı bağlanmalı ver her zorluğu göğüs germelidir.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizlere bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah bütün kötülüklerden kötü art niyetli insanlarrın şerlerinden gelmeden bizleri esirgesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık çok anlamlı güzel bir paylaşımdı. Yaşadığımız hayatta güllerde var dikenlerde var o yollardaki engellere takılmadan geçebilmektir. İnsanın hayatında her zaman mutluluk huzur olmayabilir ayrıca bu dünya bir sınav dünyası Rabbim hepimizi sınavdan geçiriyor önümüzdeki engeleleri olumsuzlukları sıkıntıları sabırla beklememek Rabbim'den her iki dünyada da mükafatını en iyi şekilde almak nasip etsin hepimizie inşallah.Güzel gören güzel düşünür güzel düşünen de güzel görür her zamanın insanın hayata bakışı her zaman önemlidir. Karamsar olup bir kenara çekilene kadar insan hayata sımsıkı bağlanmalı ver her zorluğu göğüs germelidir.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizlere bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah bütün kötülüklerden kötü art niyetli insanlarrın şerlerinden gelmeden bizleri esirgesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

_______aleyküm selam kardeşim
teşekkür edrim mevlada sizden razı olsun inşallah
güzel yorumunuz için teşekkür ederim ....dualarınıza en kalpi duygularımla amin amin ... diyorum
rabbime emanetsiniz
selam ve dua ile kardeşim_______

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımınız için Allah razı olsun kardeşim

İnsan, güzel görebildiği kadar güzeldir

Güzellik bakan gözdedir

Benliğimize iman ve hikmet pırıltıları serpiştirilmesi duasıyla.......a.e.o.

hakasigi

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu kardeşime çok teşekkür ediyorum.gerçekten çok anlamlı vede ibretli yazılar bunlar kaynağını nerden bıluyor bilmiyorum ama tek kelimeyle süper.arkadaşların istifade edeceğine inanıyorum ve antiparantez diğer yazılarınıda takip ediyorum takdirle karşılıyorum devamını diliyorum.allah razı olsun.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Paylaşımınız için Allah razı olsun kardeşim

İnsan, güzel görebildiği kadar güzeldir

Güzellik bakan gözdedir

Benliğimize iman ve hikmet pırıltıları serpiştirilmesi duasıyla.......a.e.o.

______rabbim sizdende razı olsun inşallah
duanıza amin amin .... tüm kalbimle
rabbime emanetsiniz
selam ve dua ile________

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ben bu kardeşime çok teşekkür ediyorum.gerçekten çok anlamlı vede ibretli yazılar bunlar kaynağını nerden bıluyor bilmiyorum ama tek kelimeyle süper.arkadaşların istifade edeceğine inanıyorum ve antiparantez diğer yazılarınıda takip ediyorum takdirle karşılıyorum devamını diliyorum.allah razı olsun.

________selamün aleyküm
bensize teşekkür ederim vakit ayırıp okudugunuz için gözlerinize saglık..
kaynagını kitaplardan daha önce okudugum begendigin faydalı olabilecegini düşündügün yazıları metinleri bilgisayarımda arşivliyorum daha sonra gerektigi zaman kullanıyorum
kardeşim begendiginize sevindim
sizde hoş geldiniz sanıyorum yeni siniz hayırlı olsun üyeliginiz..
mevla sizdende razı olsun inşallah
selam ve dua ile________

hakasigi

Kayıtlı Kullanıcı
yazılarınızı titizlikle takip ediyorum. çok güzel ve anlamlı allah razı olsun.ibretli makaleler,tabiki; nasıl bakmak istiyorsan, öyle görürsün.fakat hak gözüyle bakmak lazım meseleye çünkü Allah (cc) Kur'an-ı Kerim de; onların gözleri vardır görmezler,kulakları vardır işitmezler,kalpleri vardır idrak edemezler.onlar hayvan sürüleri gibidir,hatta hayvandanda daha aşğıdır.onlar gafillerin ta kendileridir.buyuruluyor.tabiki bu mesaj yaşantıyla ilgili insanın yaşamı, islam üzere olursa onun görmesi İman ve Kuran gözüyle olur.gafil olan bir insanın bakması ve görmeside kör insanın bakmasından farkı kalmaz.ben kardeşime tekrar teşekkür ediyorum bu özverili yazısından dolayı böyle anlamlı çalışmalarının devamını diliyorum.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
yazılarınızı titizlikle takip ediyorum. çok güzel ve anlamlı allah razı olsun.ibretli makaleler,tabiki; nasıl bakmak istiyorsan, öyle görürsün.fakat hak gözüyle bakmak lazım meseleye çünkü Allah (cc) Kur'an-ı Kerim de; onların gözleri vardır görmezler,kulakları vardır işitmezler,kalpleri vardır idrak edemezler.onlar hayvan sürüleri gibidir,hatta hayvandanda daha aşğıdır.onlar gafillerin ta kendileridir.buyuruluyor.tabiki bu mesaj yaşantıyla ilgili insanın yaşamı, islam üzere olursa onun görmesi İman ve Kuran gözüyle olur.gafil olan bir insanın bakması ve görmeside kör insanın bakmasından farkı kalmaz.ben kardeşime tekrar teşekkür ediyorum bu özverili yazısından dolayı böyle anlamlı çalışmalarının devamını diliyorum.

teşekkür ederim kardeşim yanılmıyorsan bu konuya ikinci mesajınız
rabbim razı olsun inşallah
yorumunuz gerçekten güzel ***tabiki bu mesaj yaşantıyla ilgili insanın yaşamı, islam üzere olursa onun görmesi İman ve Kuran gözüyle olur.gafil olan bir insanın bakması ve görmeside kör insanın bakmasından farkı kalmaz*** ddediniz katılıyorum size kuran ve sünnet ışıgında baktıgımız herşey daha güzel olacaktır filstinli çocugun elindeki taş_ örnegi gibi
tekrar teşekkür ediyorum sizinde paylaşımlarınızı bekliyoruz inşlallah
selam ve dua ile

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Hayat Gerçekten öyle Ne Görmek Istersen Kendini Neye Inandirirsan O Gerçekleşir

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Degerli Kardeşim
Rabbim razı olsun inşAllah
Çok güzel bir paylaşım sunmuşsun.
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.
Emegine saglık
...DuaLarLa...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamun Aleykum Degerli Kardeşim
Rabbim razı olsun inşAllah
Çok güzel bir paylaşım sunmuşsun.
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.
Emegine saglık
...DuaLarLa...
_______aleyküm selam degerli kardeşim
teşekkür ederim
rabbim razı olsun
inşallah çevrende hep güzellikler olur HİÇ güzel görmek için zorlanmazsın
rabbim sonsuz güzellikler nasip etsin sana güzel kardeşim dünyada ve ebedi yurdumuzda inşallah
rabbimize emanetinsin
hayırlı nurlu geceler dilerim
seloam sevgi ve baki dua ileB)B)B)___

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamünaleyküm değerli kardeşim ALLAH C.C. razı olsun...İNŞALLAH...
emeğine sağlık güzel bir paylaşım ...canım kardeşm nasılsınız inan hep aklımdasın İNŞALLAH bugün daha iyisin :)
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...B)B)B)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamünaleyküm değerli kardeşim ALLAH C.C. razı olsun...İNŞALLAH...

emeğine sağlık güzel bir paylaşım ...canım kardeşm nasılsınız inan hep aklımdasın İNŞALLAH bugün daha iyisin
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...

selametle İNŞALLAH...

________aleYküm selam güzel kardeşim
çok teşekkür ederim
rabbim sendende razı olsun kardeşim benim..
iyiyim hamdolsun ..şükür soku atlattım biraz:)
gündüz yazacaktım mesaj siteye giremedim... sagol güzel kardeşim
en emine emanetimsin inşallah
selam ve dua ile B)B)B)_______

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
İşte bu çok önemli....

İşte bu çok önemli....

Güzel Gören Güzel Düşünür,
Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır...
:evet

Herşeyde bir güzellik olduğunu görüp, güzel düşünmek NE GÜZELLLL.....
Selam ve DUA ile...
:H

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
İnsan elbette görmek istediği şeyleri görür, herkes kendi nefsi açısından olaylara bakar BUNDANDIR Kİ BAZI İNSANLAR GÖZ GÖRE GÖRE KARAYA AK DER
Ama Kuranı ve Sünneti rehber edinmiş Mümin olaylara Allahın nuruyla bakar ,HERŞEYİ OLDUĞU GİBİ GÖRÜR ...

selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt