Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HASENE BACI.(bambaşka bir paylaşım bu) (4 Kullanıcı)

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
Emeğinize sağlık. Rabbim bizleri Gaflet uykusundan uyandırsın inşallah.

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kaan Kardeşim
Paylaşımınız için Allah razı olsun
Oldukça etkilendim, şimdilerde Hasene bacı nerdeeee, gerçek müslüman olabilmek nerdeee,
Rabbim hepimizi hidayete erdirsin, uykularımızdan uyandırsın.Amin
Selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH cc razı olsun.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

______selamün aleyküm kaan kardeşim
etkili bir okadarda kendimize çokkk pay çıkaracagımız bir hikaye
aslında vatan sevgisi imandan degil ve doguda ölen askarlerimize şehit olmuyor diyen ve bunuda din adına söyleyenlere anladım tamam diyeyene kadar bu hikayeyi okutmak lazım....

Müslümanlar! Kaldırın başlarınızı secdeden! Bozun, zaten bozuk namazlarınız! Allah'a secde edebilmek için evvelâ memleketinizden gâvuru kovun!

rahmana emanet olunuz
selam ve dua ile______

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleykum Kardeşim
üstadın çok güzel bir yazısı paylaştıgın için Rabbim Razı Olsun.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm...
bu güzel ve anlamlı yazıyı bizlerle paylaştınız...
Allah ebeden razı olsun sizden...Allaha emanet olun...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.amin.ALLAH cc razı olsun.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

S.a. Kaan Kardeşim
Paylaşımınız için Allah razı olsun
Oldukça etkilendim, şimdilerde Hasene bacı nerdeeee, gerçek müslüman olabilmek nerdeee,
Rabbim hepimizi hidayete erdirsin, uykularımızdan uyandırsın.Amin
Selam ve dua ile...

gülagacı

Yasaklı Kullanıcı
Müslümanlar! Kaldırın başlarınızı secdeden! Bozun, zaten bozuk namazlarını ençok bu söz etkiledi beni
ALLAH razı olsun kaan kardeş gerçekten çok etkileyci bir yazı iyiki paylaştın bizlerle yeniden ALLAH razı olsun selametle kalın

Kaan Erdem

Yönetici
ALLAH cc razı olsun sayın kardeşim.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

Müslümanlar! Kaldırın başlarınızı secdeden! Bozun, zaten bozuk namazlarını ençok bu söz etkiledi beni
ALLAH razı olsun kaan kardeş gerçekten çok etkileyci bir yazı iyiki paylaştın bizlerle yeniden ALLAH razı olsun selametle kalın

Kaan Erdem

Yönetici
- Müslümanlığı indirdiniz indirdiniz, gövdenizle yatıp kalkmaya, anlamadığınız şeylere 'Hû!' demeye!.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun muhterem bir zat imiş allah mekanını cennet etsin.(bizimkilerde varya şimdi örtünmeyi bağnazlık sanan,analarının başörtüsünden utananlar,geçmişini unutanlar,modernlik kisvesiyle el alemin oyuncagına gelenler,hasena bacının dediği gibi yarın birgün allah göstermesin ellerine düşersek nice oluruz.müstadın dediği gibi ''allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın''inşallah

Kaan Erdem

Yönetici
ilgi,alaka ve katkılarınızdan ALLAH cc razı olsun sayın kardeşim.selam ve dua ile kalın hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.

allah razı olsun muhterem bir zat imiş allah mekanını cennet etsin.(bizimkilerde varya şimdi örtünmeyi bağnazlık sanan,analarının başörtüsünden utananlar,geçmişini unutanlar,modernlik kisvesiyle el alemin oyuncagına gelenler,hasena bacının dediği gibi yarın birgün allah göstermesin ellerine düşersek nice oluruz.müstadın dediği gibi ''allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın''inşallah

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
...............
Hasene Bacı İstiklâl Savaşında Yunan zabitine çektiği kasaturaya benzer gözlerini komisere dikti:

- Var mı, yok mu, bilmiyorum ama ortada Müslüman yok!
- Sana mı kaldı onları aramak?
- Bundan 40 şu kadar yıl evvel camiye girip Yunanlıya karşı, yine, böyle Müslümanları aradımdı.
- Bulmuş muydun?
- Bulmuştum. Şimdi bulamıyorum!
- Kime karşı arıyorsun da bulamıyorsun?
Ben, hafakanların en çarpıcısı içinde Hasene Bacı, ne karşılık verecek diye bakarken, o, gözleri faltaşı gibi açılmış, cevabını yapıştırdı:
- Şehirliye karşı!
Ertesi günü evime gelmeyen Hasene Bacının ne olduğunu soruşturup öğrendim ki bir gece karakolda kaldıktan sonra, iyi kalpli komiserin tavsiyesiyle yine küfesini yüklenip dağdan çalı çırpı toplamaya gitmiş.. bir daha camiye uğramayacağına dair söz vermesi istenince de şöyle demiş:

- Uğrayıp da ne yapacağım?... İçinde kimse yok ki?.. :evet
selamünaleyküm...ALLAH c.c. razı olsun ...bu kaçıncı okumam bilmiyorum ama
okumuşken ana sayfaya taşımak istedim...selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt