Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

harran kubbesi yermisiniz? (1 Kullanıcı)

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm arkadaşlar size cok ama cok kolay bir tarifim var özelliklede patates sevenler için

Malzemeler
yiyebileceğiniz kadar patates
(en küçük minik boy olsa daha güzel oluyor)
tuz
pul biber
cok az sivi yağ (3 yemek kaşiği kadar)

yarim çay bardiği su

patatesleri kabuğunu soymadan suda 15 dakika kadar bekletin tepsinin altini yağlayin sonra boş tepsiye tuz ve pul biberi serpiştirin. Patatesleri topraklari gidene kadar yikayin ve yine kabuğunu soymadan ortadan ikiye bölün böldüğünüz kisim tespiye gelecek şekilde dizin. üzerine tekrar tuz ve pul biber serpistirin suyuda ekleyin ve 150 dercede firinda yaklaşık 25 dk. kadar pişirin cok kolay ve lezzetli bekar arkadaşlara tavsiyem kizartma gibi oluyor ama hiç uğraştirmadan yaği az haşlanmiş gibi cok harika
afiyet olsun
not: Piştikten sonra kabuğu kendiliğinden soyulur zahmetsiz yani .... Kabuklu yemeyin hiiiiii ..... :)

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
eline saglık kardeş leziz bi tarife benziyo deniyalim inşaALLAH

emimur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ismini duyunca heralde çok uğraş isteyen bir yemek dedim ama çok kolaymış ellerinize sağlık deniycem ALLAH razı olsun.

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
eline saglık kardeş leziz bi tarife benziyo deniyalim inşaallah

rica ederim afiyet olsun bu tarifin yanina bir de güzel bir ayran ve soğan kirin valla cok güzel oluyor ben öyle yapiyorum patateslerin alti nar gibi kizariyor... :)

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ismini duyunca heralde çok uğraş isteyen bir yemek dedim ama çok kolaymış ellerinize sağlık deniycem allah razı olsun.

allah sizdende razi olsun
hiç uğraşmaya gerek yok ben garnitür olarak yada zamanim kalmadiğinda cok aciktiğimda hemen yaparim beni uğraştirmiyor. 30 dk. Kadar hemen hazir olur afiyet olsun

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
...................................

nurani

Kayıtlı Kullanıcı
bir türlü sevemedim gitti,bu yemegi

nurani

Kayıtlı Kullanıcı
bu yemek bize aiitir,ama ben ısınamadım gitti

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
bu yemek bize aiitir,ama ben ısınamadım gitti

kendinizi zorlamayin yemeğin ve lütfen benim bu panelime bir daha cevap vermeyin kimse size zorla bir şey ye falan demiyor. Isinmazsan isinma ............. O sizin sorununuz............ Ben sedece

arkadaşlarimla tarifi paylaştim boş boş şahsi yorum yapmayalim lütfen ......

ÜYELİĞİNİZ DAHA YENİ KALICI OLMAK İSTİYORSANIZ İLK ÖNCE KIRICI OLMAMAYI ÖĞRENECEKSİNİZ SONRA KONUŞACAKSINIZ YOKSA YALNIZ KALIRSINIZ SELAM VE DUA İLE KALIN

nurani

Kayıtlı Kullanıcı
kendinizi zorlamayin yemeğin ve lütfen benim bu panelime bir daha cevap vermeyin kimse size zorla bir şey ye falan demiyor. Isinmazsan isinma ............. O sizin sorununuz............ Ben sedece

arkadaşlarimla tarifi paylaştim boş boş şahsi yorum yapmayalim lütfen ......

ÜYELİĞİNİZ DAHA YENİ KALICI OLMAK İSTİYORSANIZ İLK ÖNCE KIRICI OLMAMAYI ÖĞRENECEKSİNİZ SONRA KONUŞACAKSINIZ YOKSA YALNIZ KALIRSINIZ SELAM VE DUA İLE KALIN

heralde kızgın bir anınıza denk geldim,ben sadece bizim yörenin keşfettiği bir yemek olmasına rağmen ben sevemediğimi belirtmek istemiştim, heralde siz sizinle alakası olduğunumu anladınız ne olduysa artık üstünüze alınmışsınız. belki sevdirebilirdiniz ama demek farkında olmadan yanlış yapmışım ÖZÜR DİLERİM. üyeligim daha yeni kalıcı olmak istemedigim zaman bilerek bir yanlış yaparım sizde üyeliğimi iptal edersiniz.uyarı şekliniz hiç kırıcı degil aksine yapıcı
FARKINDA OLMADAN YANLIŞ YAPMIŞSAK,DİKKAT EDEREK ÖZÜR DİLERİM
yalnız kalmamak niyetiyle, hakkınızı helal edin. VESSELAM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt