Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hareketli Resimler (2 Kullanıcı)

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
çok guzel bir paylaşım emeginize saglik selam ve dua ile

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM BİRAZ ÖZEL AMA SANIRIM BİR MAHSURU YOK CÜNKÜ TANIŞMA FORUMLARIDA VAR AMA BEN BURAYA SANA YAZAYIM BEN BALIKESİR EDREMİT AKCAYDA İKAMET EDİYORUM BU ŞELALE HANİ HİKAYELERİ VAR HASAN BOĞOLDU DİYE BUNUN AYNISI BARAKA EV BURADA KAZ DĞLARI VAR BUNLARDA AYNI DAHA SARI KIZI UNUTMAYALIM COK YERİMİZ VAR ANLATMAKLA BİTMEZ GOOGLEDEN BAKIN AKCAY ALTIN OLUK AYVALIK BURALARA BAKIN BEN BURALARDA YAŞIYORUM SİZ NERDE YAŞIYORSUNUZ A.E.O.

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
abiciğim,benim de İstanbul dan Sevilay diye bi arkadaşım,geçtiğimiz yaz akçay a gelmiş..öve öve bitiremedi..insanları da çok sıcaktı dedi..akrabaları varmış akçayda..
abiciğim,ben de senin oralarda olduğunu yeni öğrendim..Tabiki dünyadaki cennetler ,ahiretteki cennetlerin arka bahçesi gibiymiş..inşallah Rabbim inancın ve samimiyetinle,O nun cc rızasını kazanabilme yolunda yollarını nurlandırsın inşallah..:H
selam ve dualarımla..cennetteki abiciğim..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
abiciğim,benim de İstanbul dan Sevilay diye bi arkadaşım,geçtiğimiz yaz akçay a gelmiş..öve öve bitiremedi..insanları da çok sıcaktı dedi..akrabaları varmış akçayda..
abiciğim,ben de senin oralarda olduğunu yeni öğrendim..Tabiki dünyadaki cennetler ,ahiretteki cennetlerin arka bahçesi gibiymiş..inşallah Rabbim inancın ve samimiyetinle,O nun cc rızasını kazanabilme yolunda yollarını nurlandırsın inşallah..:H
selam ve dualarımla..cennetteki abiciğim..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM EVET BURASI COK GÜZEL HANİ DERLERYA YALANCI CENNET BU DÜNYADA NE İSTERSEN BURADA VAR ALLAH HER GÜZELLİĞİ BURAYA VERMİŞ İNSANLARIDA COK İYİDİR ANLATMAKLADA BİTMEZ YAŞAMAK LAZIM ARKADAŞININ AKRABALARINI TANIRIM BELKİ CÜNKÜ BENİ BURADA HERKES BİLER GERCEK ADIMDA CEVDET RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN :H

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Cevdet Abi.resimlerde Manzaralarda çok Hoş.emeğine Sağlik.aldim Bi Kaç Tanesini Helal Et Olur mu.selametle...B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Cevdet Abi.resimlerde Manzaralarda çok Hoş.emeğine Sağlik.aldim Bi Kaç Tanesini Helal Et Olur mu.selametle...B)

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM.BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM KARDEŞİM HELAL OLSUN KARDEŞİM NEDEMEK HEPSİ SİZLER İCİN RABBİME EMANET OLUN :H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı cumalar ellerine saglık cevdet abi eredeyse hepsini kaydettim içim açıldı Rabbimize emanet ol

ecemkysr

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı cumalar emeğine sağlık çok güzel olmuş.cevdet abi benim bi maruzatım vardı yeni konu nasıl açarım bilmiyorum şuan çok sıkıntılı günler geçiriyorum ve duaya ihtiyacım var yardım edermisiniz çekinerek yazıyorum ama benim 10000 ihlas okunmasına ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ecrin_gül

Kayıtlı Kullanıcı
çok çok fazla güzeller ALLAHrazı olsun:)

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Gerçekten Resimlerin Hepsi Birbirinden Güzel Allaha Emanet Olun Hayirli Akşamlar

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM HOŞBULDUK YA BEN RESİM KOPYALAMAYI BECEREMİYORUM BANA BU KONUDA YARDIM EDER MİSİNİZ???? ALLAHA EMANET OLUN SLM VE DUA İLE.......

S.A. KARDEŞİM ŞİMDİ BENİM BİR FORMUM VAR ONU CIKARACAĞIM ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM DİYE ONUN SON SAYFASINI İNCELE ANLAMADIĞIN YERİ SOR BANA ALLAH KOLAYLIK VERSİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt