Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi şehirde yaşıyoruz (1 Kullanıcı)

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
Atıyorum 'karnım nerde doyuyosa oralıyım' demiştir

musalli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.ennsevgiliye.tr.gg
Bende Ankaradan katılıyorum..... :)

ama Malatyalıyım.... ve Malatyadan arkadaşlarda varmış... hepsine selamlar...

benim güzel Malatyama selamlarımı iletin :):):)

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
iyiyim Allah a şükür siz nasılsınız.evet niyeyse memleketli başka oluyor her zaman.

_fahrettin_

Kayıtlı Kullanıcı
tşk ederim iyiyim bende ALLAH A şükür
bende 1 senedir kastamonuda değilim çok özledim
insanları sokakları havasınıııı herşeyini
siz kaç senedir dışardanısınız
en kötüsüde bulunduğum yerde bir tane bile kastamonulu değil kastamonuyla alakası olan birisi yok:S

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
yabancı yerde olmak zordur,dogru.ben dogdugumdan beri kocaelide yaşıyorum.4-5 senede bir gidebiliyoruz kastamonu ya.bu yaz inşaAllah gitmeyi düşünüyoruz.gidip gezmek istiyorum her yerini.

_fahrettin_

Kayıtlı Kullanıcı
yabancı yerde olmak zordur,dogru.ben dogdugumdan beri kocaelide yaşıyorum.4-5 senede bir gidebiliyoruz kastamonu ya.bu yaz inşaAllah gitmeyi düşünüyoruz.gidip gezmek istiyorum her yerini.

inşallah gelin buyrun ben ilk defa bu kadar uzun ayrı kalıyorum kastamonudan öğrenci olduğum için o yüzden kıymetini daha iyi anladım memleketimin
uzun zamandır gelemdiyseniz 3-4 sene kadar çok değişti güzelleşti
ben her zaman giremiyorum nete finaller başladı kusura bakmayın hmn cvp yazamıyorum

HAKİM-YARGIÇ

Yasaklı Kullanıcı
S A Arkadaşlar Bende Istanbuldayim Ama Işim Gereği Hergün Izmit Ve Gebzedeyim....

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah gelin buyrun ben ilk defa bu kadar uzun ayrı kalıyorum kastamonudan öğrenci olduğum için o yüzden kıymetini daha iyi anladım memleketimin
uzun zamandır gelemdiyseniz 3-4 sene kadar çok değişti güzelleşti
ben her zaman giremiyorum nete finaller başladı kusura bakmayın hmn cvp yazamıyorum
s.a.Problem degil.Allah nasip ederse gidince görürüm inşaAllah.zihin açıklıgı için bir dua biliyorum;
bismillahirrahmanirrahim
Rabbiş rahli sadri ve yessirli emri vahlul ukdetem millisani yefgahü gavli.Allahümme zitna ilmev ve fehmev ve imana.Rabbi yessir velatü assir temmin bilhayr.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt