Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi şehirde yaşıyoruz (2 Kullanıcı)

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar bende kayseride ikamet etmekteyim aslen yozgat boğazlıyanlıyım saygılarımla allaha emanet olun..

çok sevindim site de yozgatlı yok diye ,yanlız kaldım die üzüülüyordum hoş geldınız selam ve dua ile kalın:B:H::G

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
ben sivaslıyım ama şuan balıkesirde ikamet ediyorum

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
aynı semtledee olanlar görüşüyorlarmı acaba hiç?öyle bi ortam oluştumu arkadaşlar?

aysun adak

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Aslen corumluyum Ankara da yasiyorum ama gecici olarak babamin görevi münasebetiyle Almanyada yasiyorum simdilik....Biraz karisik bir durum:)Allaha emanet olun. corumlu olan yokmu aranizda..:)

s.a.nurus ben de ankarada yaşıyorum daha dorusu doğma büyüme ankaralıyım çorumluyuz canım orta köy kazamız a.e.o.

Mollagil

Kayıtlı Kullanıcı
Selaminaleykum bende Moskovada...

saygi sevgi ve dua ile...

islam gülü

Kayıtlı Kullanıcı
islam gülü

islam gülü

hayırlı geceler kardeşim ben BARTIN dan:gulegule:gulegule:gulegule:gulegule

İMAM-HATİP'Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM BENDE DÜZCEDE İKAMET EDİYORUM AMA ASLEN SİVASLIYIM AMA DÜZCE VE SİVASTAN ÇOK AZ KİŞİLER VAR:gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt