Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hala kullanıyormusunuz bakın o zaman (3 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
fransizkalmadylebroncomkc8.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bir alisveris magzasinda calisiyorum ve boykot urunleri alanlari patrona caktirmadan uyariyorum..

Kimisi "Arabistan en buyuk destegi verdi onlara" diyerek bahane ediyor, kimiside "aa öylemi" diyerek yinede aliyor..

Malesef ki durumumuz içler acisi.. Çoklari Filistin'de kardesleri ölürken, iki teneke coca cola'dan, bir sise nescafe'den, bir torba lays'ten vazgeçemiyor.!

Nasil bir yürek olmaliki o, doya doya içerim, kardeslerimide tvden izlerim diyor..

Bir ben almasam ne çikar, koskoca Arabistan bile sirtini döndü diyenler!

Uyanin! Damlaya damlaya göl olur diye bosuna denilmemis..!

ALMAYIM, ALDIRMAYALIM!

Ayrica katki olan kodlar arasinda en cok dikkatimi ceken, cogu seker cikolata vs gibi urunlerde E471'in bulunmasi..

Mesaji cok uzattim ancak bu konuda oldukça doluyum. Hakkinizi helal edin insaAllah..
Konuyu açan, emegi geçenlerden Allah razi olsun..​

allah razı olsun kardeşim B)

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
İnsanlar o kadar vicdansız olmuş ki arkadaşlarımı binlerce kez uyardım almayın diye ama onlar beni dinlemediler halada aynılar. Allah ıslah etsin..

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Değerli kardeşlerim geçen gün çok müteessir olduğum bir hususu paylaşmak istedim.(nekadar duyarlıyız anlayın yani)malum yarı yıl tatili anneme gittim. oradan hasta olan bir akrabamıza ziyarete gidiyoruz.giderken bir market kazancının belli bir kısmını filistin için ayırmış.çok hoşumuza gitti oradan birşeyler alalım dedik ve aldık.kasada ücretini ödemeye gittiğimizde iki kızımız coca cola almışlar.ben dayanamadım 'aldığınız o kolanın prasının filistinli kardeşlerimize kurşun olduğunu biliyor musunuz' diye sordum.inanın aldığım cevap beni çok yaraladı.'AMA BUNUN TADI GÜZEL!' Bir anlıkdurgunluktan sonra 'ben uyarayım gerisi size kalmış dedim ve oradan çıktım.
daha duyarlı olmamız duası ile....

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bildiği gibi yapsın. Allahın laneti, kendisine iman etmeyen, resulunun sünnetine uymayan, islam düşmanı olan herkesin üzerine olsun.

Allahu Ekber..

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
israil.jpg

Güncelleme ( Hala alanlar var İsrail mallarını, ne çabuk unutuyorlar :mad: )

G

gerçekyaşam

Esselamu aleykum CANIM KARDEŞİM RESİMLER BENİ ÇOK etkiledi çok ağlattı belkide onlar için o yavrular için ağlaya ağlaya haykırarak dua etmek vede ürünlerin hiç birini kullanmamak gerek carrefour sa da onlara pay veriyor aman diyorum kardeşlerim aman dikkat her yerimizi sarmış durumdalar RABBİM her zaman mazlumun yanındadır . hadi kardeşlerim israilin helakı için hebbir ağızdan birdaha yeniden EL CEBBAR EL CEBBAR EL CEBBAR ALLAH mazlumu görendir SANA SĞINIYORUM YARABBİM EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLAN YÜCELER YÜCESİ RABBİM EL CEBBAR isminin güzelliği ile ve HZ. MUHAMMET MUSTAFANIN O GÜZEL İSMİ İLE İSTİYORUM YARAB o gözü dönmüş yahudileri helak et HELAK ET HELAK ET AMİN.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum CANIM KARDEŞİM RESİMLER BENİ ÇOK etkiledi çok ağlattı belkide onlar için o yavrular için ağlaya ağlaya haykırarak dua etmek vede ürünlerin hiç birini kullanmamak gerek carrefour sa da onlara pay veriyor aman diyorum kardeşlerim aman dikkat her yerimizi sarmış durumdalar RABBİM her zaman mazlumun yanındadır . hadi kardeşlerim israilin helakı için hebbir ağızdan birdaha yeniden EL CEBBAR EL CEBBAR EL CEBBAR ALLAH mazlumu görendir SANA SĞINIYORUM YARABBİM EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLAN YÜCELER YÜCESİ RABBİM EL CEBBAR isminin güzelliği ile ve HZ. MUHAMMET MUSTAFANIN O GÜZEL İSMİ İLE İSTİYORUM YARAB o gözü dönmüş yahudileri helak et HELAK ET HELAK ET AMİN.

aleykum selam kardeşim amin inşallah inşallah
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt